Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

''Žalgirio'' arena (2008-2010m. archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar pritariate siūlymui statomą Kauno pramogų ir sporto areną pavadinti "Žalgirio" vardu?Apklausos rezultatai: (balsavo 5172)
    Taip. 2739 (53%)
    Ne. 599 (12%)
    Areną reikia pavadinti bendrovės, kuri už tai sumokėtų, vardu.
    720 (14%)
    Man tai nerūpi.
    1114 (21%)
    www.lrytas.lt balsavimas dar tesiasi
    RADVILIŠKIO AMBASADORIUS :D

    Comment


      Nu... Bet meras tai rimtai susipyko su protu, ar kas jam yra?? Atsilikęs nuo pasaulio žmogus jei tokias nesąmones daro...

      Comment


        Parašė doncius Rodyti pranešimą
        [B]Areną reikia pavadinti bendrovės, kuri už tai sumokėtų, vardu.
        720 (14%)
        www.lrytas.lt balsavimas dar tesiasi
        o jeigu ta bendrove kuri sumoketu uz pavadinima butu lrytas ?

        Comment


          Gal kas žino ar tiesa, kad ŪBIG buvo pažadėjęs 300 tūkst. Lt. sumažinti koncesijos mokestį, o "persigalvojo" paskutinę minutę, lygiai taip, kaip dabar savivaldybė? Jei tiesa, tai sakyčiau visai neblogas atsakomasis smūgis.
          Paskutinis taisė sirrolaz; 2009.12.22, 14:35.

          Comment


            Tiesiog man bjauru dabar, kas darosi statybų metu iš šios arenos. Buvo projektas su tomis vizualizacijomis visiems jau žinomos. Kitas dalykas savivaldybės kai kurie žmonės ne vien prarado proto, bet pasiekė maksimumą "nachališkumo"! Gaila man šio projekto... Todėl ir dalyvavo vienas ŪBIG valdymo konkurse, o kitos įmones numatė tokia situacija su tą savivaldybę, graudu tiesiog.
            Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

            Comment


              Parašė MgssEY Rodyti pranešimą
              Tiesiog man bjauru dabar, kas darosi statybų metu iš šios arenos. Buvo projektas su tomis vizualizacijomis visiems jau žinomos. Kitas dalykas savivaldybės kai kurie žmonės ne vien prarado proto, bet pasiekė maksimumą "nachališkumo"! Gaila man šio projekto... Todėl ir dalyvavo vienas ŪBIG valdymo konkurse, o kitos įmones numatė tokia situacija su tą savivaldybę, graudu tiesiog.
              O gal, kad UBIG valdys nėra taip jau ir blogai... Gal Žalgiris gaus daugiau lėšos ir įpirks brangesnių žaidėjų ar trenerių...
              You've got one life! Live it!

              Comment


                Parašė fredis Rodyti pranešimą
                O gal, kad UBIG valdys nėra taip jau ir blogai... Gal Žalgiris gaus daugiau lėšos ir įpirks brangesnių žaidėjų ar trenerių...
                Kad tik pasiteisintu tavo žodžiai... o jai taip ir įvyktu tai norėčiau tau ranką paspausti Kauno arena statoma ne metams ir ne 10 metu. Ji turi būti išskirtines grožio už tokius pinigus, o Miliūnas padare eilini stiklaini... Kaip sakoma taupymas priveda ir prie prasčiausių rezultatų...
                Mes siekiame gyventi geriau- suriko valdžia ! Mes tai jau senai matome- atsiduso liaudis.

                Comment


                  Parašė MgssEY Rodyti pranešimą
                  Kad tik pasiteisintu tavo žodžiai... o jai taip ir įvyktu tai norėčiau tau ranką paspausti Kauno arena statoma ne metams ir ne 10 metu. Ji turi būti išskirtines grožio už tokius pinigus, o Miliūnas padare eilini stiklaini... Kaip sakoma taupymas priveda ir prie prasčiausių rezultatų...
                  Lietuvių liaudies išmintis teisingai sako - taupus moka du kartus.

                  Comment


                    Parašė Aštrusis_dantis Rodyti pranešimą
                    Lietuvių liaudies išmintis teisingai sako - taupus moka du kartus.
                    Kai turima pinigų ir taupant daroma pigiau yra viena, o kai tų pinigų apskritai nėra, o pastatyti tai reikia kažką?
                    Flickr

                    Comment


                      tai UBIG jau nevaldys...

                      Comment


                        tai galės dabar Kupčinskas valdyt, su savo "daug kompanijų besidominčių arenos valdymu". Blefuot irgi reikia mokėt...

                        Comment


                          Kaunui arenos statyba kainuos 14 milijonų litų mažiau
                          2009-12-23

                          Kauno miesto savivaldybė už arenos Nemuno saloje statybą bendrovei „Vėtrūna" mokės mažiau, nes sumažėjo statybos darbų kaina.

                          2008 metų rugsėjo mėn. 1 d. su UAB „Vėtrūna" buvo pasirašyta Kauno pramogų ir sporto rūmų Nemuno saloje statybos rangos sutartis. Vienas sutarties punktas numato, kad pirmus metus po sutarties įsigaliojimo sutarties kaina neperskaičiuojama.

