Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Esminė Laisvės alėjos problema yra Nekropolis. O dabar dar ir konkurentai iš Senamiesčio, kur nuplaukia visa prakutus studentija ir bohema. Laisvės alėjos rekonstrukcija prasidės kitais metais, tačiau tai dar nereiškia, kad žmonės puls joje lankytis. Pėsčiųjų gatvei reikia iš naujo atrsati savo veidą, lankytojus ir paskirtį.
    O taip kaip buvo sovietmečiu, vis tiek jau niekada nebus. Gal ir gerai.

    Comment


      Parašė Mercedes Rodyti pranešimą
      Esminė Laisvės alėjos problema yra Nekropolis. O dabar dar ir konkurentai iš Senamiesčio, kur nuplaukia visa prakutus studentija ir bohema. Laisvės alėjos rekonstrukcija prasidės kitais metais, tačiau tai dar nereiškia, kad žmonės puls joje lankytis. Pėsčiųjų gatvei reikia iš naujo atrsati savo veidą, lankytojus ir paskirtį.
      O taip kaip buvo sovietmečiu, vis tiek jau niekada nebus. Gal ir gerai.
      Manau tas Nekropolis tiesiog tapo atpirkimo ožiu. LA galėtų gana sėkmingai su juo sugyventi. Šiandien LA labai praverstų vidutinio dydžio prekybos centras (ar ne jį ir stato buvusio Merkurijaus vietoje?), atgaivintas Romuvos kino teatras (tas savivaldybės konfliktas su jo savininkais kažkaip keistai žiūrisi), daugiau vakarinių ir naktinių pramogų LA ir jos prieigose. Taip pat teigiamą impulsą duotų pigus viešbutis/nakvynės namai, rankdarbių mugės, nemokamos parodos. Gaivaus vėjo įneštų NUOLAT veikiantis Žaliakalnio funikulierius (vasarą jis net 3 kartus buvo uždarytas planiniam patikrinimui), gatvės muzikantai/aktoriai. Beje, ar yra pačioje LA lošimų namai?
      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
        Manau tas Nekropolis tiesiog tapo atpirkimo ožiu. LA galėtų gana sėkmingai su juo sugyventi. Šiandien LA labai praverstų vidutinio dydžio prekybos centras (ar ne jį ir stato buvusio Merkurijaus vietoje?), atgaivintas Romuvos kino teatras (tas savivaldybės konfliktas su jo savininkais kažkaip keistai žiūrisi), daugiau vakarinių ir naktinių pramogų LA ir jos prieigose. Taip pat teigiamą impulsą duotų pigus viešbutis/nakvynės namai, rankdarbių mugės, nemokamos parodos. Gaivaus vėjo įneštų NUOLAT veikiantis Žaliakalnio funikulierius (vasarą jis net 3 kartus buvo uždarytas planiniam patikrinimui), gatvės muzikantai/aktoriai. Beje, ar yra pačioje LA lošimų namai?
        Laisvės alėja negyva tik vakarais. Kažkaip tie, kurie negyvena Kaune, geriau žino, nei kauniečiai

        Comment


          Kaip teisingai Wycka pasakė, nekropolis tik atpirkimo ožys... Dienomis žmonių ten visada buvo, yra ir tikėtina, kad bus... O vakarais dar ir prieš pastatant nekropolį LA būdavo totali žopa... Bet ar tikrai būtina, kad ten visą parą žmonių minios kursuotų? Nėra gi tų žmonių pas mus tiek...

          Comment


            Na tikrai tie, kurie Kaune negyvena, žino geriau už kauniečius. LA gyva dienomis ir dar kaip. Vakarais, taip, žmogų nedaug, bet nėra ir visiškai tuščia. Nekropolis - jo šlovė atėjo ir praeis, o LA liks vis tiek vienu ar kitu veidu. Dėl Romuvos - ką tik visą valdymą perėme savivaldybė, gal ką nors gero dėl jos sugalvos. Žaliakalnio funikulierius ir veikia NUOLAT. Kiek paskutiniu metu norėjau pasinaudoti juo, tiek ir veikė. Gal ponui Wyckai tiesiog nepasisekė.
            Birth, school, METALLICA, death

