Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tu nesamoniu ir nereikia, kad tukintu Kauna :-/

    Comment


      kartą per metus jeigu suvalgysi mėsainį kitą, tai nieko tikrai nenutiks

      Comment


        ot uzejo ir nuvaziavom

        vaziavom is senamiescio puses Karaliaus Mindaugo prospektu. ties Mickeviciaus gatves sviesoforu (priesais tuos vazonus ir garaza) papuolem i nerealu kamsti. sedejom kokias 20 sekundziu. nes priesais dvi masinos pasieme dalinamus balionelius. ivaziuojant i garaza teko stabtelt ant pakilimo, nes buvo susidarius kokia 10-15 masinu eile. antram aukste nesimate vietu, pakilom i trecia. prisiparkavom. bendroj sumoj patekimas i Akropoli uztruko 5min. iskaitant laukima prie sviesoforo, kamsti, stabtelejima kylant i garaza. beje, isvaziavom dar greiciau. vienintelis stabtelejimas buvo islindus is garazo ties tuo paciu sviesoforu.

        zodziu blogos zinios Romui per atidaryma, kai tiek zmoniu, nepasitvirtino ne viena jo teorija.

        apie vidu net nezinau ar verta rashyt. zmoniu be abejo daug. viskas veikia lyg. neatsidare tik KFC ir Pizza Hut paciam virsuj. kai kur pastebejau, kad dar yra nedadarymu. pvz kai kur stukso tuscios kolbos kuriose ateityje turbut bus geles, vanduo, netinkuotos kolonos.

        keli neigiami pastebejimai - buvau mazumele shokiruotas, kad siandien aiksteje prie baznycios buvo pilna masinu. as vis dar tikiuosi, kad vis tik ten parkingo nebus. labai negraziai atrodo aplinkiniai pastatai ties Griunvaldo iejimu ir prie baznycios ziurint nuo Karaliaus Mindaugo krantines. nu nejaugi negalima butu juos bent kiek padazyt? reiketu patvarkyt priejima nuo pesciuju tilto. nors shitas klausimas turbut spresis kartu su Respublikos renovacija.
        Occupation: igra na balalaikach v traktirach

        Comment


          Buvau ir aš šiandien nulėkęs. Važiavau su mašina, bet iš kart ovengiau KM prospekto. Tad pasistačiau mašiną Griunvaldo gatėje be jokių problemų.
          Žmonių nemažai pačiame Akropolyje, bet beveik visi vaikštinėjo tik koridoriuose (ar kaip juos pavadint), parduotuvėse apsipirkau be problemų. O dėl statymo prie bažnyčios tai nežinau nemačiau, bet nieko stebėtino nes buvo statoma ir po ženklais ir ant perėjų ir važiuojama prieš eismą, o policijos 0. Beje po to pamačiua kad visa policija garaže eismą reguliavos
          Žodžiu pirmas įspūdis neblogas, bet reik palaukt, nes dabar chaosas.

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Tai tik teorinė paguoda, o kaip praktikoj - nėra aišku. Įdomu ar šiandien buvo kamščių, gal kas jau lankėsi vidudienį Akropolyje?
            Aš nors ir pėsčiom atkulniavau, bet buvau užsikoręs ant garažo pasidairyt. Eismas intensyvesnis šiek tiek, bet jokių kamščių nepastebėjau.

            Bus matyt kas dėsis darbo dienom rytais ir vakarais, bet pagrindo per daug baimintis nematau.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              tai sproginėja "egzpertų" burbulai apie MILŽINIŠKUS KAMŠČIUS centre čia labai geras argumentas ir būsimai arenai, kad nutildyti kritikus visokius

              Comment


                Jai 5min skirtos parkavimuisi yra kamštis tai tada jo Kamščiai nesveiki

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  tai sproginėja "egzpertų" burbulai apie MILŽINIŠKUS KAMŠČIUS centre čia labai geras argumentas ir būsimai arenai, kad nutildyti kritikus visokius
                  Dar kol kas neaišku kas bus darbo dieną piko metu. Šiandien poilsio diena, tad eismas, bet kuriuo atvėju, pasyvesnis.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Gal kas su fotiku buvot ?
                    :buksvx:

