Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
    Svarbiausia skoningas ir estetiškas vaizdas, kažkokios pompastikos čia mažiausiai reikia. Jei išorinis rezultatas bus skardinis-gelžbetoninis monstras, apkarstytas pigiais stiklais, tai būtų tikra tragedija Kauno centrui...
    Na bet kaip kitaip galima įsivaizduot tokį statinį? Be gelžbetonio neapseisi, na o apdailai kažką geresnio už skardą ir stiklą dėt kainuotų milžiniškus pinigus. gabaritai visgi itin dideli.
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Parašė Aug1z Rodyti pranešimą
      Svarbiausia skoningas ir estetiškas vaizdas, kažkokios pompastikos čia mažiausiai reikia. Jei išorinis rezultatas bus skardinis-gelžbetoninis monstras, apkarstytas pigiais stiklais, tai būtų tikra tragedija Kauno centrui...
      Man atrodu, tu aprioriai labai jau neigiamai Akropolio atžviilgiu nusiteikęs Palauk kai pabaigs, tada pamatysim .
      Parašas :)

      Comment


        A.Kančą džiugina tai, jog „Akropolio“ savininkai negaili investicijų į objektą – perkamos geriausios apdailos medžiagos, montuojama moderniausia technika.
        .
        When a man lies, he murders some part of the world

        Comment


          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
          Na didžiausi vizualūs minusai man kolkas: nežmoniškas Akropolio stendas...
          Tikrai kažkaip nejaukiai kabo vos ne virš važiuojamosios kelio dalies...
          Pūstels vėjukas nuo Nemuno ...
          Te visad šviečia saulė...

          Comment


            Akropolio ledas
            Vilniaus - 1200kv.m
            Kauno - 1400kv.m
            Klaipedos - 1400 kv.m
            Paskutinis taisė Hexen; 2007.02.07, 14:12.

            Comment


              update šiek tiek:

              štai taip akropolis atrodo iš mickevičiaus gatvės perspektyvos



              garažas pamažu įgauna normalesnį vaizdą









              ir vis tiek radau

              Comment


                Aciu uz foto, jau matosi tas stendas kur bus su dideliomis raidemis AKROPOLIS

                Comment


                  Parašė Dom@s Rodyti pranešimą
                  Man tokia nuomone susidaro kad kaune akropolis pralenks siauliu saules miesta. Darbininku matosi cia netruksta o siauliuose atvirksciai

                  Man atrodo, jog Saulės miestas niekad ir nepretendavo į prekybos centrų lyderius Lietuvoje.

                  Comment


                    Vien nesulyginamos investicijos ką sako..
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                      Man atrodo, jog Saulės miestas niekad ir nepretendavo į prekybos centrų lyderius Lietuvoje.
                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                      Vien nesulyginamos investicijos ką sako..
                      Ar nemanot, kad jis omenyje turėjo projektų statybų pabaigos datas, o ne pačius projektus?
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Parašė Ash Rodyti pranešimą
                        Ar nemanot, kad jis omenyje turėjo projektų statybų pabaigos datas, o ne pačius projektus?
                        aš taip pat pagalvojau, kaip ir tu jis turėjo omenyje, kad Akropolį galutinai greičiau užbaigs, nei "saulės miestą"

                        Comment


                          jei atkapstytumet statybų pradžios datas, ir palygintumet, gal ir ydomus rezultatas gautusi
                          jauni greiti esat, padarytumet gerą ir ydomų darbą

                          Comment


                            Jei nesunku ir nepaslaptis - kiek kainavo "Akropolis"?

                            Comment


                              Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                              Jei nesunku ir nepaslaptis - kiek kainavo "Akropolis"?
                              Tiksliai nežinau, bet ~ 230 Mln litų. Čia turbūt didžiausia investicija Kaune per visą miesto istoriją
                              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                              Comment


                                Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                                Tiksliai nežinau, bet ~ 230 Mln litų. Čia turbūt didžiausia investicija Kaune per visą miesto istoriją
                                3 kartus daugiau nei mūsų kioskas "Saulės miestas". Ir ta kioskelio kaina matyt dar su dangoraižiu buvo Jo nėra.

                                Comment


                                  Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                                  3 kartus daugiau nei mūsų kioskas "Saulės miestas". Ir ta kioskelio kaina matyt dar su dangoraižiu buvo Jo nėra.
                                  Na žinai, Šiauliai mažesnis miestas, tai nieko nuostabaus. Be to, Kaune kaina didesnė dar ir dėl to, kad reikėjo įkomponuot tuos visus senus pastatus + 3 aukstai + griozdiskas garazas.

                                  Juk pastatyt dideli vieno auskto sandeli + isasfaltuot aikstele zymiai pigiau.
                                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                  Comment


                                    Kauno "Akropolio" oficiali statybų pradžios data - 2005.10.28 13:00h.
                                    O senoji Šiaulių autobusų stotis pradėta griauti 2005.05.09, naujoji stotis pradėta statyti 2005.09.08.
                                    Paskutinis taisė ; 2007.02.07, 19:10.
                                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                                    Comment


                                      Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                                      Tiksliai nežinau, bet ~ 230 Mln litų. Čia turbūt didžiausia investicija Kaune per visą miesto istoriją
                                      Investicijos į "Akropolį" siekia 320 mln. litų.

                                      Comment


                                        Parašė Dom@s Rodyti pranešimą
                                        Man tokia nuomone susidaro kad kaune akropolis pralenks siauliu saules miesta. Darbininku matosi cia netruksta o siauliuose atvirksciai
                                        tu durnas ar smegenys persalo atrado ka palyginti ir apimtimi ir kaina
                                        Neišmeskite spalvų

                                        Comment


                                          Keletas Akropolio vaizdeliu[/IMG]

                                          Comment

                                          Working...
                                          X