Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Karigės“ gamyklos konversija Kaune

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    O nekontekstualumas nešokiruoja?
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
      O nekontekstualumas nešokiruoja?
      atsižvelgiant į daugumą mūsiškų kontekstualumo "pasiekimų" , dar atvejis dar ne pats blogiausias urbanistiskai tsakant, man patinka kad suformuotas gan tradiciškas kvartalas, su vidaus erdvėm, atpažystamais architektūriniais elementais.
      mano nuomone viską gadina tie giozdiški antstatai - pusaukščiai. na o jau su spalvom ir medžiagom - na negalima gi šitaip, eksperimentuoti reikia ant popieriaus, o ne ant fasado
      Tomo foto:

      kratinys kažkoks
      beje, labai "elegantiškai" atrodo įvažiavimas į parkingą po tuo gražiuoju užapvalintu kampu
      Paskutinis taisė toshas; 2007.02.27, 15:46.

      Comment


        Parašė D.C. Rodyti pranešimą
        Labai netikėtas namas Kaune.Gražu,nors su spalvomis perspausta.Taip pat egzistuoja langų prieš langus problema.
        Kokie pastatai (jei gali - įvardink) būtų tavo nuomone gražūs Lietuvoje?

        Comment


          Atrodo visai jaukus kvartaliukas.

          Comment


            Parašė deep'as Rodyti pranešimą
            Atrodo visai jaukus kvartaliukas.
            Manau ne tik atrodo bet ir yra!
            I love INNUENDO!

            Comment


              Spalvų derinys išties žaismigas. Man labai patinka, suteikia ekspresyvumo ir gyvumo. Tikrai geriau už monotoniškus tradicinių pastelinių spalvų derinius.

              Comment


                Gražu labai spalvos labai šiltos .
                Eglue žalia :eglute: štai jos nera :najaune: :najaune:

                Comment


                  Senokai buvau jau matęs šį kompleksą gyvai, tai va grįšdamas pietaut specialiai prasukau pro jį. Ną ką galiu pasakyt... Fantastika Itin jaukiai atrodo Norėčiau dar kartą sugįžti į Barseloną ir palygint šį kompleksą su tenykščiais namais. Viens prie vieno man vaizdas prisiminimuose stovi
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Gal ir nieko labai naujo bet papleskinau biski, bo labai jau grazu man te























                    You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                    Comment


                      Teko 5adienį pas tokias paneles pasisvečiuot tame name Aušros gatvėje Gaila į mašiną fotiko nebuvau įsimetęs Na bet ir naktį nelabai ten kas būtų matęsi O šiaip tai dar labiau tas rajonėlis man patiko Kiemas įrenginėjamas, virš požeminių garažų bus kaip supratau poilsinė aikštė + fontanas. Pirmam aukšte maži atitverti kiemeliai, tiesia tikriausiai automobiliams, nes jokios pievelės Na o priešais esančiuose namuose jau beveik visur beliko dalinę apdailą viduje sutvarkyti. Laiptinės labai jaukios, erdvios
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        o miegamieji ar erdvus? kaip pas paneles eidamas tai dar daug apziurejai

                        Comment


                          tik vieno dalyko prisibijau, kad gyventojai patys nesugadintu to vaizdo... pvz. prades "tobulinti" savarankiškai stiklindami balkonus...

                          Comment


                            Senąjį gamyklos administracijos ("C") korpusą nudažė žiauria Karaliaus Burokine spalva.
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              "Aušros namai" jau visai baiginėjami. gerą įspūdį paliekantis kvartaliukas. tik spalvos nors ir paderintos, bet ryškumu šiek tiek rėžia akį. gal fasadai pablukę atrodys dar geriau

                              keletas foto (tik lietus šiek tiek trukdė ) :











                              p.s. žiūrint į senas foto atrodo (nors ir nesu visiškai tuo tikras) kad kai kuriuos vietos buvo perdarytos...
                              Paskutinis taisė toshas; 2007.08.01, 12:36.

                              Comment


                                labai grazus kvartalas "afigenas"....
                                "Neturtėlis- tai žmogus, manantis, kad idėja jam tinka tik tada, jei yra jo paties".

                                Comment


                                  Viskas labai gražu, tik gal kieme galėjo daugiau žalumos padaryti

                                  Comment


                                    Projektas kaip ir baigtas:










                                    Kaunas yra Kaunas

                                    Comment


                                      Jei baigtas, tai rakinam temą

                                      Comment

                                      Working...
                                      X