            Comment


              O tai kuo Akropolis pakenkė LA? Kaip ir niekuo. Greičiau, kaip ir buvo prognozuota, atvirkščiai.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Parašė Simex Rodyti pranešimą
                Žaliakalnio funikulierius ir veikia NUOLAT. Kiek paskutiniu metu norėjau pasinaudoti juo, tiek ir veikė. Gal ponui Wyckai tiesiog nepasisekė.
                Gal ir nepasisekė, bet kai tą pačią vasarą nepasiseka 3 kartus... tai reiškia, kad žiauriai nepasisekė
                Jau minėjau, kad šalia Prisikėlimo bažnyčios yra nemokama autoparkavimo aikštelė. Ji yra žiauriai patogioje vietoje, nes prie pat Žaliakalnio funikulierius. Palikai automobilį joje, leidiesi žemyn funikulieriumi, ir po 3 min. jau esi LA. Tačiau jau kokius 4 metus niekaip nesugebama tos aikštelės bent jau išasfaltuoti. Po lietaus joje susidaro neblogas ežeriukas, aplink auga žolės iki kelių. Sutvarkius ją ir palikus nemokamą, naudos gautų ir bažnyčia, ir funikulierius, ir LA. Mįslė — kodėl tą aikštelę visi pamiršo?
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                  Gal ir nepasisekė, bet kai tą pačią vasarą nepasiseka 3 kartus... tai reiškia, kad žiauriai nepasisekė
                  Jau minėjau, kad šalia Prisikėlimo bažnyčios yra nemokama autoparkavimo aikštelė. Ji yra žiauriai patogioje vietoje, nes prie pat Žaliakalnio funikulierius. Palikai automobilį joje, leidiesi žemyn funikulieriumi, ir po 3 min. jau esi LA. Tačiau jau kokius 4 metus niekaip nesugebama tos aikštelės bent jau išasfaltuoti. Po lietaus joje susidaro neblogas ežeriukas, aplink auga žolės iki kelių. Sutvarkius ją ir palikus nemokamą, naudos gautų ir bažnyčia, ir funikulierius, ir LA. Mįslė — kodėl tą aikštelę visi pamiršo?
                  Todėl, kad visi naudoja ir visiems ir taip gerai. Man, pavyzdžiui .
                  Manyčiau, gal žemės priklausomybės klausimas neišspręstas, ar ką. Tarybiniais metais ta aikštelė buvo aptverta tvora, kaip ir visa Prisikėlimo bažnyčia.
                  Dar - ar lipai laiptais žemyn, kurie prasideda šiek tiek žemiau tos vietos, kur yra iėjimas į funikulierių? Baisiai gražus vaizdas į vidinį žydų namo kiemelį apačioje.
                  Birth, school, METALLICA, death

                  Comment


                    Parašė Simex Rodyti pranešimą
                    Todėl, kad visi naudoja ir visiems ir taip gerai. Man, pavyzdžiui .
                    Jeigu visiems ir taip gerai, tai nėra reikalo tiems visiems įsižeisti, kai Kauną vadina kaimu

                    Parašė Simex Rodyti pranešimą
                    Manyčiau, gal žemės priklausomybės klausimas neišspręstas, ar ką. Tarybiniais metais ta aikštelė buvo aptverta tvora, kaip ir visa Prisikėlimo bažnyčia..
                    Eiliniams kauniečiams ir miesto svečiams/turistams nelabai rūpi žemės priklausomybės klausimai. Yra padori infrastruktūra arba jos nėra. Man, kaip railfanui, aktualiausia problema yra funikulieriaus darbas (visada, atvykęs į Kauną, bandau juo pasinaudoti), o šalia esanti sutvarkyta autoparkavimo aikštelė turi padidinti jo patrauklumą.