                    Comment


                      Beje dar neveikia ir Gan Bei, Orakulas, kazino, Admiral, Aistra, kiek pastebėjau ir Bravaria dar neveikė. O ar kas atkreipėt dėmesį į visiškai nesutvarkytas lubas raudonuosiuose koridoriuose, visiškai nedidelę ir žemą Maximą, Bajorkiemio dydį? Šie dalykai man pasirodė labai keisti. Dar labai keistai sutvarkyta šildymo sistema, kai kuriose parduotuvėse net neįmanoma būti, trūksta oro, o radiatoriai net pleška, bet 1 ir 2 aukšto koridoriuose visai vėsu ir vėjas papučia. O 3 ir 4 aukštuose dažnai net perkaršta. Žmonių į Akropolį važiuoja nemažai, nemažai tiek su savo transportu, tiek su viešuoju. O žmonių apie 16 valandą buvo maždaug tiek:

                      Comment


                        Parašė Bootsy Rodyti pranešimą
                        zodziu blogos zinios Romui per atidaryma, kai tiek zmoniu, nepasitvirtino ne viena jo teorija.
                        Sveikinu
                        Vadinasi išspręsta parkavimo Kauno centre problema.

                        Nebereikės Kauno miesto tėvams kiekvienais metais į MIPIMą važiuoti su parkingo po Vienybės aikšte projektais (beje, per tris metus nė centu tas parkingas nepabrango, ne taip kaip kaimyninis objektas saloje)

                        Kol kas parkingo dydis perteklinis. Pagal normatyvą (1 vieta / 30 m2 prekybos ploto) užtektų ir 1900, o ne 2700 vietų parkingo. Vėliau dalis vietų turėtų būti skirta arenai.
                        Bet kol kas pasilieku prie savo abejonės, ar du nuvažiavimai nuo parkingo pakankami.


                        Gerai būtų, jei kas nors įdėtų ir nuotraukas, pvz., nuo parkingo stogo. Geriau kartą pamatyti, nei 10 kartų išgirsti.
                        Paskutinis taisė Romas; 2007.04.10, 20:00.

                        Comment


                          Šiokia tokia mano ataskaita:

                          ~13.00 paėmiau centre kursioką ir patraukėm parkingo link. KM nustatyta automobiliais kas iš pradžių kažkiek išgąsdino, bet visgi sakau jei ką porą ratų apsuksiu ir gal atsiras vietelė. Įvažiavus į parkingą laukė siurprizas 2am aukšte iškart pirmose 3jose eilėse laisvų vietų atitinkamai 5, 8, 10. Taigi su automobilio pastatymu ir įvažiavimu į aikštelę nekilo nė menkiausių bėdų. Va vaizdasviduje buvo kiek niūresnis Neretai kur teko stūmdytis pečiais ir itin saugotis mažamečių vaikučių kurie labai po kojom lindo. Pirmame aukšte prie irengto podiumo ir Sūrskio su Mauzeriu vedamos programos kamščiai buvo itin dideli, blokavo visą praėjimą. Į vakarą vietų parkinge pradėjo mažėti. Maždaug po 2 laisvas vietas 3 eilėse liko. Na tai mačiau tik antram aukšte nes ten vis su kursioku nusinešdavom į mašiną pirkinių pasidėt. Manau kokiam 4am aukšte problemų tikrai nebuvo. Išvis likau labai patenkintas visu parkingu. Labai smagu važiuoti, a nei jokio stabtelėjimo ieškant vietos. Matai eilės pradžioj informaciją, pasuki ir tada jau matai žalią lemputę Išvažiuojant taip pat neteko stabtelt iki pat šviesoforo prie KM/Mickevičiaus sankryžos. Šiam Akropolio kūriniui duodu 10 balų

