Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    aš net gi siūlyčiau mašinas sukišti i tunelius po LA kur dabar Maironio ir Mickevičiaus... kad LA butu pilnai žmonių alėja... ir dviračius iš ten lauk...

    Comment


      Vat vat - pasirodo didžiausi parazitai - dviratininkai.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        Šiaip be reikalo tie ginčai del mašinų eismo LA, nes jau yra ir visada buvo atkarpa (+-150m) kurioje leidžiamas automobilių eismas ir stovėjimas, o viduryje yra peščiųjų zona su suoliukais, liepom ir kitokiais naujais šviestuvais. Taip kad galit gyvai pamatyti vizija "eismas LA"

        Comment


          O man LA patinka pėsčioji. Tik reikėtų naujo grindinio, daugiau gėlių ir barų/kavinių/restoranų bei koncertų vakarais. Pamenu, kaip neseniai užėjau į LA esantį barą/kavinę/restoraną 20:40 ir teko išeit nieko nepešus, mat 21val ši įstaiga užsidaro...

          Comment


            Prestižinių patalpų nuoma: situacija pasikeitė kardinaliai http://www.delfi.lt/news/economy/rea...hp?id=20600341

            Comment


              Šeštadienio Lietuvos Ryte, Laikinojoje Sostinėje, buvo straipsnis apie LA rekonstrukciją. Daugiausia rašė apie naujo dizainio kioskelius, bet paminėjo ir kad "laikinieji" šviestuvai liks po rekonstrucijos. puiku.

              Comment


                /\ galbūt taip bandys taupyti?..

                Comment


                  Parašė RHCP@ Rodyti pranešimą
                  Šeštadienio Lietuvos Ryte, Laikinojoje Sostinėje, buvo straipsnis apie LA rekonstrukciją. Daugiausia rašė apie naujo dizainio kioskelius, bet paminėjo ir kad "laikinieji" šviestuvai liks po rekonstrucijos. puiku.
                  Man tie šviestuvai kaip tik patinka. Nebent tu čia tą ir norėjai pasakyti .

                  Comment


                    /\ man irgi jie patinka, minimalistiniai, bet solidžiai atrodo, tačiau negi nebuvo numatęs kiaunė jokių kitokių?

                    Comment


                      Nelabai suprantu, koks tikslas buvo rengti idėjų konkursus architektams, rengti mestiečių apklausas, paskui kalbėti apie laikinus šviestuvus....
                      Dabar viskas kaip ir šuniui ant uodegos. Tai čia rengiamas rekonstrukcijos ar "laikinos rekonstrukcijos" planas? Žiūrint į tas vizualizacijas (kurių kažkodėl labai daug nepateikiama, o tai irgi kelia įtarimą) panašu, kad rekonstrukcija lies tik gatvės dangą...
                      Pagrindinė mintis suvienodinti kioskus LA, kurių mano nuomone apskritai neturėtų būti, nebent koks infocentras...
                      Taip taupant galima ir iki asfalto nusiristi.
                      Gal geriau būtų palaukti geresnių laikų ir idėjų.
                      Juokinga buvo žiūrėti, kai šeštadienį Meras su rekonstrukcijos architektu vienoje laidoje liūdnai konstatavo, kad vasario 16g. rekonstrukcija gyvybės gatvelei neįkvėpė. Ir nieko nuostabaus, kad neįkvėpė, paprastomis kiemo trinkelėmis išklojant pagrindinę miesto pėsčiųjų gatvę ir aikštes, persodinant medžius gatvė nepasikeis. Tiesiog bus minimaliai sutvarkyta (kas turėjo būti padaryta prieš 10 metų).
                      Aš rekonstrukciją įsivaizdavau, kaip naujų erdvių sukūrimą, papildomų akcentų įvedimą, pappildomus fontanus, išskirtinius šviestuvus ir t.t.

                      belieka konstatuoti, kad pradinė mintis buvo gerokai patrauklesnė...

                      Comment


                        /\ šiaip tai dviračio išradinėti irgi nereikia, pati alėja tokia kokia yra dabar yra puikiai pritaikyta miestiečiams, tik apšiurusi. reikia visas jos detales pakeisti naujomis (aišku ne trinkelėmis pigiausiomis ar asfaltu kokiu) bet normaliomis granito plokštėmis, pakeisti klombas, kažką galvoti su pastatų tvarkymu. juk ir šiame forume ne aš vienas esu taip sakęs - nereikia išradinėti dviračio, kai jis jau stovi garaže (rūsy, balkone, etc )

