Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Click image for larger version

Name:	IMG_1441.JPG
Views:	78
Size:	450,1 kB
ID:	1747454Click image for larger version

Name:	IMG_1438.JPG
Views:	80
Size:	455,7 kB
ID:	1747453Click image for larger version

Name:	IMG_1434.JPG
Views:	93
Size:	378,5 kB
ID:	1747452Click image for larger version

Name:	IMG_1428.JPG
Views:	85
Size:	374,9 kB
ID:	1747451
    ПТН ПНХ
    «Русский военный корабль, иди нахуй!»

    Comment


      Tie balti plastikiniai vėliavų stiebai prie savivaldybės atrodo be proto pigiai, prie Aušros gimnazijos padoresni pastatyti.

      Comment


        Man tai nesuprantamiausias tas kampukas (nuoskila) paskutinės mano įkeltos nuotraukos apačioje.
        Ir nuliūdino faktas, kad ten tikrai limuzinai iki durų važinės ir ne faktas, kad retai.

        Šiaip gėlynas - gerai, suoliukai naudojami ir maistui pasistatyti, žolė tikra.
        ПТН ПНХ
        «Русский военный корабль, иди нахуй!»

        Comment


          tas kampukas (nuoskila) yra keliose vietose, tai mes gal tikrai nesuprantam kažkokių išmatavimų.
          Русский военный корабль, иди нахуй!

          Comment


            Parašė manometras Rodyti pranešimą
            Man tai nesuprantamiausias tas kampukas (nuoskila) paskutinės mano įkeltos nuotraukos apačioje.
            Šita vieta ateinančius šimtą metų visiem primins apie apgailėtiną darbų kokybę

            Comment


              Parašė manometras Rodyti pranešimą
              Man tai nesuprantamiausias tas kampukas (nuoskila) paskutinės mano įkeltos nuotraukos apačioje.
              Akivaizdu, kad tai padaryta su kažkokiu tikslu. Tikrai ne šiaip sau tiek vargo, kad išpjaustyt tokį kampą - įdėti sveiką plytelę yra daug paprasčiau taip ir būtų padarę.

              Comment


                Parašė evil Rodyti pranešimą

                Akivaizdu, kad tai padaryta su kažkokiu tikslu. Tikrai ne šiaip sau tiek vargo, kad išpjaustyt tokį kampą - įdėti sveiką plytelę yra daug paprasčiau taip ir būtų padarę.
                Neatsakysiu tiksliai, bet tai susiję su ta drenažine sistema. Tiesiog paprastai kitokios ten plytelės dedasi ir ne taip matosi.

                Comment


                  irgi ten



                  Русский военный корабль, иди нахуй!

                  Comment


                    Kaip galima gražiai, su tam tikru tikslu išpjaustytas plyteles tapatinti su bloga kokybe? Kam rašinėt tokias nesąmones?

                    Comment


                      O kas po ta plytele slepiasi jei ne paslaptis?
                      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

                      Comment


                        Nuotraukoje su limuzinu Palestinos Amdasada?

                        Comment


                          Blem, vat akivaizdus pvz kad mokymas Lietuvoj patiria krizę. Snowflake humanitaras neturintis net menkiausių inžinerijos žinių nusprendžia kad techninis sprendimas (valymo dangtelis) yra "suskilus plytelė", o būrelis tokių pat apsiverkia iš paskos. Jomajo, čia urbanistikos/technikos forumas, gal paklauskit jei nesuprantat, o ne myžčiokit kad vajėzau suskilo.
                          *censored*

                          Comment


                            Parašė Sula Rodyti pranešimą
                            Nuotraukoje su limuzinu Palestinos Amdasada?
                            Vėliava Palestinos. Vairuotojas tikriausiai irgi. Durys - Kauno savivaldybės. Palestinos misija yra Suomijoje.
                            ПТН ПНХ
                            «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                            Comment


                              Dėl tos plytelės aš ir klausiau ("man nesuprantamiausias..."). Atsakė vienas žmogus. Ir pridūrė, kad būna ir nepastebimiau padaroma.
                              Nežinau, kiek čia profesionalų architektų, kelininkų, urbanistų, dizainerių, statytojų nuolat skaito šitą forumą ir rašo į jį.
                              Aš tai šiaip skaitau, nes įdomu.
                              ПТН ПНХ
                              «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                              Comment


                                Parašė manometras Rodyti pranešimą

                                Vėliava Palestinos. Vairuotojas tikriausiai irgi. Durys - Kauno savivaldybės. Palestinos misija yra Suomijoje.
                                Tai o mersas kieno?

                                Comment


                                  Buvo mineta pries pora metu spaudoje,kad rekonstruojant sankryza Laisves al, salelese atsiras tarpukario stiliaus sviestuvai, bet panasu,kad vietoj ju bus troleibusu stulpai..

                                  Comment


                                    https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...egadins-931728

                                    Comment


                                      Galvojau kad drenažą aplink klumbas reikėjo įrengt, o pasirodo užteks tik plionke apsukt. Racionalumas aukštumoj škias Turėtų kietai atrodyt po kiek laiko pabuvus.

                                      Comment


                                        Na, aplankiau ir aš tas garsiąsias klombas. Man patiko. Gal, kad augalai gerai dera, yra įdomūs ( na, nekasdieniai, ne pelargonijos ar našlaitės ), o ir tas sūrūdijūsių bordiūrų vaizdas visai nebaisus. Man tai nepatiko ta žolė aplinkui. Jau randasi takelis per pievukę, pieva irgi nei šis nei tas. Tokioje žmonių pilnoje vietoje ta pieva tai tikra pieva sumanytojų galvose...

                                        Click image for larger version

Name:	IMG_20190929_130503.jpg
Views:	82
Size:	215,2 kB
ID:	1751374

                                        Click image for larger version

Name:	IMG_20190929_130457.jpg
Views:	80
Size:	360,7 kB
ID:	1751375

                                        Click image for larger version

Name:	IMG_20190929_130513.jpg
Views:	81
Size:	228,2 kB
ID:	1751376

                                        Click image for larger version

Name:	IMG_20190929_130529.jpg
Views:	82
Size:	211,3 kB
ID:	1751377

                                        O kad panaikino pievą prie "Aušros" gimnazijos gerai. Prie mokyklų reikia daugiau erdvės. Dar tris dvigulius suolus pastatė, galės gimnazistai po pamokų pasiridenti...

                                        Click image for larger version

Name:	IMG_20190929_131635.jpg
Views:	80
Size:	215,8 kB
ID:	1751378

                                        Click image for larger version

Name:	IMG_20190929_131701.jpg
Views:	95
Size:	220,4 kB
ID:	1751379

                                        Keliauju per Lietuvą

                                        Comment


                                          Klombos tai klombos, bet kodėl taip ilgai reikia cackintis su šiukšliadėžėm?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X