Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kodel galejo gi juos sulyginti su zeme na o is paprastu nieko neisiskirianciu medziagu tai garazas tik o seip kaip prekybos centrui tai normaliai plius tie patys idomus sprendimai su senais namais plius aisktele graziai sutvarkyta aplinka lygu ....

    Comment


      Viskas bus labai gerai išskyrus maximos dalį.

      Comment


        Parašė Edd Rodyti pranešimą
        Pažiūrėk į sienų apdailą, į stogą - nieko geresnio nei Vilniuj ar Klaipėdoj aš čia nematau,
        Na Kaune vietoj surūdijusios skardos sukabino klinkerį. Tiesa sakant dėl to vaizdas geresnis nepasidarė
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
          Na Kaune vietoj surūdijusios skardos sukabino klinkerį. Tiesa sakant dėl to vaizdas geresnis nepasidarė
          Joks ten ne klinkeris.


          Visa informacija apie fasadą čia:
          http://www.laivorita.lt/lt/catalog/view/?id=33

          klaipedos K ir D dengti ka pačia keramika, tik matmenys skiriasi. Taip pat Daugiabutis saules gatvej Kaune.
          Paskutinis taisė Nedas; 2006.10.06, 11:54.

          Comment


            Comment


              Donce, dekuj !

              Comment


                nu toos statybos tai man kainuoja kokias 20 min...bo kol nusigauni i stoti tuo prospektu tai atsibosta stoviniuot

                Comment


                  Parašė rasuoleee Rodyti pranešimą
                  nu toos statybos tai man kainuoja kokias 20 min...bo kol nusigauni i stoti tuo prospektu tai atsibosta stoviniuot
                  Į stoties pusę niekad nesu kamštyje stovėjęs tekę važiuot tiek piko, tiek ne piko metu ir gan dažnai o va nuo stoties važiuojant kamščiai piko metu gan įspūdingi
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Vakar is vieno draugo girdejau kad buvo minciu akropolio leda uzkelti ant parkingo virsaus
                    Pagalvojus, technologiskai tai imanoma, bet bet bet...

                    Bet mintis butu nebloga mmm???
                    Ciuozineji ir matai pro stiklines sienas senamiesti, centra, nemuno sala, arena, kurioje koks nors renginys vyksta...

                    Tik nepadarykit man uz sita ideja

                    Comment


                      Joo nerealu butu jau dbar isivaizduoju

                      Comment


                        Parašė eNjoy Rodyti pranešimą
                        Ir taip žiūriu ir kitaip, niekaip nesuprantu iš kur čia ta foto padaryta. Kas čia per geltonas daugiabutis?
                        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                        Comment


                          Einant nuo Halės iki japonų kultūros centro žaliakalnyje.

                          Comment


                            Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
                            Vakar is vieno draugo girdejau kad buvo minciu akropolio leda uzkelti ant parkingo virsaus
                            Pagalvojus, technologiskai tai imanoma, bet bet bet...

                            Bet mintis butu nebloga mmm???
                            Ciuozineji ir matai pro stiklines sienas senamiesti, centra, nemuno sala, arena, kurioje koks nors renginys vyksta...

                            Tik nepadarykit man uz sita ideja
                            Tai ledas ir taip bus trečiam aukšte, tik kaip su tais vaizdais neaišku, jei ir darytų panoraminius stiklus, tai vaizdas atsivertų į beribį Akropolio stogą ir Respublikos viešbučio monstrą.

                            Comment


                              Hexen as jau ten gal 5 kartus buvau paskutini karta sestadieni ;D
                              I love INNUENDO!

                              Comment


                                Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                                Hexen as jau ten gal 5 kartus buvau paskutini karta sestadieni ;D
                                Tai Viliau kur foto?

                                Comment


                                  Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                                  Hexen as jau ten gal 5 kartus buvau paskutini karta sestadieni ;D

                                  Ir dar jej netingi pazymek zemelapi si nama.. ir kaip ten uzsigaut (ta prasme pro kruia laiptine ir pan )

                                  Comment


                                    Nu kaip jau gali nezinoti didelis monstras mickeviciaus(salia laisves alejos)
                                    o del laiptiniu tai ten gan painu nezinanciam nelabai moku paaiskinti
                                    I love INNUENDO!

                                    Comment


                                      Kai namo gyventojei jus prades su sluotom vaikyt tai dar nuo stogo nukrisit Nerizikuokit
                                      :buksvx:

                                      Comment


                                        Parašė Audrius_17 Rodyti pranešimą
                                        Kai namo gyventojei jus prades su sluotom vaikyt tai dar nuo stogo nukrisit Nerizikuokit
                                        O dar juolabiau, kad dabar žino visi, tai būriais eis , nors kai man pačiam irgi patinka po tokias vietas pavaikščiot ir aukštai pasikarstyt, tai ir pats mielai ten nueičiau

                                        Comment


                                          Girdejau tokiu gandu kad ant to stogo ir valkatos gyvena
                                          :buksvx:

                                          Comment

                                          Working...
                                          X