Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Vienybės aikštės rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Medžių ten saulėkaitoj ( savaitę per metus) trūksta, bet kai prisimeni paskirtį, tai ne. Ten tiek traukos nebūtų, jei būtų vienos salos su medžiais. O koncertinė arena kokio ten jaukumo.....
    Русский военный корабль, иди нахуй!

    Comment


      Tai kad yra ten tų medžių pakankamai. Ir suoliukų zonoje beržai dar paaugs, ir šalia - Karo muziejaus alėja.
      O man riedant su riedučiais ta plynoji aikštės dalis tikrai neatrodo per didelė

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą

        O koks skirtumas ar aikšte galima bus vadinti, ar ne? Svarbiau diskutuoti tikru, ar netiktų medžiai, k ne ar išlaikytų, ar ne, aikštės pavadinimą.
        Labai didelis skirtumas - nes aikste yra erdve kuri tikrai reikalinga kaunui - ir koncerta surengti ir kaskokius ten sokius pasokti (ne karta maciau kaip vaikai kaska ten tokio daro) ir su paspirtukais/rieduciais ratus pasukti. O jei aiskte gavosi priedo grazi ir vertinga architekturiniu poziuriu, tai isvis super! Kam dabar skustis kad tuoj vietoj turetu buti aleja/parkas as nesuvokiu.

        Comment


          Parašė vital7777 Rodyti pranešimą

          Labai didelis skirtumas - nes aikste yra erdve kuri tikrai reikalinga kaunui - ir koncerta surengti ir kaskokius ten sokius pasokti (ne karta maciau kaip vaikai kaska ten tokio daro) ir su paspirtukais/rieduciais ratus pasukti. O jei aiskte gavosi priedo grazi ir vertinga architekturiniu poziuriu, tai isvis super! Kam dabar skustis kad tuoj vietoj turetu buti aleja/parkas as nesuvokiu.
          Nereikia dramatizuoti, kalba eina apie keletą medžių prie suoliukų, o ne parką ar alėją..
          Paskutinis taisė MintiesRatas; 2021.05.04, 13:04.

          Comment


            Parašė vital7777 Rodyti pranešimą

            Labai didelis skirtumas - nes aikste yra erdve kuri tikrai reikalinga kaunui - ir koncerta surengti ir kaskokius ten sokius pasokti (ne karta maciau kaip vaikai kaska ten tokio daro) ir su paspirtukais/rieduciais ratus pasukti. O jei aiskte gavosi priedo grazi ir vertinga architekturiniu poziuriu, tai isvis super! Kam dabar skustis kad tuoj vietoj turetu buti aleja/parkas as nesuvokiu.
            Tai čia ir yra argumentai. O ne - negalės vadintis aikšte (tipo gal ir gerai medžiai, bet tik va pavadinismas negalės būti aikste, todėl blogai)

            Comment


              Buvau ir aš savaitgalį pirmą kartą aikštėje. Labai geras įspūdis, visiškai nebūdingai Lietuvai išplanuotos erdvės, visko kas rieda rojus Tiesa, pensininkams tikriausiai nepritaikyta, nes jie gali aparpuolį gauti, kai aplink per 10 sekundžių penki paspirtukai, du riedutininkai ir 3 riedlentininkai praskrenda...

              Tik labai rėžė akį perėjimas į senąją aikštės dalį... Galėjo tiesiog pakeisti visoje aikštėje grindinį į tokį patį, kaip naujojoje dalyje, būtų dar geresnis vaizdas.

              Comment


                Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                Buvau ir aš savaitgalį pirmą kartą aikštėje. Labai geras įspūdis, visiškai nebūdingai Lietuvai išplanuotos erdvės, visko kas rieda rojus Tiesa, pensininkams tikriausiai nepritaikyta, nes jie gali aparpuolį gauti, kai aplink per 10 sekundžių penki paspirtukai, du riedutininkai ir 3 riedlentininkai praskrenda...

                Tik labai rėžė akį perėjimas į senąją aikštės dalį... Galėjo tiesiog pakeisti visoje aikštėje grindinį į tokį patį, kaip naujojoje dalyje, būtų dar geresnis vaizdas.
                Tai užsimerkite,jei rėžia akį,o kita karta galite pasidometi,jog netrukus prasides likusios aikstes dalies-studentu skvero rekonstrukcija.

                Comment


                  Parašė karolis1993 Rodyti pranešimą

                  Tai užsimerkite,jei rėžia akį,o kita karta galite pasidometi,jog netrukus prasides likusios aikstes dalies-studentu skvero rekonstrukcija.
                  Puikios naujienos! Ačiū už info.

