Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    mhm...būtų blogai jei ką bepastatytų tuo ir džiaugtūsi visi rankutėmis plodami. Aš tai į Akropolį žiūriu taip - džiugu,jog kažkaip sutvarkė centre esančius griuvesius, vienaip ar kitaip renovavo teritorijoje esančius pastatus, apie bendrą vaizdą, vidų, ir Akropolį kaip teigiamą ar neigiamą reiškinį manau, dar ankstoka kalbėt... reikia palaukt menesiuką kitą...kol atsidarys ir žmonės apsipras. Didžiausias blogis mano nuomone, yra GARAŽAS ir dėl savo išvaizdos tokioj vietoj, ir dėl to,jog buvo visąlaik rodomas vienas vaizdas kaip turėtų atrodyti, o padaryta absoliučiai priešingai...net nežinau ar išvis kas apie tą pokytį žinojo?
    Na bet čia jau ant projektuotojų sąžinės gula...

    Comment


      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
      Bendradarbė šiandien jau lankėsi "Akropolyje". Sakė vidus įspūdingas, na tie namai integruoti. Šiaip dar daug grežimų, pjovimų, kalimų ir dulkių. Apeit visą "Akropolį" pasak jos irgi reikės daug laiko Galbūt kitą savaitę ir man pavyks ten pabuvoti
      tikiuosi tu zinai ka reikes pasiimt su savim einant ten
      Occupation: igra na balalaikach v traktirach

      Comment


        Parašė Bootsy Rodyti pranešimą
        tikiuosi tu zinai ka reikes pasiimt su savim einant ten
        Manasis nebelaiko visai Max 3-5 foto AAA naujų reik ~ balandžio 5-10 planuoju Fuji F6500 pirktis, bet manau bus vėlu O šiaip viduj ir fotografuot turbūt nelabai leidžia Na bet su mobiliaku visvien pabandyčiau Jei apšvietimas neblogas tai ir foto bus labai padorios
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          O jūs ten lengvai patenkate? Aš kažkaip nemėginau. Pro savo buto langą matau Akropolį. Atvirai pasakius, mane apėmė paprastas smalsumas, kas čia dabar bus. Įdomu, kaip atrodys vidus. Aikštelę išpeikė jau kiti, tad man nėr ko pridėti. O šiaip dar nebaigta, tad negiriu ir nepeikiu. Žiūrėsim kaip pasikeis miesto lankomos vietos po atidarymo. Gal mano mieląją Laisvę atlaisvins.

          Comment


            Parašė Urtė Rodyti pranešimą
            Gal mano mieląją Laisvę atlaisvins.
            O ten žmonių perteklius?
            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

            Comment


              /\ jau rašiau visai neseniai savo vienam poste, kad žmonių laisvėje tikrai daug (dėl to tik ir kemšasi maironio ir mickevičiaus gatvės)

              Comment


                Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                O ten žmonių perteklius?
                Manau turimos omeny menkavertės parduotuvės.
                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                Comment


                  Na 7adienį apstulbau nuo žmonių "gausos" Laivėj Seniai tokio kraupaus vaizdo nemačiau
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                    Na 7adienį apstulbau nuo žmonių "gausos" Laivėj Seniai tokio kraupaus vaizdo nemačiau
                    Gerais orais visada taip. Laisvė ištuštėja vėlai vakarais.
                    When a man lies, he murders some part of the world

                    Comment


                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                      Na 7adienį apstulbau nuo žmonių "gausos" Laivėj Seniai tokio kraupaus vaizdo nemačiau
                      „Gausa“ kabutės dėl to, kad buvo tuščia, ar dėl to, kad buvo pergrūsta?
                      Mano galerija Flickr'yje

                      Comment


                        Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                        O ten žmonių perteklius?
                        Be jokios abejonės, tai gatvė, sulaukianti didžiausius žmonių antplūdžius iš visos Lietuvos (neskaitant senamiesčių gatvelių).

                        Comment


                          Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                          Be jokios abejonės, tai gatvė, sulaukianti didžiausius žmonių antplūdžius iš visos Lietuvos (neskaitant senamiesčių gatvelių).
                          as per visa LA kiekviena diena einu i/is darbo. Pasakyciau kad ne vien is Lietuvos, nes nemazai kalbanciu nelietuviskai... vakare aisku, kai zmoniu kaip kokioj demonstracijoj... ryte malonu praeiti, zmoniu nedaug... ir visi skuba... kaip ir as pats...

                          Comment


                            Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
                            „Gausa“ kabutės dėl to, kad buvo tuščia, ar dėl to, kad buvo pergrūsta?
                            Tuščia

                            Liutai - rudenį ir pernai vasarą taip 7adieniais tuščia tikrai nebūdavo Išeidavau vakarais į Laisvę ar senamiestį pasivaikščiot tai žmonių tikrai netrukdavo.
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                              Tuščia

                              Liutai - rudenį ir pernai vasarą taip 7adieniais tuščia tikrai nebūdavo Išeidavau vakarais į Laisvę ar senamiestį pasivaikščiot tai žmonių tikrai netrukdavo.
                              Na jau na jau.. nežinau, kada Tu buvai laisvėj, bet kai aš buvau 16:00, tai buvo daug žmonių. Ypač pastebėjome, kad šeštadieniais būna daug "neformalų", o sekmadieniais daug "treninginių"

                              Comment


                                Parašė somis Rodyti pranešimą
                                Na jau na jau.. nežinau, kada Tu buvai laisvėj, bet kai aš buvau 16:00, tai buvo daug žmonių. Ypač pastebėjome, kad šeštadieniais būna daug "neformalų", o sekmadieniais daug "treninginių"
                                Patarųjų yra daug visada o Laisvė pastaruosius pusantrų metų nuo ryto iki vakaro man antrieji namai buvo Daug laiko ten praleista
                                Mano nuotraukos @Fotki.com

                                Auto Show Millennium 2007
                                Retromobile 2007
                                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                Kauno Marių Regioninis Parkas

                                Comment


                                  Gyvenu prie pat Laisvės. Ir žmonių ten netrūksta. Ypač atšilus orams. Pritariu, kas sakė, kad Laisvėj geriausia rytais.

                                  Comment


                                    Savaitgalio velesniais vakarais, o ir siaip velesniais vakarais LA tikrai nuobodu. Praejus ir pasiziurejus iki keliu normalus barai dirba, tai kraupu..... Geriausiu atveju "Jazz'bar'is".
                                    Dabar kai oras atsilo gal iki kokios 23:00 valandos pasivaikscios zmones, o veliau namo, nes ilgiau dirbantys barai bus perpildyti, ar i klubus.
                                    Nors esu visiskas kaunietis, bet del to tai pavydziu vilnieciams.
                                    O siaip sita tema apie akropoli
                                    ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

                                    Comment


                                      O ko valkiotis po tamsią, griuvėsių pilną gatvę?
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                        O ko valkiotis po tamsią, griuvėsių pilną gatvę?
                                        Kokių griuvėsių, Tomai? Iš kur Laisvėj griuvėsiai?
                                        Birth, school, METALLICA, death

                                        Comment


                                          Maždaug kas antras namas yra 20 metų neremontuota griuvena. Suoliukai išpuvę, žibintai virsta nuo vėjo.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X