Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
    Na taip, aš pats anksčiau visą stipendiją, bei dalį kitų išlaidų išleisdavau pramogoms Šitam studentai nelinkę gailėt Na bet moksleiviai ir pensininkai tikrai nėra VPM tikslas Nors dabar moksleiviai iš tėvų kišenių nemažai nulupa...
    Mano pajamos per mėn apie 300 Lt, o esu dar tik moksleivis, tad Maxima LT, UAB galėtų ir moksleiviais rūpintis, duokit mums nemokamą autobusą
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Nea, kiekvienam aukšte prie įvažiavimų į aukšte esančią aikštelę, bus šviesoforai ar švieslentės su laisvų vietų skaičium... Kažkas pan.
      Na tai jei tų vietų nebus tai ir drieksis kamštis per visus aukštus ir KM. Bet gyvenu ta mintim, kad ~2400 vietų užteks Gal kas žinot kiek talpina Megos ar Vilniaus Akropolio aikštės?
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
        Na tai jei tų vietų nebus tai ir drieksis kamštis per visus aukštus ir KM. Bet gyvenu ta mintim, kad ~2400 vietų užteks Gal kas žinot kiek talpina Megos ar Vilniaus Akropolio aikštės?
        Vilniaus Akropolio automobilių stovėjimo aikštelės dydis - 5000 vietų (šaltinis).
        Megos automobilių stovėjimo aikštelės dydis - 2500 vietų (šaltinis).
        Kauno Akropolis - 2659 vietų, bet 1500 vietų priklausys Kauno miesto savivaldybei už leidimą statyti garažą virš prospekto (šaltinis).
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Olialia... Va dabar tai aš jau rimtai pradedu panikuot

          P.S. Ačiū
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Olialia... Va dabar tai aš jau rimtai pradedu panikuot

            P.S. Ačiū
            Iš tikrųjų, kad Vilniaus Akropolio tokia didelė aikštelė, tai normalu, nes jo dydis 109 000 kv. m. Bet Megos aikštelė proporciškai didesnė, nes jos dydis 2500, o prek. centro dydis 60 000 kv. m, Kauno Akropolio aikštelė 2659 vietų (iš jų dar apie pusė Kauno savivaldybei bus) ir pats prek. centras 72 000 kv m. Kaip spaudoje rašė, pati Maxima LT, UAB direkcija mąsto, kad piko metu garažo nepakaks ir žmonės galės mašinas laikyt Karaliaus Mindaugo pr. Tačiau man toks vaizdelis tik gadina prospekto įvaizdį. Vietoj juos tos atidavimą mašino stovėjimui, būtų galima ją panaudot viešojo transporto juostos sukūrimui.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Nieko nereiškia tie 109K Vilniuje. Atimk Ermitažą ir gausi kažką panašaus, jei ne mažiau į Kauno Akropolį. O Ermitažas ten lankytojų gausa ne itin pasižymi.
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                >...Viešuoju transportu daugiausia važiuoja vaikai, studentai ar pensininkai, kurių didžioji dalis ateina tiesiog pasivaikščiot...
                Jei seimoj yra vienas automobilis, o tokiu seimu dauguma, tai ji vairuoja vyras, kuris uzkala piniga... tuo tarpu jo zmona sekmingai ta piniga isleidzia kokiose PC, o pasiekia juos kaip tik miesto transportu... taip kad tavo sxema ne visai teisinga...

                Comment


                  Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                  Nieko nereiškia tie 109K Vilniuje. Atimk Ermitažą ir gausi kažką panašaus, jei ne mažiau į Kauno Akropolį. O Ermitažas ten lankytojų gausa ne itin pasižymi.
                  Teisingai, Ermitažą pastatė prieš porą metų (nesu vilnietis, tiksliai nežinau), štai ką rašė spauda kai dar nebuvo Ermitažo: straipsnis. Taigi išeina, kad jei nebūtų patatę Ermitažo, Kauno Akropolis būtų buvęs truputį didesnis Gerai, pamąstom proporciškai, bet vis tiek skaičiuosiu pagal plotą, nes kitaip neišeina.
                  Vilniaus Akropolis.
                  plotas 109 tūkst. kv m
                  aikštelė 5000 vietų.
                  Vienam tūkst. kv. m atitenka 45,87 automobilio vietos.

                  Mega
                  plotas 60 tūkst. kv m
                  aikštelė 2500 vietų.
                  Vienam tūkst. kv. m atitenka 41,6 automobilio vietos.

