Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tommys Rodyti pranešimą
    Turiu itarima, kad sios reklamos sutartis ant to stendo yra tikrai ilgalaike...
    Manau, tu teisus.
    BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

    Comment


      Parašė Fotikas Rodyti pranešimą
      Po desine jau kabo stendas su busimo centro pavadinimu

      O iš kur šią foto darei?
      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

      Comment


        Nuo Respublikos parkingo.
        Kaunas yra Kaunas

        Comment


          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
          Oj blogaj Andriuj su gramatika o kiek ten juostų po garažu?
          hm...db paziurek ak pats parasei.. rahsai" su gramatika Andriuj blogaij " ... Andriuj- ne kam , o kame ,..nurodo vieta ... blogaiJ ...ne su J o su I turetu but ... manau internete nereiketu del gramatikos kabinetis ..gal tiesiog i klavishus nepataikoma kartais ...
          KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

          Comment


            įsidrąsinau ir paprašiau dėdės, kad leistų man prieiti arčiau iš pradžių neleido, motyvuodamas, kad galiu gaut su plyta per galvą, bet kai patikinau, kad aš tik "biški", tai leido asfaltas buvo karštas, tai gerai, kad neprikepiau dar klausiau, kada paleis eismą po garažu, tai sakė pirmadienį o čia nuotraukytės









            o kitoje upės pusėje, saloje, linksmai sau burzgė vikšrinis, toliau ruošdamas vietą arenai

            Comment


              Supaišė tas 4 juostas, bet vis tiek, bus siauriau nei prieš tai... O ir aukštis neperdidžiausias, tik tai ne kartą kas nors pataikys, kol pažeis konstrukcijas (kaip vilniuj pėsčiūjų vedukui), juk visi žemesni tiltai būna gerai nubalnoti...

              Comment


                Syryt pravaziavau po aikstele, tai su lengvuoju automobiliu vietos uzteko (nors ir susiaurintas pravaziavimas del dar atliekamu darbu). Tikrai placiau nei Megos "tuneliuke" Klaustrofobikai gali vaziuoti drasiai... Kai bus antra aiksteles puse gal vaizdelis pasikeis.
                Te visad šviečia saulė...

                Comment


                  Gal jau Mickevičiaus atidarė?

                  Comment


                    Kad atrodo dar ne
                    Te visad šviečia saulė...

                    Comment


                      Man tai susidaro įspūdis, kad kuo toliau stato, tuo labiau tolsta pabaigtuvės Tokį konstrukcijų mišką senai mačiau.
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        /\ jo, kol kas tai nelabai įmanoma dar susigaudyt kur kas bus vakar apipėdinęs jį iš kito galo buvau, bet kažkokių rimtų konturų dar neįžvelgiu, kad galėčiau pasakyt - va čia kinas, čia ledas ir t.t. nu tik kur maxima bus jau aišku

                        Comment


                          Siandien jau Mickeviciaus g. praverta, nors dar ten krapstymosi liko...
                          Tikiuosi prasidejes "liuciu sezonas" darbu labai nepristabdys.
                          Te visad šviečia saulė...

                          Comment


                            va ką tik iš neturėjimo ką veikt sumąsčiau pravažiuot po aikštele ir nenusivyliau tikrai, jausmas toks įdomus atrodo, varai sau ramiai plačiu prospektu ir staiga patenki į tunelį toks kontrastas suteikia gerų emocijų, o kai paleis eismą ir kita puse bus išvis

                            Comment


                              Šioks toks neįprastas update'as šnekėjot čia kaip tuo "tuneliu" važiuoti, tai čia tiems kas neturi galimybių apsilankyti Kaune Sorry už kokybę

                              http://bcup.puslapiai.lt/MOV00006.3gp
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                kiek ten vaziavai, nes jis man toks ilgokas pasirode. Kiek ten metru gali buti?
                                Neišmeskite spalvų

                                Comment


                                  /\ apie 250m

                                  Comment


                                    Siandien



                                    is toliau
                                    I love INNUENDO!

                                    Comment


                                      Šiek tiek iš kitos pusės


                                      Comment


                                        Ačiū už papildymą
                                        Mano galerija Flickr'yje

                                        Comment


                                          Šiandien:





                                          Užvažiavimas į aikštelę, jei neklystu:







                                          Palyginimui:

                                          ir:








                                          Fasado apdaila:


                                          Gretimo pastato siena:

                                          Tikėkimės statybos greit persikels ir į šį namuką:

                                          Comment

                                          Working...
                                          X