Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė White_horse Rodyti pranešimą
    Man tai pyktis ima beziurint sita video, susirinko sutve "architektu" o va Miliunas priesaky jiem pasakoja apie Zalgirio arenos sudetinguma. Architektas didysis, jei geriau butu dave ta arena suprojektuot kokiam uzsienieciui, o sitas va matai pasakoja kaip graziai arena atrodys su viduriais atidengtais. Ne velnio ji graziai atrodys, man tas plikas betonas ar vamzdziai styrantys vemt vercia pasiziurejus. Na zinom mes kad tu lesu truksta, bet galejo koki viena kita kapeika sukrapstyt kokiam tinkui nupirkt ar seip fasadams uzdengt tas baisenas.
    Tai matyt tamsta būsi didis architektas, ir kadangi tamstelei negražiai atrodys tai vadinas arena negraži
    Juokas juokais su tokiais postais, bet visvien atsiranda žmonių, kurie gyvai nė nematę arenos, kuri dar nė nepastatyta, įnirtingai tvirtina, kad ši bus negraži... Gal geriau susikiškit tą savo nuomonę kurnors giliau ir susilaikykit nuo komentarų, kol neapsilankysit atidarytoje arenoje

    Comment


      Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
      Juokas juokais su tokiais postais, bet visvien atsiranda žmonių, kurie gyvai nė nematę arenos, kuri dar nė nepastatyta, įnirtingai tvirtina, kad ši bus negraži... Gal geriau susikiškit tą savo nuomonę kurnors giliau ir susilaikykit nuo komentarų, kol neapsilankysit atidarytoje arenoje
      Kaip ten bebūtų, juokais ar ne juokais, bet kodėl visada siūloma nuomonę susikišt kažkur? Kodėl tie kurie mano jog arena bus negraži iškart apšaukiami nieko nesuprantančiais ir iškarto siūloma ką nors kur nors susikišt, o va tie kurie mano jog arena graži, tai yra visi tiesiog nuostabūs žmonės ir jų nuomonė beprotiškai fantastiškai teisinga ir jos niekur nereikia kištis? Juk arena dar nepastatyta, tai iš kur žinot, kad ji bus graži? Gal ir tau derėtų tada pasiūlyt susikišt tą nuomonę? Juk pastatytos arenos dar nematė niekas, tai kodėl vieni jaučiasi teisesniais už kitus? Juk kolkas tai abi pusės yra toje pačioje vietoje, mato tą patį, o skiriasi tik mažytis dalykas - skonis. Bet dėl to, kad tau gražu, tai dar nereiškia, kad ir man privalo būt gražu.

      Comment


        Parašė qwe Rodyti pranešimą
        Kaip ten bebūtų, juokais ar ne juokais, bet kodėl visada siūloma nuomonę susikišt kažkur? Kodėl tie kurie mano jog arena bus negraži iškart apšaukiami nieko nesuprantančiais ir iškarto siūloma ką nors kur nors susikišt, o va tie kurie mano jog arena graži, tai yra visi tiesiog nuostabūs žmonės ir jų nuomonė beprotiškai fantastiškai teisinga ir jos niekur nereikia kištis? Juk arena dar nepastatyta, tai iš kur žinot, kad ji bus graži? Gal ir tau derėtų tada pasiūlyt susikišt tą nuomonę? Juk pastatytos arenos dar nematė niekas, tai kodėl vieni jaučiasi teisesniais už kitus? Juk kolkas tai abi pusės yra toje pačioje vietoje, mato tą patį, o skiriasi tik mažytis dalykas - skonis. Bet dėl to, kad tau gražu, tai dar nereiškia, kad ir man privalo būt gražu.
        O kur aš išreiškiau savo nuomonę apie areos grožį? Tavo komentaras totalus FAIL

        Comment


          Sukurkit apklausau apie arena, graži ar negraži...
          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

          Comment


            Jo, reiktų ir būtinai kol arena dar nepastatyta

            Comment


              Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
              O kur aš išreiškiau savo nuomonę apie areos grožį? Tavo komentaras totalus FAIL
              Nesusireikšmink fail'e tu... tavo nuomonė man nerūpi, man tik įdomu kodėl tu gali sau leist aiškint kam ką kur susikišt kai pats nepripažysti kitaip galvojančių.