                    Parašė Simex Rodyti pranešimą
                    Dar - ar lipai laiptais žemyn, kurie prasideda šiek tiek žemiau tos vietos, kur yra iėjimas į funikulierių? Baisiai gražus vaizdas į vidinį žydų namo kiemelį apačioje.
                    Taip, esu išbandęs tuos laiptus (o ką daryti, kai funikulierius nedirba? ). Mano 87 metų močiutė jau ne kartą teiravosi manęs, ar negalėčiau pavedžioti jos po Kauną (tai jos jaunystės miestas). Žinoma, labiausiai norėtų aplankyti Prisikėlimo bažnyčią (niekada joje nebuvusi) ir Soborą. Kai vasarą susidūriau su funikulieriaus „laikinu“ uždarymu, šiuos planus atidėjau dar kitai vasarai (aišku, jeigu ji jos sulauks ir sveikata leis); nes jai lipti tokiais laiptais būtų tikras pragaras. Man asmeniškai tai jokių problemų nesudaro.
                    I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                    Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                    Comment


                      Parašė Simex Rodyti pranešimą
                      Todėl, kad visi naudoja ir visiems ir taip gerai. Man, pavyzdžiui .
                      Manyčiau, gal žemės priklausomybės klausimas neišspręstas, ar ką. Tarybiniais metais ta aikštelė buvo aptverta tvora, kaip ir visa Prisikėlimo bažnyčia.
                      Dar - ar lipai laiptais žemyn, kurie prasideda šiek tiek žemiau tos vietos, kur yra iėjimas į funikulierių? Baisiai gražus vaizdas į vidinį žydų namo kiemelį apačioje.
                      čia kas "ir taip gerai"? tokia aikštelė??? turbūt juokaujat

                      Comment


                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                        Jeigu visiems ir taip gerai, tai nėra reikalo tiems visiems įsižeisti, kai Kauną vadina kaimu



                        Eiliniams kauniečiams ir miesto svečiams/turistams nelabai rūpi žemės priklausomybės klausimai. Yra padori infrastruktūra arba jos nėra. Man, kaip railfanui, aktualiausia problema yra funikulieriaus darbas (visada, atvykęs į Kauną, bandau juo pasinaudoti), o šalia esanti sutvarkyta autoparkavimo aikštelė turi padidinti jo patrauklumą.



                        Taip, esu išbandęs tuos laiptus (o ką daryti, kai funikulierius nedirba? ). Mano 87 metų močiutė jau ne kartą teiravosi manęs, ar negalėčiau pavedžioti jos po Kauną (tai jos jaunystės miestas). Žinoma, labiausiai norėtų aplankyti Prisikėlimo bažnyčią (niekada joje nebuvusi) ir Soborą. Kai vasarą susidūriau su funikulieriaus „laikinu“ uždarymu, šiuos planus atidėjau dar kitai vasarai (aišku, jeigu ji jos sulauks ir sveikata leis); nes jai lipti tokiais laiptais būtų tikras pragaras. Man asmeniškai tai jokių problemų nesudaro.
                        Nemanau, kad miesto kaimiškumą ar miestiškuma lemtų išasfaltuotos aikštelės. Vilniuje tokių vietų irgi tikrai yra, pats mačiau. Man, pavyzdžiui, tokia aikštelė dar ir senovinio šarmo prideda. Aišku, palyginti galėtų, bet nesupyksiu, jeigu ir neišasfaltuos visiškai. Kauno šarmas ir yra toje senovėje, kuri ne visada buvo asfaltuota . Ir dar - smetoniškoje autentikoje, ko, pavyzdžiui, LA nėra labai daug.
                        Birth, school, METALLICA, death