                  Comment


                    Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą
                    Buvau ir aš savaitgalį pirmą kartą aikštėje. Labai geras įspūdis, visiškai nebūdingai Lietuvai išplanuotos erdvės, visko kas rieda rojus Tiesa, pensininkams tikriausiai nepritaikyta, nes jie gali aparpuolį gauti, kai aplink per 10 sekundžių penki paspirtukai, du riedutininkai ir 3 riedlentininkai praskrenda...

                    Tik labai rėžė akį perėjimas į senąją aikštės dalį... Galėjo tiesiog pakeisti visoje aikštėje grindinį į tokį patį, kaip naujojoje dalyje, būtų dar geresnis vaizdas.
                    Apie kurią senąją dalį kalbate? Karo muziejaus sodelis ar Studentų skveras?

                    Comment


                      Parašė fru Rodyti pranešimą

                      Apie kurią senąją dalį kalbate? Karo muziejaus sodelis ar Studentų skveras?
                      Aš ir nesupratau, bet po to jau parašė, kad studentų skveras laikomas antra dalimi jo.

                      Comment


                        Na as atsiprasau,jei siek tiek nemandagiai pasakiau Bet kalbant apie studentu skvera,tai realiai ir yra ta pati aikste techniskai,man keista kodel vienu kartu netvarke.

                        https://www.15min.lt/m/id/verslas/kv...ne-973-1432276

                        Comment


                          Parašė fru Rodyti pranešimą

                          Apie kurią senąją dalį kalbate? Karo muziejaus sodelis ar Studentų skveras?
                          Aš apie karo muziejaus sodelį kalbejau. Tai jo netvarkys?

                          Comment


                            Parašė karolis1993 Rodyti pranešimą
                            Na as atsiprasau,jei siek tiek nemandagiai pasakiau Bet kalbant apie studentu skvera,tai realiai ir yra ta pati aikste techniskai,man keista kodel vienu kartu netvarke.

                            https://www.15min.lt/m/id/verslas/kv...ne-973-1432276
                            Simple, Vienybęs aikštės projektą ir tvarkymą (išskyrus plytelių pirkimą) darė SBA. Nes jiems aktualu, kad prie jų verslo centrų būtų graži aikštė, taip pat reikėjo to parkingo, kurį įrengė po aikšte. SBA visiškai neįdomus Studentų skveras, nes jis nėra taip arti (nors vistiek yra šalia). O ir Studentų skverą dabar projektavo lietuviai, tiesiog pratęsdami tą patį stilių kaip Vienybės aikštė.

                            Comment


                              Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                              Aš apie karo muziejaus sodelį kalbejau. Tai jo netvarkys?
                              Berods karo muziejaus sodelyje net ir nebutu galima kardinaliai kazko keisti,vistiek manau tai yra saugomas objektas. O be to ir neisivaizduoju super modernios aikstes prie pat muziejaus. Beje pats sodelis ne per seniausiai buvo tvarkomas.

                              Comment


                                Parašė karolis1993 Rodyti pranešimą

                                Berods karo muziejaus sodelyje net ir nebutu galima kardinaliai kazko keisti,vistiek manau tai yra saugomas objektas. O be to ir neisivaizduoju super modernios aikstes prie pat muziejaus. Beje pats sodelis ne per seniausiai buvo tvarkomas.
                                Tas puikiai suprantama, aš tik sakau, kad būtų pakakę pakeisti patį grindinį į tokį patį, kaip naujojoje aikštėje ir būtų puiki vientisa aikštė, nes šiaip ten viskas daugiau mažiau tvarkinga.

                                Comment


                                  Kad ir kaip noretume niekas ten nekeis to grindinio gi Manau kai susivienodis studentu skveras su vienybes aikste,tada padoriai atrodys ta vieta, o sodeli palikime ramybei,man kaip tik grazu toks perejimas,tarp tarpukario stiliaus ir ultramodernaus.

                                  Comment


                                    galėtų pratęsti požeminį parkingą ir po Donelaičio gatve bei studentų skveru..

                                    Comment


                                      Galėtų Donelaičio g. pakišti po aikšte (tuneliu), ir gautųsi viena didelė aikštė, o per Daukanto g. iki Laisvės alėjos.

                                      Comment


                                        Parašė MikasRidikas Rodyti pranešimą

                                        Aš apie karo muziejaus sodelį kalbejau. Tai jo netvarkys?
                                        O kam ji tvarkyti jei jis tik ką sutvarkytas ir jo paskirtis ir stilius visai kitas.

                                        Comment


                                          Parašė iPhone Rodyti pranešimą
                                          galėtų pratęsti požeminį parkingą ir po Donelaičio gatve bei studentų skveru..
                                          Yra (buvo) numatytas toks aikštės įrengimo antras etapas su vieno aukšto požeminiu parkingu kitoje Donelaičio g. pusėje (sujungtas su dabartiniu parkingu), bet turbūt jau nebebus bandomas įgyvendint.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X