Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tai kaip suprantu bus pastatytas visai atskiras 3(?) aukštų pastatas, o tie senieji namai bus įkomponuoti į jo vidų. Nuo gedimino gatvės pusės raudonų plytų siena, iš kitos stiklas.
    Keletas vizijų, eksponuotų Centro seniūnijoje:


    www.donatas-mazeika.lt

    Comment


      toj antroj nuotraukoj metaline raudona deze "puikiai" atrodo........ Galit pasakyt kas ten per velnias?

      Comment


        Pasiskaityk pranešimu aukščiau - ten kažkokia raudonų plytų siena. Paskirties neįsivaizduoju.

        Comment


          Beje, ar pastebejot kaip gudriai visuose renderiuose rodomas garazas - tarsi jis neuzstoja baznycios. Is tikro tai nuotrauka daryta nuo tilto, taigi nuo tilto ji dar matysis, bet atvaziuojant gatve - jau nebe, nebent is labai toli (kaip minimum nuo gaisrines, jei sporto rumai neuzstos).

          Comment


            Tas viesbutis dar vaizda gadins reiks kaska su juo dar daryt .
            :buksvx:

            Comment


              Parašė sauls
              Beje, ar pastebejot kaip gudriai visuose renderiuose rodomas garazas - tarsi jis neuzstoja baznycios. Is tikro tai nuotrauka daryta nuo tilto, taigi nuo tilto ji dar matysis, bet atvaziuojant gatve - jau nebe, nebent is labai toli (kaip minimum nuo gaisrines, jei sporto rumai neuzstos).
              Is vis, tie garazai, tai cia kad tik pigiau butu
              Galetu kaip Latvijoj (kazkurioj Rimi) prie kiekvieno auksto padaryti po akstele arba i virsu kelti, arba is vis pirmuosiuose pastato aukstuose Mano nuomone kvaila ideja uzgozti Nemuno kranta , sala ir baznycia

              Comment


                Parašė Taduse
                Is vis, tie garazai, tai cia kad tik pigiau butu
                Galetu kaip Latvijoj (kazkurioj Rimi) prie kiekvieno auksto padaryti po akstele arba i virsu kelti, arba is vis pirmuosiuose pastato aukstuose Mano nuomone kvaila ideja uzgozti Nemuno kranta , sala ir baznycia
                Nereikia ir į Latviją važiuot, "Europos" PC pastate Vilniuje yra gal 7 pusaukščių garažas.
                Mano galerija Flickr'yje

                Comment


                  Parašė Mantaz
                  Nereikia ir į Latviją važiuot, "Europos" PC pastate Vilniuje yra gal 7 pusaukščių garažas.
                  VCUP irgi kazkas panasaus.

                  Comment


                    Renderiu kokybe tai oj oj oj. Kazin ar ka galima is ju sprest.
                    Antram isvis pagal perspektyva parkingas jau virs kanalo pakabintas.
                    O pirmojoj, cia kur ta siena dar tures eiti gatvele i kazkur.
                    Ta siena tai mistika kazkokia.
                    Atkreipkit demesi i jos auksti 1am ir 2am renderiuose. Stipriai skirias !!!

                    Comment


                      Geresnes kokybes ir keletas nematytu vizualizaciju galima pamatyti cia:

                      KANČO STUDIJA

                      Cia taip pat rasite ir kitu projektu vizualizaciju bei jau igyvendintu projektu nuotrauku
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        Va del situ krantiniu irgi darbai bus pradeti jau si pavasari



                        www.kancas.lt
                        When a man lies, he murders some part of the world

                        Comment


                          pacio Akropolio ideja centre nebuvau suzavetas, bet db labai dziugu, kad bus tvarkoma aplinka ir infrastruktura ten prie salos galima ispudingo grozio kampeli padaryt
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            jo pakrante tai gerai atrodys...o is vis gerai kad turetu pagal viska pravalyt ta vandenely smirdanti....;]]]]

                            Comment


                              na ir pagilint kanala turetu, nes ties mazesniuoju tiltu berods vasara vandens nebuna
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                Parašė HAMMER
                                na ir pagilint kanala turetu, nes ties mazesniuoju tiltu berods vasara vandens nebuna
                                O dar renderiuose vaizduojami laiveliai turetu praplaukti

                                Comment


                                  Va sita foto man biski juoka kele , tiesei stikline siena o sonuose trobos primena tobulejenti kaima
                                  :buksvx:

                                  Comment


                                    Parašė Audrius_17
                                    Va sita foto man biski juoka kele , tiesei stikline siena o sonuose trobos primena tobulejenti kaima
                                    Arba ne trobos primena kaima, o nauju, baltumu sviecianciu saligatviu fone griuvantys stulpai

                                    Comment


                                      Jei sutvarkys krantines- tikrai geras darbas bus.

                                      Dėl laivelių kanale, tai yra tikimybė, kad jį sutvarkys. Kiek teko girdėti, iš ES fondų ruošiamasi gauti pinigėlių, kad pritaikyti Nemuną turistinei laivininkystei. Jei neklystu- įrengs apie 18 prieplaukų ruože nuo Kauno iki Nidos (?).

                                      Apskritai, jei pastayts ir Areną saloj, tai bus tikrai rimtas traukos centras.
                                      Kaip po dykumą blaškiausi

                                      Comment


                                        galetu kanors daryt su tuo viesbuciu nes jis tikrai nekaip atrodo ... ir nlb jis ten tix prie akropolio ir da prie arenos....hmz... ;/

                                        Comment


                                          Vis sklando gandas, kad pajudės reikalai su tuo viešbučiu, bet darbai niekaip ir neprasideda. Bet įrengus areną- svečių jame neturėtų trūkti. Juo labiau, kad Kaune viešbučių pertekliaus ir taip nėra.
                                          Kaip po dykumą blaškiausi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X