                        Comment


                          Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                          /\ šiaip tai dviračio išradinėti irgi nereikia, pati alėja tokia kokia yra dabar yra puikiai pritaikyta miestiečiams, tik apšiurusi. reikia visas jos detales pakeisti naujomis (aišku ne trinkelėmis pigiausiomis ar asfaltu kokiu) bet normaliomis granito plokštėmis, pakeisti klombas, kažką galvoti su pastatų tvarkymu. juk ir šiame forume ne aš vienas esu taip sakęs - nereikia išradinėti dviračio, kai jis jau stovi garaže (rūsy, balkone, etc )

                          pilnai su tavim sutinku, tačiau Vasario 16 g. tikrai nėra tinkamas pavyzdys, gavosi, kaip kokio PC aikstelė.
                          kol kas pasigendu iš projektuotojų atvirumo: kokios medžiagos bus naudojamos, kokie nauji akcentai atsiras. kol kas matėm tik kioskus, kurių mano nuomone galėtų ir iš viso nebūti. be to dabar jau ir šviestuvai liks... tokie šviestuvai tikrai gerai atrodytu bet kur kitur visame mieste, tačiau jeigu norima padaryti LA išskirtinę alėja, joje tikrai turėtų būti originalesni. nesu senųjų šviestuvų šalininkas, tačiau reikia pripažinti, kad tuo metu ~1980m tai buvo architektūros dizaino viršūnė, o dabar brukami kažkokie juodi stulpai.

                          Comment


                            Galiu pasakyti tik tiek, kad jau kokia Laisvės alėja buvo, su savo kavinėmis ir t,t,tt, deja jos taukiau niekada nebus. Dabar neva bandoma kažką tai kurti, bet į tą kurimą neitraukiami miestiečiai, vėl saujelė abejotinos reputacijos verslininkų ir tų pačių architektų kažką tai galvoja, man taip nepatinka. Vėl kažkokie tai kioskai, kuriuose kas? Kinietiški niekučiai, tai atleiskit kaip čia prisidėtų prie gaivinimo.

                            Comment


                              /\ pala pala - o mes juk nežinom, ar čia dabartinių kelių kioskų išvaizda būsima, ar čia ruošiasi kepti dar naujų (kuo kažkodėl esu linkęs abejoti).

                              Comment


                                Tai manau naujus kioskelius kelis iškeps, o senieji bus nugriauti.

                                Comment


                                  nesuprantu kodel galetu kiosku nebuti kazkam? man kaip tik tie kioskai PUIKIAI atrodo ir puiki ideja, grazus spaudos kioskai ines daugiau gyvybes i sia pesciuju arterija.

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    nesuprantu kodel galetu kiosku nebuti kazkam? man kaip tik tie kioskai PUIKIAI atrodo ir puiki ideja, grazus spaudos kioskai ines daugiau gyvybes i sia pesciuju arterija.
                                    1. Laisvės alėjoje ir taip pilna nenuomojamo ploto, kam jį didinti.
                                    2. Viską kuo prekiauja kioskai galima pardavinėti ir mažose parduotuvėse (ledai, spauda, gėlės), o kai ko galėtų ir išviso LA nepardavinėti
                                    3.Įsivaizduoju, kad LA turėtų kiek įmanoma būti bohemiškesnė, kurioje būtų galima ne tik apsipirkti, bet ir gerai praleisti laiką. Kioskeliai su "Čeburekais" ir nuolatiniais bilietais tikrai nereikalingas dalykas, be to jie tikrai nepagyvina LA populiarumo.
                                    4. Gal būt kai LA klėstės, tuomet būtų galima vertinti ar reikia kažkokių papildomų prekybos punktų su kažkokiomis išskirtinėmis paslaugomis.
                                    5. Tokie kioskeliai gali stovėti LA prieigose, pvz. stotelėse.

                                    Comment


                                      nu mano tokia vizija, kad mazdaug spaudos kioske nusiperki laikrastuka, pasiimi kavos issinesimui is kokios kavines ir ant suolelio atsisedes ilsiesi. Ceburekai ir tt - cia kazkaip ne taip pavaizdavai.

                                      Comment


                                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                        nu mano tokia vizija, kad mazdaug spaudos kioske nusiperki laikrastuka, pasiimi kavos issinesimui is kokios kavines ir ant suolelio atsisedes ilsiesi. Ceburekai ir tt - cia kazkaip ne taip pavaizdavai.
                                        Pritariu.
                                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                        Comment


                                          o jūs atkreipkit dėmesį, kuo šiuo metu prekiaujama kioskuose ir laikinose prekybos vietose. kaip manote, ką reikėtų padaryti, kad sukontroliuoti, jog tokios prekybos nebūtų, juk demokratija, kuo noriu tuo prekiuaju...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X