                        Comment


                          Parašė Simex Rodyti pranešimą
                          Nemanau, kad miesto kaimiškumą ar miestiškuma lemtų išasfaltuotos aikštelės. Vilniuje tokių vietų irgi tikrai yra, pats mačiau. Man, pavyzdžiui, tokia aikštelė dar ir senovinio šarmo prideda. Aišku, palyginti galėtų, bet nesupyksiu, jeigu ir neišasfaltuos visiškai. Kauno šarmas ir yra toje senovėje, kuri ne visada buvo asfaltuota . Ir dar - smetoniškoje autentikoje, ko, pavyzdžiui, LA nėra labai daug.
                          Stebiuosi tokiu požiūriu. Kaip bebūtų, gyvename pliuralistinėje visuomenėje, kur galioja minčių ir įsitikinimų laisvė
                          Šios diskusijos nebetęsiu, nes ji gali transformuotis į Vilnius vs Kaunas.
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            Ko a asmeniškai bijausi šiek tiek visame LA rekonstrukcijos reikale - kad nepadarytų taip steriliai kaip Gedimino prospektą Vilniuje. Mano nuomone, nužudė gatvę visisiškai. Jokio jaukumo nebeliko. Čia aišku, pastebėjimas šiek tiek svetimomis akimis.
                            Del LA - o ar kas bus daroma su fasadais? Dabar tai, aišku, į akis nekrenta, bet kai bus naujas grindinys, tai akis rėš. Juk toli gražu ne visi bus atnaujinti iki to laiko.
                            Birth, school, METALLICA, death

                            Comment


                              Aš asmeniškai tikiuosi, kad kiekvienas atnaujinamas namas bus atnaujinamas šiek tiek skirtingai. Atsiranda kažkoks jaukumas. Kaip ir visiškai nėra jaukumo, kai visi "senoviniai" namai būna tarsi suštampuoti. Taip gi niekada nebūdavo.

                              O koks bus tas grindinys, taip ir nesupratau?

                              Comment


                                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                Gal ir nepasisekė, bet kai tą pačią vasarą nepasiseka 3 kartus... tai reiškia, kad žiauriai nepasisekė
                                Jau minėjau, kad šalia Prisikėlimo bažnyčios yra nemokama autoparkavimo aikštelė. Ji yra žiauriai patogioje vietoje, nes prie pat Žaliakalnio funikulierius. Palikai automobilį joje, leidiesi žemyn funikulieriumi, ir po 3 min. jau esi LA. Tačiau jau kokius 4 metus niekaip nesugebama tos aikštelės bent jau išasfaltuoti. Po lietaus joje susidaro neblogas ežeriukas, aplink auga žolės iki kelių. Sutvarkius ją ir palikus nemokamą, naudos gautų ir bažnyčia, ir funikulierius, ir LA. Mįslė — kodėl tą aikštelę visi pamiršo?
                                Aš funikulieriumi šią vasarą ne kartą naudojausi dviračiu po miestą keliaudamas. Susimoki 50 cnt. ir užkelia su visu dviračiu į kalną. Nemažai jėgų susitaupo keliaujant iš aleksoto į žaliakalnį ir atgalios
                                Autoturistai

                                Comment


                                  Aha, mano mokykla šalia pat funikulieriaus (nuo 10.35 iki 10.55 ir nuo 11.40 iki 12:00 funikulieriaus zoną parodo kylantis lengvas žydras dūmelis). Jeigu skubi į Centrą, visada naudojiesi funikulieriumi. 50 centų, pora minučių, ir tu ten. Tiesa, dažniau naudojuosi Aušros laiptais, bet su kokiu nors dviračiu tai gali tapti labai rimtu užsiėmimu.

                                  Comment


                                    pala o už viešojo transporto nuolatinį bilietą nekelia nemokamai?

                                    Comment


                                      To betrūko, tas funikulierius ir taip vos laikosi .

                                      O šiaip, ne. O man ir sąžinė neleistų ginčytis.

                                      Comment


                                        Parašė Magician Rodyti pranešimą
                                        To betrūko, tas funikulierius ir taip vos laikosi .

                                        O šiaip, ne. O man ir sąžinė neleistų ginčytis.
                                        Ne "to betrūko" o normalus klausimas...

                                        funikulierius berods priklauso autroliui ir anksčiau tikrai veždavo su nuolatiniu, bet tada dar kitos kainos buvo ir viešuoju transportu važiuot nebuvo taip brangu, jei dabar vežtų su nuolatiniu, tai ir paprastas pasikėlimas turėtų kainuot ne 50cnt, o visus 2 litus, tai gal ir gerai kad su nuolatiniu nebeveža

                                        Comment


                                          Žaliakalnio funikulierius priklauso "Kauno liftams". VT bilietai jame negalioja.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X