                          Praėjus 12 (dvylikai) mėnesių po sutarties įsigaliojimo, sekančio kalendorinio mėnesio pirmąją dieną likusių darbų kaina perskaičiuojama pagal paskutinį Statistikos departamento paskelbtą statybos sąnaudų kainų indekso pokytį už dvylika kalendorinių mėnesių, tačiau kaina neperskaičiuojama tuo atveju, jeigu pokyčio procentinė išraiška neviršija 5 proc. (penkių procentų).

                          Statistikos departamentas pateikė pažymą, kurioje nurodyta, kad 2009 metų rugsėjo mėnesio statybos sąnaudų kaina, palyginti su 2008 metų rugsėju, sumažėjo 13,2 procento.

                          Savivaldybė būtinumą indeksuoti sutarties kainą grindžia ir tuo, kad statybų rinkoje labai sumažėjo statybų kainos ir sąnaudos.

                          Tarp šalių kilo ginčas dėl sutarties aiškinimo, todėl susitarta, kad iki tol, kol teismo (Arbitražo) sprendimu ar šalių sutarimu nebus nustatyta kitaip, sutartyje nustatyta likusių neatliktų darbų kaina turi būti sumažinta Statistikos departamento nustatytu dydžiu - 13,2 proc. Sutartyje nurodyta likusių neatliktų darbų kaina po indeksavimo sumažėja 14,407 mln. litų.

                          Bendra sutarties kaina po indeksavimo nuo lapkričio 1 d yra 156.243 mln. litų, iš jų PVM - 26.667 mln. litų.
                          Šaltinis: http://www.kaunas.lt/index.php?2085881189
                          Sekite savo banknotus

                          Comment


                            Praspirt po velnių Kupčinską su jo geriausiu draugu Buškevičium... Mane biesina tas jų kavenskas pseudopatriotizmas, kur viską norima apkabinėt karalių, karaliukų ir karalaičių vardais, bei atsimint ir bliaut visa gerkle vienintelį žodį - "Dželgiris". Blecha, Kaunas nėra vien tik Žalgiris gerbiamieji ir jei kas nors naiviai mano, kad čia susiję su Žalgirio mūšiu, tai atsipeikėkit... Gėda man dėl tokių "pasiūlymų" ir dėl Kauno miesto savivaldybės.

                            Comment


                              Parašė Taiga Rodyti pranešimą
                              Praspirt po velnių Kupčinską su jo geriausiu draugu Buškevičium... Mane biesina tas jų kavenskas pseudopatriotizmas, kur viską norima apkabinėt karalių, karaliukų ir karalaičių vardais, bei atsimint ir bliaut visa gerkle vienintelį žodį - "Dželgiris". Blecha, Kaunas nėra vien tik Žalgiris gerbiamieji ir jei kas nors naiviai mano, kad čia susiję su Žalgirio mūšiu, tai atsipeikėkit... Gėda man dėl tokių "pasiūlymų" ir dėl Kauno miesto savivaldybės.
                              Geriau Zalgiris negu "Rubicon Arena" ar pan. Man labiausiai patiko tiesiog Kauno arena.

                              Comment


                                Parašė aras991 Rodyti pranešimą
                                Geriau Zalgiris negu "Rubicon Arena" ar pan. Man labiausiai patiko tiesiog Kauno arena.
                                Sutinku, kad daug geriau, nors "zalgiris",mano supratimu, nera ypatingai tinkamas pavadinimas. Bet koks objektas lietuvoje turi teise pasivadinti zalgiriu, o kauno valdininkai vienu suviu kaip mat nusaus du zuikius...kalbu, apie tikraji zalgiri ir krepsinio kluba "zalgiris". Uzsienietis nesigilins i zalgirio pavadinimo tiesiogine prasme. Jam vistiek asocijuosis su dabartiniu zalgiriu, kuris kazkada buvo stiprus Europos krepsinio klubas...

                                Comment


                                  /\

                                  Galiu paklausti būtent dėl ko netinka jum Žalgirio pavadinimas?

                                  Comment


                                    Parašė edvvis Rodyti pranešimą
                                    /\

                                    Galiu paklausti būtent dėl ko netinka jum Žalgirio pavadinimas?
                                    Dėl ko netinka Kauno Atleto arena?
                                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                                    Comment


                                      Pavadinimas arenos labai tinkamas. Nes Kaunas ir Žalgiris yra neatsiejami dalykai. Pagarba Kauno savivaldybei, Kupčinskui o labiausiai jo bendražygiui Butkevičiui

                                      Comment


                                        Parašė shut_up Rodyti pranešimą
                                        Pavadinimas arenos labai tinkamas. Nes Kaunas ir Žalgiris yra neatsiejami dalykai. Pagarba Kauno savivaldybei, Kupčinskui o labiausiai jo bendražygiui Butkevičiui
                                        Tai gal niekingą Kauno pavadinimą pakeist kuo nors tinkamesniu, pavyzdžiui Žalgirmiesčiu arba dar geriau, Žalgirdidmiesčiu? Nes man pradeda atrodyt, kad be Žalgirio vardo Kaune nieko daugiau nėra.

                                        Comment


                                          Ok, tai kaip ten stogas arenos dabar?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X