Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Magician Rodyti pranešimą
    Liūdna, bet statybos tempai kol kas neliūdni.
    Nusišnekėjai ir matyt pats to nepajutai
    You might surprise yourself.

    Miestai.net FB

    Comment


      Labiausiai tikiuosi, kad salos smailiagali sutvarkys taip, kaip parodyta vizualizacijoj.

      Comment


        Parašė spirit Rodyti pranešimą
        Nusišnekėjai ir matyt pats to nepajutai
        Vau, tikriausiai nuo to priklauso pasaulio likimas?

        Comment


          Parašė Mjso Rodyti pranešimą
          Labiausiai tikiuosi, kad salos smailiagali sutvarkys taip, kaip parodyta vizualizacijoj....
          ..ir tilta per dideli Nemuna pastatys...

          Comment


            X21> o kam ten tas tiltas? juk vienoj pusėj čiurlionis o kitos aleksotas. padarytų per vidurį visvien nebūtų kur toliau važiuot. ar aš čia kažko "nepagavau"
            Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

            Comment


              Parašė G-Shock Rodyti pranešimą
              X21> o kam ten tas tiltas? juk vienoj pusėj čiurlionis o kitos aleksotas. padarytų per vidurį visvien nebūtų kur toliau važiuot. ar aš čia kažko "nepagavau"
              Pataisykite, jei klystu,bet kiek prisimenu planus, tai buvo galvojama nebent apie pėsčiųjų tiltą. O kas dirba kokiam "Fredos" ar "Kauno grūdų" fabrike, tie žino, koks šiuo metu nėra patogus susisiekimas su miestu iš tos vietos. Kitas klausimas - ar tas tiltas būtų reikalingas dar kam nors, be jų.

              Man tai vistiek toliau lenda mintis, kad Vėtrūna galėjo areną pasiimti pigiai statyti (su maža pelno marža) įvertindama galimą užsakymų sumažėjimą per porą metų, ir norėdama bent išsilaikyti. Kai, tuo tarpu Kauno savivaldybė pigiai prasisuko.

              Comment


                /\

                na kaip as suprantu tai tas tiltas tiktais pesciuju ir tegaletu buti. Kam dar reikalingas trecias tiltas toja atkarpoja masinom? ir kaip atrodytu jai per sala dar pradetu masinos vazineti..? nesamone juk! kalbama apie tai kad ten bus parkas ir t.t. tai koks dar gali buti eismas per parka..?
                o kas liecia vetruna.. sunku pasakyti kaip jie galvojo ir ka jie maste.. bet yra imoniu ir rimtu zmoniu kurie masto labai paprastai, kam man daryti beveik uz dyka ir kaskuom rizikuoti..? gal geriau tada isviso nieko nedaryti ir nerizikuoti.. ar taip ar taip pinigu neuzdirbsi..

                Comment


                  GediminasJa:
                  Nedarydamas nieko - negalėsi išlaikyti kvalifikuotų statybininkų. O dirbdamas be pelno - bent jau išlaikysi statybininkus. Ir tuomet, jei netyčia po poros metų atsirastų stambus užsakymas - į jį galėtum pretenduoti su mažesnėm sąnaudom, ir pasiūlyti geresnius terminus, ir pan.

                  Comment


                    /\
                    sia tema galima dauk diskutuoti,kadangi yra dauk pavyzdziu, bet.. si tema ne apie tai..

                    Comment


                      Parašė G-Shock Rodyti pranešimą
                      X21> o kam ten tas tiltas? juk vienoj pusėj čiurlionis o kitos aleksotas. padarytų per vidurį visvien nebūtų kur toliau važiuot. ar aš čia kažko "nepagavau"
                      Nepagavai. Tiltas pesciuju (zr. vizualizacija). Reikalingas del planuojamo didziulio parkingo anam krante. Akropolio parkingo neuzteks jei 15k zmoniu bus arenoje... be to reikia padalinti minios (o paskui ir ju automobiliu) srauta bent i dvi dalis...

                      Comment


                        Na, mano kelių projektavime nieko nenutuokiančia, galva, tai automobilių srauto dalinimas nieko gero neduos kol minkovskiai bus tokie mažyčiai. Žmonės jau ir taip turi 2 tiltus. O dėl pačio parkingo tai tikrai pirmą kart girdžiu. Gal galėtum kokį šaltinį nurodyt apie tai pasiskaitinėt?
                        Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                        Comment


                          Tai dar juk ir Vienybės aikštės požeminis parkingas prisidės

                          Comment


                            taip srautas butu dalinamas praktiskai i tris dalis: 1. akropolio garazas-karaliaus mindaugo prospektas 2. kitoj pusej nemuno, tai bus labai patogu tiem kas atvaziave is kitu miestu ir patekti i autostrada ir 3. tai vienybes aikste.
                            manau kaip bebutu visviena geriau padalinti i 3 vietas srauta kad ir nepaciomis placiausiomis ir pralaidziausiomis gatvemis negu viena. o ir mikovsku gatve kaskada bus tvarkoma..

                            Comment


                              O pastaruoju metu kas nors bent užsimena apie pėsčiųjų tilto statybas?

                              Comment


                                Parašė negative Rodyti pranešimą
                                ar skaitet lryto sestadienio popierini prieda "laikinoji sostine" ? pasirodo nemuno saloje yra labai bloga energetika ir i arena susirinke zmones bus linke ne pramogauti o linke i riauses
                                ...oi kaip skauda lrytui ta kauno arena !
                                taigi, lryto priedo laikinoji sostinė rašliava.
                                2009.01.10


                                Comment


                                  Nesąmone tos auros, netikiu jomis ir tikrai čia taip rašo tam, kad vėlgi pakenkti Kauno vardui.
                                  Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                                  Comment


                                    Na bet šlykštu daros suvokus kaip žemai gali pulti žmogus...
                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      Eugenijaus Miliūno žodžiai, cituoju: "Net jei saloje ir sklando bloga energija, tuo tikintys turėtų nusiraminti. Pramogoms nusiteikę žmonės atneš i areną savo gerą nuotaiką ir panaikins blogas sroves" Mandagiai ''sudirbo'' senuką ir jo skleidžiamas erezijas /\
                                      P.S. Jeigu tarp mūsų yra tikinčių visomis tomis srovėmis igonoruokit mano postą, jokių asmeniškumų

                                      Comment


                                        aš tai neatsistebiu lrytu !? kiek dar jie rašinės tokias nesąmones? negi jie nesupranta, kad juokiasi patys iš savęs ?

                                        Comment


                                          Parašė negative Rodyti pranešimą
                                          aš tai neatsistebiu lrytu !? kiek dar jie rašinės tokias nesąmones? negi jie nesupranta, kad juokiasi patys iš savęs ?
                                          Tu pabandyk paaiškint durniui,kad jis durnius,pats tave durnium išvadins taip ir su l.rytu

                                          Comment

                                          Working...
                                          X