              Comment


                O tu tada vadinasi pripažysti?
                Žmogus neturintis visiškai jokios kompetencijos architektūroje, drįsta aiškinti, kad vieno geriausių Lietuvos architektų darbų (kuris nepamirškim nebaigtas statyti dar) yra negražus, gražus ir dar kartą pabrėžčiau žodį nebaigtas statyti. Kai pastatas bus baigtas ir apsilankysim jame tada galėsim komentuot ir reikšt savo nuomones gražu, ar ne. O čia matai, video, nuotrauką pamato per savo nevalytą 5 m senumo vaizduoklį ir tampa egzpertais, vertinti pastatą pro kurį dar vėjas pučia
                Susireikšmintojas atsirado

                Comment


                  Man susidaro ispudis,kad visi sie keli veikejai,kurie jau visa eile komentaru puslapiu ,,stumia" ant arenos,yra kamuojami kazkokio nepilnavertiskumo komplekso..Tokiems net marmurine arena neitiktu,rastu prie ko kabintis.. Nes kitaip protu nesuvokiu,kaip sitiek laiko galima ta pati per ta pati skiesti?? Gamtoje maitvanagiai islenda kai gyvunas nudvesta,o jus bent palaukit arenos statybos pabaigos ir galesit reiksti i valias visokias nuomones..Tik klausimas,ar tada bus tiek besireiskianciu? Gerbkit bent statancius,bet turbut pagarbos jaumas jums nera iskiepytas..Megstu ziureti NHL varzybas,tuo paciu matau ir JAV arenas. Nu nematau as jokio grozio ju fasaduose.. Is isores tokie patys ,,stiklainiai" tik dar zybsinciu lempuciu prideliota.. Miliunas irgi bandys suzaisti su apsvietimu. Kadangi tokie fasadai,tai ka jau sitos arenos nera grazios??? Modernios savo milzinisku vidumi,akustika,va kur pagrindinis gigantisku arenu koziris! Arenu paskirtis yra butent tokia,grozetis renginiais ir jaustis komfortiskai! Jei jau tokiai galingai valstybei kaip JAV tinka tipo ,,stiklaininiai" fasadai,tai ka jau ir bekalbeti apie nykstukine Lietuva.. P.S. ir nereikia man trinti,kad daugumos JAV arenu ,,stiklaininiai" fasadai yra grazesni..Dar savo neblogas akis turiu ir puikiai viska matau,domiuosi ne tik ivairiomis varzybomis,bet ir arenomis,kuriuose jos vyksta..

                  Comment


                    Parašė taspac Rodyti pranešimą
                    Jo, ima milijonines teleskopines tribunas, VIP kedes visai arenai, o taupo ant tinko. Jei tinko nera, reiskias SPECIALIAI padaryta kad nebutu, reiskias toks bus apdailos dizainas, spalvu gama. Apie tai kalbama video.
                    Is komentaru matos tokia logika, kad mazdaug pritate zmonem naujausios laidos Mersededa, bet visi masina nuraso, nes sedynes ne tos spalvos arba, kad lempos ne apvalios, o keturkampos.
                    Siaip keistai kai pas mus cia komentuojantys zmones nusimano geriau nei grupe architektu, zmoniu, kurie yra sio reikalo profesionalai ir tikrai nusimano tai. Primena "praeivio sindroma".
                    is tiesu cia situacija yra kardinaliai skirtinga. pastatytas Zigulys,o pristatomas kaip Mersedesas. bet aisku cia kaip paziuresi gali atsiduoti "profesionalu" nuomonei apie tai kokie grazus karaliaus rubai, taciau gali kritiskai i viska paziureti ir tiesiog pamatysi, kad tas karalius siuo atveju visai be rubu. tas visas apdailos nebuvimas yra tiesiog pateisinamas kaip nepaprastai stebuklingas architekturinis sprendimas. negi jus to nematot???? kada pagaliau baigsit save apgaudineti ir leisti, kad jus apgaudinetu?

                    o juokingiausia tai, kad Akropolio garazo monstra projektaves zmogus i kamera desto kaip jam nepatinka apleisti Kauno pastatai, prasta architektura ir t.t. tikras Kauno patriotas
                    Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                    Comment


