Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė player
    Nu tu cia ir suvariai tai siuo tavo pasakymu atrodytu kad akropolio ir parkingo reikejo savivaldybiai e ne VP ? Aisku kad jiem nuskrito trupineliu, bet tai nerodiklis. Reikia trik dziagtis kad kasnors vyksta o ne postringaut apie beleka
    As tik noriu pasakyti, kad ir savivaldybe stengiasi bei prisideda prie sio investicinio projekto.
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      Parašė liutass
      As tik noriu pasakyti, kad ir savivaldybe stengiasi bei prisideda prie sio investicinio projekto.

      O aš sakau, kad anoks čia stengimasis, nes tik nevisprotis vilkintų tokio projekto įgyvendinimą.
      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

      Comment


        Parašė Berliner
        O aš sakau, kad anoks čia stengimasis, nes tik nevisprotis vilkintų tokio projekto įgyvendinimą.
        Nepyk, bet tavo pasakymai kartais nei į tvorą, nei į mietą
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          Parašė Mantaz
          Nepyk, bet tavo pasakymai kartais nei į tvorą, nei į mietą
          Tavo teisė taip manyti

          Kai kas mano, kad "Akropolis" Kaune yra didelis savivaldybės klerkų nuopelnas, nes jie išdavė leidimą statyboms. Bet aš sakau, kad toks jų darbas! Jie pagaliau atliko savo darbą, nekaišiodami pagalių į ratus. Klausimas, ar tai yra didelis nuopelnas? Aš nematau čia nieko ypatingo. Savivaldybei dėkot galėsim tada, kai ji padarys kažką tikrai labai reikšminga. Sorry, bet tokio darbo aš neprisimenu. Čia būtų galima veltis į diskusijas apie nebaigtas kelių statybas, įvairius pažadas ir t.t. Bet jau nusibodo...
          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

          Comment


            Jau stovi trys aiksteles kolonos. Ir dar ne viena duobe iskasta. Poliakale ar kazkas panasaus dirba pilnai. Isisiubuoja aiksteles statyba...
            Te visad šviečia saulė...

            Comment


              Parašė Berliner
              Tavo teisė taip manyti

              Kai kas mano, kad "Akropolis" Kaune yra didelis savivaldybės klerkų nuopelnas, nes jie išdavė leidimą statyboms. Bet aš sakau, kad toks jų darbas! Jie pagaliau atliko savo darbą, nekaišiodami pagalių į ratus. Klausimas, ar tai yra didelis nuopelnas? Aš nematau čia nieko ypatingo. Savivaldybei dėkot galėsim tada, kai ji padarys kažką tikrai labai reikšminga. Sorry, bet tokio darbo aš neprisimenu. Čia būtų galima veltis į diskusijas apie nebaigtas kelių statybas, įvairius pažadas ir t.t. Bet jau nusibodo...
              Zinai kartais pasirodo man ,kad tu koks tai arsus socialdemokratas,ir bandai nuteikt zmones pries rinkimus ir kad vienintelis tavo tikslas siame forume tik smeizti kauno valdzia,kaip tarkime Andrius 17 snekedavo tik apie "Mega" ir dar truputi apie kitus PC,o tu sneki tik koks blogas Garbaravicius ir kaip viskas stovi ir kaip viskas blogai(truksta tik frazes:prie Ruso buvo geriau)o jei rimtai tai,nieks nesako kad musu valdzia ideali,bet ar girdedavai apie kitas valdzias bent ka nors?sutinku,sitie zada ir ne viska padaro,toli grazu!bet kazka jie daro,pazanga reikia dziaugtis...sako kokia valdzia tokie ir zmones taika!

              Comment


                Galima viltis ir guostis tik vienu faktu, kad Kaunas yra išpardavinėjamas VP Marketui, o ne Rubiconui, nes dar brutaliau viską sunaikintų ir savo reikmėm panaudotų pusę miesto...
                Nors VPM irgi nesismulkina... Pirmas smūgis buvo, kai niekingai miesto valdžia pardavė sklypą ir nugriovė senajį Žalgirio stadioną, vietoj kurio neišdygo naujas stadionas, o "Molas"... Dabar tas Akropolis miesto pacentrėj, neatsižvelgiant į niekieno nuomone, užgaubiantis prospektą savo bjauria aikštele... Klausimas vienas, kas bus toliau? Gal link 2010 metų bus pradėtas įgyvendinti projektas SuperFreeAvenuePOLIS, ir visa Laisvės alėja bus apgauta stogu ir taps didžiausiu Nekropoliu Lietuvoj?
                Gal ir nusišnekėjau, bet tendencijos tokios...