                  Kauno Akropolis
                  plotas 72 tūkst. kv m
                  aikštelė 2500 vietų (nors čia nėra tikslu, nes nežinom ar tos 1500 savivaldybei priklausiančios vietos bus naudojamos lankytojams, tebūnie, kad bus ir lankytojams)
                  Vienam tūkst. kv. m atitenka 34,72 automobilio vietos.

                  Skaičiai viską pasako. Aišku, Vilniaus Akropolis surenka žmonių daugiau (sostinė - turistai ir pan.), bet Kauno Akropolis prie centro ir čia itin svarbu, kad netrūktų Akropolio lankytojams vietos, nes kentės centro gatvės (nes nebus kur kitur kišt tų mašinų). Taigi dar vienas faktas, kurį taip kritikuojat, kad tingim vaikščioti. Jeigu vežtų iki namų koks nemokamas Akropolio autobusas, tai sumažetų lankytojų su mašinom (bent kažkiek). O tas kažkiek centrui labai svarbu. Nusivyliau Akropoliu Jau mintyse iškilo vaizdas, kas bus per atidarymą: Karaliaus Mindaugo pr. nuo M. K. Čiurlionio tilto iki Aleksoto tilto bus užkimštas, dėl to įvyks grandininis kamštis Kęstučio, Donelaičio g. (aišku mažesnis), Vytauto pr., Mickevičiaus g. (turėtų būt ne mažas) ir Maironio g. Pažiūrėsim kaip bus iš tikrųjų, bet man atrodo, kad bus kažkas panašaus. Visa laimė, kad Karaliaus Mindaugo pr. platus, BET KAS IŠ TO? Juk jo pabaiga eina į Senamiestį, Birštono g. ir stoties link, kur ir taip eismas intensyvus.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Įvertinus lietuviškus parkavimo ypatumus 2500 automobilių ten niekaip netilps

                    Nors man tai kas, aš pėsčias ateisiu ...

                    amiko:
                    vaizdelį aprašei kaip iš "Pasaulių karo".
                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                    Comment


                      vietų gal ir mažokai aikštelėje, bet reik turėt omeny, kad KM prospekte mašinas statysim dar ilgai, o tai + koks 1000 vietelių o kai atidarys areną, šalia jos irgi bus aikštelė, jeigu neklystu - 500 vietų, todėl turėtų pasiskirstyt srautai mašinų ir dar klausimas - ar savaitgaliais ir švenčių dienom stovėjimas mokamas kauno centre? jeigu ne, tai dar prisideda nemažai vietos paprastą dieną vietų garaže tikrai užteks, o vakare, kai chebra pasuks link namų, galės iš karto nueit į maximą apsipirkt aišku, iš pradžių bus kamščiai nemaži, bet su laiku žmonės tikrai pasvers, kas jiems naudingiau ir kaip patogiau pasiekti akropolį

                      Comment


                        >...nes kentės centro gatvės...
                        baisu net pagalvot kas bus su Misko, Griunvaldo, Gedimino ir Mickeviciaus gatvem... trafikas padides daug kart... ir zmoniu ir automobiliu... o gal ir miesto transporto...

                        Comment


                          Parašė x21 Rodyti pranešimą
                          >...Viešuoju transportu daugiausia važiuoja vaikai, studentai ar pensininkai, kurių didžioji dalis ateina tiesiog pasivaikščiot...
                          Jei seimoj yra vienas automobilis, o tokiu seimu dauguma, tai ji vairuoja vyras, kuris uzkala piniga... tuo tarpu jo zmona sekmingai ta piniga isleidzia kokiose PC, o pasiekia juos kaip tik miesto transportu... taip kad tavo sxema ne visai teisinga...
                          Su Tavo atveju sutikčiau tik nebent dėl maisto pirkimo. Moterys tai daro po darbo, nors ir jų gausu su automobiliais. O maisto pirkt į Akropolį po darbo tikrai niekas neina Tokius PC dažniausiai renkasi šeimos, kad kartu ir garderobą atsinaujintų, ir maisto savaitei nusipirktų ir dar kavinėj pasedėtų
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            >...Su Tavo atveju sutikčiau tik nebent dėl maisto pirkimo...
                            be reikalo... is savo patirties sakau... mano zmona daug dazniau aplanko PC nei as pats... ir tikrai ne vien del maisto, ji galima daug arciau namu nusipirkti...