                      Parašė White_horse Rodyti pranešimą
                      Man tai pyktis ima beziurint sita video, susirinko sutve "architektu" o va Miliunas priesaky jiem pasakoja apie Zalgirio arenos sudetinguma. Architektas didysis, jei geriau butu dave ta arena suprojektuot kokiam uzsienieciui, o sitas va matai pasakoja kaip graziai arena atrodys su viduriais atidengtais. Ne velnio ji graziai atrodys, man tas plikas betonas ar vamzdziai styrantys vemt vercia pasiziurejus. Na zinom mes kad tu lesu truksta, bet galejo koki viena kita kapeika sukrapstyt kokiam tinkui nupirkt ar seip fasadams uzdengt tas baisenas.
                      (Ššššš...... Pasakyti ką nors neigiamo apie Žalgirį ar Žalgirio areną Kaune yra tas pats, kas pasakyti ką nors neigiamo apie Alachą Saudo Arabijoje. Tave užmėtys akmenimis!)
                      You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                      Comment


                        Drįstu prieštarauti. Kai tave Saudo Arabijoje užmėtys akmenimis, tavęs kas nors bent jau gailėsis

                        Comment


                          Ouuu jeee dabar mat ir pagarba statantiems dar į tą pačią eilę įsirašė... gaila, kad jos bendraujant forume nebeliko, matyt visa statytojam sunaudojo...
                          asmeniškai aš tikėjausi kitaip atrodančios arenos ir jei man ji atrodo negraži aš manau, kad turiu teisę tai pasakyt, lygiai kaip ir turi teisę žmonės sakyt, kad jiem ji graži. ir viskas labai gerai, svarbiausia kad ji apskritai bus. bet juokingiausia, kad visokie fail'ai pradeda aiškint apie tai, kad jei tau negražu, tai tu patylėk, susikišk, užsikišk ir dar ką tik nori daryk, bet nedrysk sakyti ką galvoji. demokratija jėga! tsakant...

                          Comment


                            Parašė qwe Rodyti pranešimą
                            Ouuu jeee dabar mat ir pagarba statantiems dar į tą pačią eilę įsirašė... gaila, kad jos bendraujant forume nebeliko, matyt visa statytojam sunaudojo...
                            asmeniškai aš tikėjausi kitaip atrodančios arenos ir jei man ji atrodo negraži aš manau, kad turiu teisę tai pasakyt, lygiai kaip ir turi teisę žmonės sakyt, kad jiem ji graži. ir viskas labai gerai, svarbiausia kad ji apskritai bus. bet juokingiausia, kad visokie fail'ai pradeda aiškint apie tai, kad jei tau negražu, tai tu patylėk, susikišk, užsikišk ir dar ką tik nori daryk, bet nedrysk sakyti ką galvoji. demokratija jėga! tsakant...
                            O nuo kada nebaigti statyti objektai yra gražūs? Kvailiausia, kad reiškia savo neigiamą nuomonę kai dar gali fasadas ir vidus keistis n kartų.

                            Comment


                              Parašė Ponas_dzinglas Rodyti pranešimą
                              O nuo kada nebaigti statyti objektai yra gražūs? Kvailiausia, kad reiškia savo neigiamą nuomonę kai dar gali fasadas ir vidus keistis n kartų.
                              Tai bent jau aš manau, kad grožis šiuo atveju yra tai kaip tu įsivaizduoji atrodysiant areną kai ji bus baigta. Vienas ją mato gražią, kitas ne. Paprasta. O dėl antro sakinio, tai galima pritaikyt ir kitą variantą kvaila girti, kai viskas dar gali pasikeisti.

                              Comment


                                Kaip sako lietuvių liaudies patarlė " trukt už vadžių ir vėl iš pradžių" jau buvo nurimia diskusijos šia tema ir vėl prasidėjo. Surimtėkit žmonės viena kartą ir neimkit visko už rimtą.Kiekvienas masto skirtingai ir turi savo nuomonę, ir manau etiškiausia būtų ją pasilikt sau,pagalvokit jai kiekvienas pradės rašyt čia ką masto apie areną,kas gausis? O gi turgus.

                                Comment


                                  nėra ką kalbėt apie statybas, tai visi apie savo vizijas ir svajones pradėjo Visokių reikia, turbūt o šiaip, pagalvojau, kad reikia kažkokio panašaus pavyzdžio. Va, Sprint Arena Teksase...visai norėčiau bent panašaus galutinio varianto....

                                  Vizualizacija



                                  Galutinis variantas





                                  argi negali būti taip?..