                          Pats vidus. Na ši dalis mane kažkiek nuvylė... Jaukiausia aplinka tose vietose kur "integruoti" senieji pastatai. Taip pat jauki didžioji alėja tarp KM ir Griunvaldo gatvių. Visa kita, daugiausia 3, 4 aukštai nelabai patiko. Nejaukūs kažkokie. Bet manau situacija pasikeis kai jie bus pilnai sutvarkyti. Kolkas darbo labai daug... Nedirba Gan Bei (aptrauktas neišvaizdžia, juoda kaip anglim uždanga), nedirba didžioji dalis Bravarijos, nedirba mažoji Bajorkiemio "skylutė". Nedirba KFC su Pizza Hut, kurie taip pat aptraukti uždangalu. Manau jiems atsidarius ir įsižiebus naujoms šviesoms vaizdas turėtų pagerėti. Kolkas man ši PC dalis labai nepatiko. Na bendram vidaus vaizdui kolkas manau duočiau ne daugiau 6-7 balų.

                          Maitinimo įstaigos. Dauguma atsidarė tik gerokai popiet. Pravaikščioję geras 3h nusprendėm, kad pats laikas eit į viršu papietaut. Iš pradžių sunkiai sekės suprasti kur kokia užeiga... Berods viename 3a. įėjime jokių ženklų, kad tai Delano Malūnas... Ėjom iš visų pusių kol galiausiai kiek toliau išvydę savitarną supratome, kad tai būtent Malūnas. Čili picerija iš vienos pusės taip pat pasidabinus tik mažu stendeliu. Čili kaimas kažkoks pilkas, nors ir šviesus, bet niūrus. Jaukiausiai atrodė Mambo Pica, todėl joje ir nusprendėme sulaukti savo eilės... Kadangi ji atsidarė tik ~3 ir kaip tik mes atėjom po pirmųjų klientų pasodinimo, teko laukti labai ilgai... Bravarija, kuri šiandien dirbo tik prie ledo arenos, tuo metu dar tik ruošėsi atsidarinėti. Paklausęs vienos iš priestalų sėdinčių padavėjų kelintą valandą atsidaro Bravarija konkretaus atsakymo neišgirdau. Tiesiog - valandos bėgyje. Mambo Picoj užsisakęs 1L alaus po kiek laiko sužinojau, kad 1L bokalų nėra Picos palaukti irgi teko ~1 valandą arba daugiau. Prie to paties keli bankomatai. Jei neklystu tokių buvo 2 ant kurių nebuvo jokių reklamų įdėta kieno tai bankomatas. Vieno ekrane gan retu intervalu pasirodydavo užrašas Snoras. Beje patiko ir Top Sportas kuriame sienos visiškai tuščios, bet jau dirba TIk taip ir nesupratom kur ten tas pasiūlas rast

                          Na galėčiau dar pasakot ir pasakot, bet kolkas ten dar nemažai trūksta iki galo... Manau galutinai viską bus galima vertint tik mėnesio bėgyje. Kolkas didelio įspūdžio PC nepaliko, tačiau džiugu, kad Kaune žymiai padaugėjo prekinių ženklų Nor neplanavau, bet apsipirkau neblogai
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                            Buvau ir aš šiandien nulėkęs. Važiavau su mašina, bet iš kart ovengiau KM prospekto. Tad pasistačiau mašiną Griunvaldo gatėje be jokių problemų.
                            Žmonių nemažai pačiame Akropolyje, bet beveik visi vaikštinėjo tik koridoriuose (ar kaip juos pavadint), parduotuvėse apsipirkau be problemų. O dėl statymo prie bažnyčios tai nežinau nemačiau, bet nieko stebėtino nes buvo statoma ir po ženklais ir ant perėjų ir važiuojama prieš eismą, o policijos 0. Beje po to pamačiua kad visa policija garaže eismą reguliavos
                            Žodžiu pirmas įspūdis neblogas, bet reik palaukt, nes dabar chaosas.
                            Na va kaip skiriasi pastebėjimai Aš parduotuvėse stumdžiausi šiknom ir laukia prie kabinų (na išimtis tokios kaip Reserved kuriom manau artėja paskutinioji ) O policijos parkinge išvis nemačiau. Tik paties Akropolio apsaugos darbuotojai su liemenėm. O va prie kiekvieno įėjimo dabar išvažiuodamas mačiau po 2 policijos ekipažus.
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              Bajorkiemis tai tikrai toks galingas - +/- 5 staliukai Gaila, kad Bravarija nedirbo, nes man tas Akropolis praktiškai tik dėl jos () ir reikalingas, dėl to ir važiavau ten. Pisos pardavėjos sustatytos jau buvo, virtuvėj irgi plušo, kai paklausėm, kada atsidarys, pasakė, kad tikisi, jog tuoj. Deja, po poros valandų dar nedirbo. Kosmetinių darbų dar liko begalės - kolonos, iš grindų kyšantys laidai, toj pačioj Bravarijoj vietoj šviestuvų tebekabantys laidai. Vienu metu net girdėjos pjaustomo metalo garsas . Kino salės visiškai niekuo neįpatingos... Prieš Megą didelių pliusu nepastebėjau, aš pats ir toliau, ko gero, pirksiuos pastarojoj (arčiau namų), bet ir iki to pačio Akropolio atvažiuot autobusu man truko 12 minučių.