                            Comment


                              Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                              vietų gal ir mažokai aikštelėje, bet reik turėt omeny, kad KM prospekte mašinas statysim dar ilgai, o tai + koks 1000 vietelių o kai atidarys areną, šalia jos irgi bus aikštelė, jeigu neklystu - 500 vietų, todėl turėtų pasiskirstyt srautai mašinų ir dar klausimas - ar savaitgaliais ir švenčių dienom stovėjimas mokamas kauno centre? jeigu ne, tai dar prisideda nemažai vietos paprastą dieną vietų garaže tikrai užteks, o vakare, kai chebra pasuks link namų, galės iš karto nueit į maximą apsipirkt aišku, iš pradžių bus kamščiai nemaži, bet su laiku žmonės tikrai pasvers, kas jiems naudingiau ir kaip patogiau pasiekti akropolį
                              Karaliaus Mindaugo pr. per abi puses telpa 500 vietų, kažkur spaudoj rašė, berods Kauno dienoj. Šį prospektą už poros metų svarstoma apmokestinti už stovėjimą. O, gerai, kad priminei Areną. O kas bus kai vyks renginys, manai pakaks tų varganų 500 vietų??? Sekmadienį Kauno centre nemokamas stovėjimas (pataisykit jei klystu), o šeštadienį tik iki pietų mokamas. Teisingas pastebėjimas, čia gaunam naudos. Bet man įdomiausia kas vyks 17-18 val. darbo dieną, pastebėjot, kad tokiu metu kasdien Birštono gatvė sausakimša į Vilijampolės pusę? Kas bus po Akropolio atidarymo tokiu metu?
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Aš važiuodamas iš kokios katedros greičiausiai įprasčiau prasukti pro kitąpus Nemuno, o po to per naują tiltą, tik jau įsivaizduoju, kaip viešąjam transportui ten bus blogai - juk jie visuose kamščiuose turi atstovėti.

                                Comment


                                  Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                  >...Su Tavo atveju sutikčiau tik nebent dėl maisto pirkimo...
                                  be reikalo... is savo patirties sakau... mano zmona daug dazniau aplanko PC nei as pats... ir tikrai ne vien del maisto, ji galima daug arciau namu nusipirkti...
                                  O ką aš sakiau? Juk ir minėjau, kad į tokius PC niekas nevaro dėl maisto. O maistą moterys perka dažniausiai po darbo.
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Parašė x21 Rodyti pranešimą
                                    >...nes kentės centro gatvės...
                                    baisu net pagalvot kas bus su Misko, Griunvaldo, Gedimino ir Mickeviciaus gatvem... trafikas padides daug kart... ir zmoniu ir automobiliu... o gal ir miesto transporto...
                                    Tiesa, jei bus kamščiai, tai kentės ir autobusų bei troleibusų tvarkaraščiai, turės koreguot. O mikriukai pradės bordiūrais važiuot arba bandys siaurom gatvemės apvažiuot kamščius, nes už stovėjimą jie pinigų negauna.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      /\ tai kad aš atsimenu kažkodėl 1000 su viršum vietų mindės pr. be to, jeigu apmokestins jas tik po poros metų, tuomet jau gali būti, kad bus jau į pabaigą aikštelė po vienybės aikšte, galbūt kažkas atsiras fredos pusėje, žmonės tiltais galės į akropolį atkulniuoti. sakau - svarbiausia bus nepanikuojant atlaikyti atidarymą akropolio, tada tada tikrai gali visko būti, bet paskui žmonės tikrai pasisvers kaip jiems į tą gigantą pakliūti greičiau ir patogiau

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        /\ tai kad aš atsimenu kažkodėl 1000 su viršum vietų mindės pr. be to, jeigu apmokestins jas tik po poros metų, tuomet jau gali būti, kad bus jau į pabaigą aikštelė po vienybės aikšte, galbūt kažkas atsiras fredos pusėje, žmonės tiltais galės į akropolį atkulniuoti. sakau - svarbiausia bus nepanikuojant atlaikyti atidarymą akropolio, tada tada tikrai gali visko būti, bet paskui žmonės tikrai pasisvers kaip jiems į tą gigantą pakliūti greičiau ir patogiau
                                        Galbūt, bet kimbu dėl vieno. Turint omenyj kaip "greitai" Kaune vystomi objektai, manau, kad po tų poros metų bus tik pradedama statyti tą garažą po Soboru Ir dar, žmonės linkę tingti (užsienio įtaka), dėl to nuo Fredos tik vienas kitas eis pėsčiomis į Akropolį.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          na ne po soboru būtų tas garažas, apie kurį aš kalbėjau, bet gali būti, kad ir po juo kažkada jis toks bus o tingti ar netingti, tai čia jau matysim kaip bus - kai prastovos kainuos daugiau, nei apsipirkimas akropolyje, tai tas tingumas greitai išgaruos

                                          Comment

                                          Working...
                                          X