                Comment


                  Parašė kaunaz
                  Galima viltis ir guostis tik vienu faktu, kad Kaunas yra išpardavinėjamas VP Marketui, o ne Rubiconui, nes dar brutaliau viską sunaikintų ir savo reikmėm panaudotų pusę miesto...
                  Nors VPM irgi nesismulkina... Pirmas smūgis buvo, kai niekingai miesto valdžia pardavė sklypą ir nugriovė senajį Žalgirio stadioną, vietoj kurio neišdygo naujas stadionas, o "Molas"... Dabar tas Akropolis miesto pacentrėj, neatsižvelgiant į niekieno nuomone, užgaubiantis prospektą savo bjauria aikštele... Klausimas vienas, kas bus toliau? Gal link 2010 metų bus pradėtas įgyvendinti projektas SuperFreeAvenuePOLIS, ir visa Laisvės alėja bus apgauta stogu ir taps didžiausiu Nekropoliu Lietuvoj?
                  Gal ir nusišnekėjau, bet tendencijos tokios...
                  O Molas VP Marketui priklauso?
                  Parašas :)

                  Comment


                    Parašė Svecias
                    O Molas VP Marketui priklauso?
                    O ne? Juk ten Maxima yra.

                    Comment


                      kiek žinau Molą Senukai su VPM finansavo, tačiau negaliu garantuoti 100%
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Parašė HAMMER
                        kiek žinau Molą Senukai su VPM finansavo, tačiau negaliu garantuoti 100%
                        "Molas" yra Zileviciaus (BRA) produktas, dabar isstumtas fondeliui.

                        Comment


                          Parašė Road
                          Zinai kartais pasirodo man ,kad tu koks tai arsus socialdemokratas,ir bandai nuteikt zmones pries rinkimus ir kad vienintelis tavo tikslas siame forume tik smeizti kauno valdzia,kaip tarkime Andrius 17 snekedavo tik apie "Mega" ir dar truputi apie kitus PC,o tu sneki tik koks blogas Garbaravicius ir kaip viskas stovi ir kaip viskas blogai(truksta tik frazes:prie Ruso buvo geriau)o jei rimtai tai,nieks nesako kad musu valdzia ideali,bet ar girdedavai apie kitas valdzias bent ka nors?sutinku,sitie zada ir ne viska padaro,toli grazu!bet kazka jie daro,pazanga reikia dziaugtis...sako kokia valdzia tokie ir zmones taika!
                          Neesu socialdemokratas ir prie ruso nebuvo geriau. Tiesiog manau, kad savivaldybės darbas labai jau nekokybiškas (yra ir gerų dalykų, bet mažai). Mano teisė norėti geresnio savivaldybės darbo. Dėl Garbaravičiaus - atskira tema. Bet viena man aišku - kol jis bus meras, niekas Kaune per daug nesikeis. Jis jau per tuos 3 ar 4 metus parodė, kad sugeba daugiau šnekėti nei realiai kažką daryti. Tai kam jis mums toks reikalingas?

                          Pažanga aš džiaugiuosi. Pavyzdžiui nauji autobusai tikrai labai puikūs - tylūs, patogūs, gražūs. Aleksoto tiltas visai neblogai atrodo, Čiurlionio tiltas irgi puikus. Yra gerų dalykų. Man tik kyla klausimas - ar viskas keičiasi į gera taip greitai, kaip norėtume?
                          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                          Comment


                            Berliner - siūlau tau balotiruotis. Geriausia iš karto į prezIdentus
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė Tomas
                              Berliner - siūlau tau balotiruotis. Geriausia iš karto į prezIdentus
                              Prezidentui dar as ryskiai per jaunas Reikes luktelt 30metu dar...
                              BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                              Comment


                                Tai nejaugi tau 10 metu????

                                Comment


                                  Parašė Taduse
                                  Tai nejaugi tau 10 metu????
                                  Sorry, pamirsau Konstitucijos 78 straipsni (pries istorijos egza mokejau), tad teks man palaukt, ne 30, o 22 metus. Galvojau nuo 45 galima prezidentu tapti.
                                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                  Comment


                                    Tesiu aiksteles kolonu skaiciavima. Jau keturios stovi. O darbai dar labiau suintensyvejo.
                                    Senuju pastatu naujus stogus pradejo dengti cerpemis (ar kazkuo panasaus). Turetu neblogai atrodyti...
                                    Te visad šviečia saulė...

                                    Comment


                                      nu siaip tavo skaiciavimai nelabai tikslus ten stovi ne 4 o 8, nes dvi cielos, o kitos pusapvales

                                      Comment


                                        jeigu apdengs raudonom čerpėm akropolį, tai bus super! tikrai gražiai atrodys

                                        Comment


                                          Parašė player
                                          nu siaip tavo skaiciavimai nelabai tikslus ten stovi ne 4 o 8, nes dvi cielos, o kitos pusapvales
                                          Na gerai, bet ivertinus pusapvaluma suskaiciavau tik sesias...
                                          Te visad šviečia saulė...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X