Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nežinau, man toks jausmas, kad per dvi dienas prie pirties padariau daugiau, negu ten per dvi savaites prie arenos. Stiklo lakštuką? Nors kokį?

    Comment


      Nors viena laksta uzdekite ir mes pamanysime, kad viskas pajudejo is mirties tasko.

      Comment


        Nebus dar tų stiklų artimiausiu metu, nespirgėkit

        Comment


          kodėl?

          Comment


            Dar rėmai nesumontuoti. Sumontavus reikia apmatuot, tik tada užsakinėt stiklus. Gamyba vėl užtrunka ...
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Parašė Mjso Rodyti pranešimą
              Ir klausimas kyla, kam čia tos telefono būdelės reikalingos?
              Atvaizdas
              įtariu, kad tai ventiliacijos sistemos kaminėliai...
              pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

              Comment


                Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                įtariu, kad tai ventiliacijos sistemos kaminėliai...
                Ant stogo nebus kaminų.

                Comment


                  nebūtinai ant stogo, gali būti ir viduje, kaip vamzdžių antgaliai, daugiau neįsivaizduoju, kam galėtų būti panaudoti 3 skirtingų dydžių, gana kokybiški daiktai
                  pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                  Comment


                    Arenos statybų pabaigos data sprendžiama derybose

                    Kelios citatos:

                    Žalgirio arenos statybos pabaigos terminą prašanti nukelti "Vėtrūna" pradėjo derybas su Kauno savivaldybe. Jos pozicija aiški – darbai turi būti baigti šiemet.
                    ...
                    Ne kartą buvo minėta, kad darbai būtų pasistūmėję žymiai toliau, jei arenos architektas E. Miliūnas, įsibėgėjus statybos, nebūtų puolęs keisti fasado. Pakoreguotas projekto variantas statybininkams atiduotas tik liepos viduryje. Pats architektas sutinka, kad yra iš dalies kaltas dėl vėlavimo, tačiau miesto valdžia įžvelgia tik minimalią jo kaltę.
                    "Jis juk nenukrypo nuo projekto. Pagal jį galima dirbti", – teigė V.Gudėnas.
                    ...
                    V.Gudėnas mano, kad "Vėtrūna" tokio ilgo darbų pabaigos pratęsimo termino prašo nepagrįstai.

                    "Nesuprantu rangovo, kuris tempia darbus. Juolab kad šiai dienai Lietuvoje turbūt nėra kito tokio objekto, už kurio statybas sumokama per penkias kito mėnesio dienas. Nėra jokio įsiskolinimo. Jiems tereikia įdarbinti daugiau statybininkų", – kalbėjo V.Gudėnas.

                    Per pirmąjį derybų grupės posėdį savivaldybės atstovai "Vėtrūnai" pagrūmojo už nereikalingus ginčus dėl arenos kėdžių. Pati bendrovė prieš pradėdama darbus nurodė, kad įrengs kokybiškas amerikiečių gamybos kėdes, tačiau jų vis dar neužsakė ir pradėjo siūlyti žymiai prastesnės kokybės, pagamintas Kinijoje.

                    "Turi būti užsakytos amerikietiškos kėdės, ir taškas. Visi darbai turi intensyvėti. "Vėtrūna" pažadėjo, kad taip ir bus, o mes po Žolinės važiuosime pažiūrėti, ar jie mus tik pažadais maitina, ar išties dirba", – sakė V.Gudėnas.

                    info: http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...erybose-292326

                    Comment


                      AČIŪ DIEVUI.

                      Vyrai, pasiimkit kuvaldas, ir eikit vaikytis Vėtrūnos. Nėr čia ko aniem stoviniuoti!

                      Comment


                        Nauja skiltis – ŽALGIRIO ARENA – „Žalgirio“ svetainėje
                        Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                        Comment


                          Sveiki.
                          Turėjau vakar progą pabendrauti su Kauno meru. ( Jis yra mano tėvų draugas, na nelabai artimas, bet turėjo reikalų tai buvo pas mane namuose) Tai žodžiu sakė kad arena tikrai bus baigta iki E.Č. visi bereikalo rėkia kad nėr darbininkų, jų yra ir visi dirba viduje, ir dauguma rėkia kad nieko viduj nedaro, nors niekas ten viduje nėra buvęs. Dėl fasado, tai sakė dabar rėmai dedami, tada sudės langus, nuims ten tuos ( nežinau kaip taisyklingai vadinasi ) kur darbinikus laiko, ir tada sustums langus į rėmus.