                              Ir dar, iš kart po Akropolio nuėjau pavalgyt į Bella Italia Daukanto gatvėj, ten teko eilėj pastovėt, tad nemanau, kad Akropolis suvalgys daug Laisvės alėjos žmonių srauto. Nėra Kaunas toks mažas, kad visus į porą PLC sukišt
                              Paskutinis taisė eNjoy; 2007.04.10, 19:45.

                              Comment


                                Be visų čia išvardintų minusų man nepatiko dar ir ledo arena - būtina jiems tą ežio reklamą buvo uždėti ant kraštų
                                Dar pastebėjau, kad pirmojo aukšto parkinge kai kur degė žalios lemputės virš tų vietų, kur buvo statomi vėžimėliai, taigi ten automobilių iš tikro nėjo pasistatyti
                                mmm... O po Akropolio nuvarėm į megą. Ir nustebome, kad ten daug žmonių. Tik taip ir nesupratau, argi Kaunas toks didelis?
                                Dėl kamščių:
                                Pasižiūrėsime, bet manau, kad jei šiandien nebuvo kamščių, kai buvo tiek žmonių - jų neturėtų būti ir eilinę darbo dieną.
                                P.S. ai jo, dar pastebėjome, kad šiūkšlių dėžių mažai

                                Comment


                                  Vaizdas iš Mambo Picos


                                  O šiūkšlinių ir aš labai pasigedau
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Tai čia dar gerai, nematei gal kas anksčiau čia buvo Tvarko tą kiemelį po truputį...

                                    Comment


                                      Man dar labai patiko visas purvinų lėkščių kampas, stovintis Malūne, prie pat žmonių. O teisinga reklama, kad šio Akropolio Elektromarkt'as - didžiausias Baltijos šalyse? Kiek žinojau, didžiausias Vilniaus Akropolyje.

                                      Comment


                                        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                        Vaizdas iš Mambo Picos
                                        Čia unikalaus, vilniaus prekybos neapdergto, akropoliais nesunaikinto Kauno centro kvartalo vaizdas.
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Štai ir mano foto iš Akropolio:

                                          Skveras prie Karmelitų, bent jau pirmąją dieną, tapo aikštele:




























                                          Pasirodo, šį prietaisą vairuoja mergina...


                                          Karmelitų bažnyčia atrodo vieniša:


                                          Jokių kamščių, jokių spūsčių:










                                          Protingoji sistema - davikliai yra ant kiekvienos parkavimo vietos, įvažiuojant į švieslentėje parodoma, kiek yra laisvų vietų



                                          Šiaip bendra nuomonė apie Akropolį pasikeitė - viduj tikrai viskas labai šaunu, įdomiai suderinta nauja ir sena. Aišku, dar matosi nebaigtumas (kai kur nebaigtos lubos, nėra visų parduotuvių ir t.t.), bet bendras vaizdas labai neblogas. Aikštelėje vietos pakanka, kamščių Mindaugo pr. nepastebėjau. Atrodo, viskas labai gerai.
                                          BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                          Comment

                                          Working...
                                          X