                                  Comment


                                    Chipsas, dalinai, gerai pastebejo. Tame ir beda sio forumo, jog cia skatinama turgine aplinka.
                                    Kaip matome, kai kuriems dalyviams visai praverstu apriboti komentaru skaiciu per diena (sioje ar panasiose temose). Reiks gal administracijai pasiulyti apsvarstyti toki (įverčių) modeli, kur bendrai nubalsavus apribotu dalyvio neadekvaciu komentaru protruki istysom 'paklodem'. Va, stai ir as, esu netiesiogiai priverstas siuo metu rasyti apie kazka, bet ne apie tema. Negerai taip.
                                    Manau, nemenka mase dalyviu, del vienokiu ar kitokiu priezaciu (nekonkretizuosiu ju, zinant, kokie jautrus anie), istumia ta kita, verte nesanciu dalyviu pilnaverti bendravima forumuose. Dabartinis forumo modelis, galbut pritraukia nauju, taciau tokiu paciu, kuriuos miniu kaip zalingus.
                                    Gristant prie konteksto, kuris isdestytas keliais postais virsum manes, viskas pastatyta ant neargumentuotu ir nepasvertu 'nuomoniu', kurios pagrindinis tikslas, regis, stampuoti viena puslapi po kito. Paprasius anuos argumentuoti, be jokio abejones, viskas susivestu i nuvalkiotus ir, panasu, vis dar madingus 'man negrazu' ar 'skonio reikalas' apibendrinimus. Daugelis klaidingai mano, jog visiems kitiems labai idomu, kas jam grazu, o kas jam negrazu. Kaitaip tariant, operuojama itin subjektyviomis savokomis, atsisakant ir ignoruojant (tikriausiai del kompetenciju stokos) objektyvumo siekiamybes.
                                    Zodziu:
                                    ''Išminčius abejoja dažnai, nemokša – retai, o kvailys – niekada.'';
                                    ''Išsilavinusį žmogų galima įtikinti, sunkiau įtikinti nemokšą, tačiau to, kuris tenkinasi pradžiamoksliu, įtikinti neįmanoma.'' ir tt.

                                    Comment


                                      As nesakau, kad man arena negrazi, man asmeniskai ji visai patinka is isores, dar aisku nemaciau galutinio varianto is vidaus, tai nezinau kaip tai atrodysis. bet jau is "profesonaliu superarchitektu" komentaru jau galima atgaminti vaizda galvoje kaip viskas bus. Miliunas su labai dideliu uzsidegimu bande iteigti savo kolegoms bei tv ziurovams kaip grazu bus plikas, pilkas betonas, bei styrantys vamzdziai israityti palei arena, o vienas juokdarys dar dejo komentara, kad tokio didelio ir sudetingo statynio viduriai turi matytis, nes lankytojai nori matyti kaip viskas buvo sukonstruota. Nu atleiskit bet man tai yra visiskai kvaila, as tikrai nenoriu matyti arenos viduriu, as noriu kad viskas butu graziai uztinkuota, uzklijuota ir uzslepta, kad nesimatytu to slamsto, man asmeniskai aki rezia tie vamzdeliai betonas. Galit teist mane, bet manau architektai pradzioj turetu pasitart su visuomene, o tada sprendimus priimt, nzn gal kazkam ir grazu, galit jus kokiu pavyzdziu imest, bet as niekur nesu mates to, buves as tose arenose ir tikrai jokiu vamzdziu nemaciau, pvz O2 arena Londone labai graziai atrodo is vidaus, visa apdaila labai graziai sutvarkyta.
                                      Paskutinis taisė White_horse; 2010.12.05, 00:17.

                                      Comment


                                        ooo kaikurie jau net verčiami rašyt ne į temą labai panašiai kaip prieš kelis metus bankai paskolas prievarta dalino, žmonės nenorėjo, bet ėmė nes juos vertė
                                        Toks jausmas, kad apie mirusį kokį kalbam - gerai arba nieko!!!

                                        Comment


                                          As labai dziaugiuos, kad arena tures super skaidrius stiklus, nes kitaip su tokiu architekto sprendimu, speju jausmas bus toks pat, lyg vaiksciotum po KMUK pozemius Suprantu, kad sprest peranksti, bet tik sitaip isivaizduoju vamzdziu ir pliko betono mada.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X