                          Taip pat man greitu metu turėsiu foto iš arėnos vidaus (happy)

                          Comment


                            Parašė Kaunas_Jazz Rodyti pranešimą
                            Sveiki.


                            Taip pat man greitu metu turėsiu foto iš arėnos vidaus (happy)
                            Meras duos?

                            Comment


                              Parašė Kaunas_Jazz Rodyti pranešimą
                              Sveiki.
                              Turėjau vakar progą pabendrauti su Kauno meru. ( Jis yra mano tėvų draugas, na nelabai artimas, bet turėjo reikalų tai buvo pas mane namuose) Tai žodžiu sakė kad arena tikrai bus baigta iki E.Č. visi bereikalo rėkia kad nėr darbininkų, jų yra ir visi dirba viduje, ir dauguma rėkia kad nieko viduj nedaro, nors niekas ten viduje nėra buvęs. Dėl fasado, tai sakė dabar rėmai dedami, tada sudės langus, nuims ten tuos ( nežinau kaip taisyklingai vadinasi ) kur darbinikus laiko, ir tada sustums langus į rėmus.

                              Taip pat man greitu metu turėsiu foto iš arėnos vidaus (happy)
                              Geriau reikėjo paklausti, kokios spalvos numatomos kėdes arenos viduje.
                              Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                              Comment


                                Parašė Specas Rodyti pranešimą
                                Meras duos?
                                Ne

                                Comment


                                  Radau užsilikusią

                                  Comment


                                    Parašė Kaunas_Jazz Rodyti pranešimą
                                    Sveiki.
                                    Turėjau vakar progą pabendrauti su Kauno meru. ( Jis yra mano tėvų draugas, na nelabai artimas, bet turėjo reikalų tai buvo pas mane namuose) Tai žodžiu sakė kad arena tikrai bus baigta iki E.Č. visi bereikalo rėkia kad nėr darbininkų, jų yra ir visi dirba viduje, ir dauguma rėkia kad nieko viduj nedaro, nors niekas ten viduje nėra buvęs. Dėl fasado, tai sakė dabar rėmai dedami, tada sudės langus, nuims ten tuos ( nežinau kaip taisyklingai vadinasi ) kur darbinikus laiko, ir tada sustums langus į rėmus.

                                    Taip pat man greitu metu turėsiu foto iš arėnos vidaus (happy)
                                    Viskas labai grazu ir idomu,bet jei darbuotoju daugiau tai ir dejimas tu visu stiklu neveluotu...Ka viduje galima nuveikti,kai neidetas fasadas???Beveik nieko.Pakasines grunta viduje,pamurins VIP...
                                    "Niekas nėra suku,kas tarnauja kilniai idėjai"

                                    Comment


                                      Parašė ehnaton Rodyti pranešimą
                                      Viskas labai grazu ir idomu,bet jei darbuotoju daugiau tai ir dejimas tu visu stiklu neveluotu...Ka viduje galima nuveikti,kai neidetas fasadas???Beveik nieko.Pakasines grunta viduje,pamurins VIP...
                                      Kai toks oras,tai galima praktiškai viską.Dažai greit džiūtų

                                      Comment


                                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                        Kai toks oras,tai galima praktiškai viską.Dažai greit džiūtų
                                        Na kai dažai greitai džiūna irgi negerai O šeip tai yra nemažai darbų kuriuos galima dirbti arenoje, ir kaip suprantu dabar jie yra dirbami, t.y. pagrindų betonavimai, steškos ir t.t. manau tuo tikslu ir yra pastatytas cemento bunkeris. Taip pat visas komunikacijas irgi galima vedžioti, tad tik reikia noro ir dar kažko (o va čia ir didžiausias klausimas ko)kad būtų galima dirbti dirbti ir dar kartą dirbti...

                                        Comment


                                          "Vėtrūna" jau daugiau kaip pusmetį imituoja darbus, kad galėtų terminam spaudžiant užsidirbti. Po kelių mėnesių, bijodama įsivelti į teismo maratonus savivaldybė su viskuo sutiks (nereikės jei nei indeksacijos skirtumų, nei kokybės).
                                          Versle nėr nieko geriau už monopoliją tada, taip sakant, apie viską pagalvota...
                                          Rytas. Šlapia. Miglos. Tiltas. Upė.
                                          www.airfoto.lt

                                          Comment

                                          Working...
                                          X