Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    >..O prie ko čia klaida?
    as jau sakiau X rades pas mus nera, kodel parasyta MAXIMA o ne MAKSIMA?
    >..tai neturi teisės kritikuoti ...
    sutinku, neturiu... nebekritikuosiu... o rasysiu pagal nuotaika... bus nuotaika - su klaidom, nebus - be klaidu... arba atvirksciai...
    >..siūlau ją dabar pat nutraukt...
    As uz!

    tada biski kritikos i tema:
    mano manymu butu daug geriau jei Akropoly parkingas butu ne prie upes o uzkistas gyliau tarp namu, ta prasme sukeisti vietom krautuve su garazu... tikrai butu grazesnis vaizdelis is Mindaugo puses.

    Comment


      Parašė x21 Rodyti pranešimą
      mano manymu butu daug geriau jei Akropoly parkingas butu ne prie upes o uzkistas gyliau tarp namu, ta prasme sukeisti vietom krautuve su garazu... tikrai butu grazesnis vaizdelis is Mindaugo puses.
      Na, statyt stovėjimo aikštelę toliau nuo upės yra neįmanoma, jei atkreipsim dėmesį į jos dydį (pastatų ten griauti negalima). Jis matomas 83-čio šios temos puslapio vizualizacijose. Taip pat, jei sakai sukeisti vietomis parduotuves su stovėjimo aikštele, tai parduotuvės turėtų atsidurti virš prospekto. Tai irgi neaišku kiek yra realu. Galbūt įmanomas variantas stovėjimo aikštelę statyti po žeme, bet vėl gi, atsižvelgiant į jos dydį, tai gana nemenkas projektas. Ir neaišku ar ten žemes galima kasinėti ir ar nebūtų dėl to ilgų diskusijų. Mintis statyti stovėjimo aikštelę virš prospekto man patiko, tuo, kad tai ne eilinė idėja (daugiau tokių negirdėjau). Tik, žinoma, ji neturi gadinti vaizdo ir aš manau, kad tai yra įmanoma. Būtų įdomu pamatyti suvestines kiek kainuoja pastatyti tokią aikštelę po žeme ir kiek kainuotų ją deramai įrengti statant ant žemės, kad nebadytų akių. Turi būt kaip nors apiformintas projektas, neleidžiant jo keisti, parinkus tokią projekto versiją, kuri neterš miesto. Jei tokios investuotojas pateikti neįstengia (per brangu), tai manau geriau nieko nė bet kas. Galų gale niekas mūsų nevertė įsileisti jų į miesto centrą. O jei leidžiama keisti projektą savo nuožiūra ir leidžiama gadinti miesto centrą, tai čia jau pirmiau kaltinčiau savivaldybę, o ne "VP Market". O jei jau taip nutiko, tai yra gera patarlė: "ką prisivirei, tą ir srėbk". Kas mums dabar belieka? Tikėtis, kad "VP Market" yra supratingi ir dosnūs. Gal galima jiems rašyti mėgint, apeliuojant į sąžinę, nežinau. Nevykęs projektas pakenks ne vien mums, bet ir jiems, todėl visiškai pro pirštus jie į šį reikalą, manau, nežiūri. Bet šitos diskusijos irgi bus tik sakymas to pačio per tą patį, kartojant senas tiesas, ir neduos jokios naudos.
      Paskutinis taisė ; 2007.01.08, 20:14.
      Įžvalgos.lt - FB - G+

      Comment


        sutinku kad parkingas virs prospekto logiskas ir dvigubai pigus sprendimas... (dvigubai reiskia maziau bapkiu ir pigiai atrodo) Galbut kai uzdengs kuo nors ta monstra atrodys graziau, bet dabar tai vaizdas kaip po karo... ne ka geriau nei betono luitas salia...
        geriausias variantas butu jei tokio dydzio pastatu isvis nestatyti centre.

        Comment


          Gal kas foto nauju jau turit ?
          :buksvx:

          Comment


            paskutiniuose vizuose truputį parkingo konstrukcijos "pakūdintos". Nu ką, jau turbūt visems aišku, kad stiklo nebus . Ieško "chebra" dabar pigaus, efektyviai pirkėjų nebaidančio fasadų sprendimo. Vo bus kaip su "Molu", kuris keičia garderobą kas sezoną
            Architektas - ne žmogus

            Comment


              Kauno kino teatro stilių kurs kauniečiai
              http://www.kinas.info/?news=1490
              www.donatas-mazeika.lt

              Comment


                Parašė SkeiTeriS Rodyti pranešimą
                Kauno kino teatro stilių kurs kauniečiai
                http://www.kinas.info/?news=1490
                O čia variantai:
                http://www.forumcinemas.lt/events/kaune/
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Na ir kuris jums labiau patinka? Man asmeniškai pirmas jaukesnis atrodo.

                  Comment


                    Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                    Na ir kuris jums labiau patinka? Man asmeniškai pirmas jaukesnis atrodo.
                    Prieštarauju
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      Man antras kazko per juodas. Nors is paveiksliuku sunku spresti galutinai.

                      Comment


                        Na man nei vienas nei kitas įspūdžio nepaliko Bet visgi balsą atiduočiau pirmąjam
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Balsavau už antrą. Visgi renderis yra renderis.
                          Kaunas yra Kaunas

                          Comment


                            Perskaitykite šios temos pavadinimą

                            Comment


                              Parašė pauliezaz Rodyti pranešimą
                              Perskaitykite šios temos pavadinimą
                              O tu perskaityk straipsnį.

                              Kino centras įsikurs Kauno "Akropolyje"...

                              Comment


                                Parašė inz1K Rodyti pranešimą
                                O tu perskaityk straipsnį.
                                Labai labai atsiprašau

                                Comment


                                  Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                                  Na ir kuris jums labiau patinka? Man asmeniškai pirmas jaukesnis atrodo.


                                  Uz pirma prabalsavau .
                                  :buksvx:

                                  Comment


                                    Antras variantas mano atžvilgiu daug solidesnis :]
                                    www.donatas-mazeika.lt

                                    Comment


                                      as uz antra prabalsavau, man jis toks priimtimesnis ir ir kaip Skeiteris minejo solidesnis.

                                      Comment


                                        As uz antra balsavau ;]
                                        Labiau vakarietiskas man jis pasirode

                                        Comment


                                          uztrukus 2 minutes bevartant tuos paveiksliukus susidare ispudis, kad jie praktiskai identiski, tik vienas sviesus kitas tamsus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X