Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ir dar cool bus kai pirmadieni paaiskes, kad Romuva net nesiruose rodyti "paskutinio filmo". Bent jau ant afisu nieko panasaus nera ir stende "Greitai" yra kazkokiu plakatu.

    Comment


      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
      KD parduoda savo pastatą Vytauto pr. Matyt redakcija išsikelia į Vilnių.

      Bendrai laikraštapalaikyje jaučiasi sutrikimas. Naujasis redaktorius Jauniškis džiaugiasi Kauno Akropoliu ir tuo, kad nepasitvirtino skeptikų prognozės apie kamščius ir t.t. Bet jis kaltina savivaldybę Akropolio statybos trukdymu, nors pagrindiniai triukšmo kėlėjai nebuvo savivaldybės pareigūnai (beveik neabejoju, kad Akropolio statyba iš dalies nulėmė liberalcentristų su Garbaravičium priešaky pralaimėjimą paskutiniuose rinkimuose).

      Tuo tarpu tame pačiame numeryje kitas žurnalistas verkšlena apie Akropolio numarintą Laisvės alėją ... Ir juokinga, ir graudu.
      Idėja! Siūlom naują pvadinimą laikraščiui, anksčiau žinotam Kauno dienos pavadinimu. eee, gal ..Kauno rytas?
      Birth, school, METALLICA, death

      Comment


        Aš manau, kad "LRytas" šiuo metu turi puikią galimybę išvystyti "Laikinąją sostinę" (tik galbūt mažiau pretenzingu ir solidesniu pavadinimu) iki pilnaverčio miesto laikraščio.

        Nes KD paimta kryptis bus populiari tik tarp pensininkų ir šiaip nevykėlių ...
        Normalūs miestelėnai turėtų atsisakyti pirkti ir prenumeruoti KD.
        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

        Comment


          Siaip tai laisves Alejai reikia persitvarkyt kad atsirastu daugiau kaviniu klubu ir zmone ten eitu pramogaut o ne apsipirkt

          Comment


            Parašė Tomas Rodyti pranešimą
            Aš manau, kad "LRytas" šiuo metu turi puikią galimybę išvystyti "Laikinąją sostinę" (tik galbūt mažiau pretenzingu ir solidesniu pavadinimu) iki pilnaverčio miesto laikraščio.

            Nes KD paimta kryptis bus populiari tik tarp pensininkų ir šiaip nevykėlių ...
            Normalūs miestelėnai turėtų atsisakyti pirkti ir prenumeruoti KD.
            Manau, kad Laikinosios sostinės toks jau formatas - nelabai kur yra jį vystyti. Kauno diena populiari vyresnių žmonių tarpe, sunku būtų įsivaizuot, kad jie pirktų 2,5-3,5 Lt kainuojantį Lietrytį vien dėl L.Sostinės. Nebent L.Sostinė būtų platinama atskirai už kokį 1,5 Lt.
            BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

            Comment


              Tą ir turiu omeny. Kad LS galėtu tapti pilnaverčiu laikraščiu, ne LR priedu.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Nežinau, gal čia tik mano nuomonė, bet kas, šiuo atveju, skirtūsi laikinojoje sostinėje ir Kauno dienoje? Jei iš principo jų valdžia yra ta pati?
                Seniau bent jau atsivertęs Kauno dieną galėjai paskaityti apie Žalgirį kažkiek tiesos. Dabar nei viename nebus apie Žalgirį, o ULEB cup laimėtojai ir toliau bus vadinami Europos čempionais, o ne ULEB cup čempionais.
                Neįsižeiskite, jei kas prijaučiate tiems laikraščiams.

                Comment


                  Parašė somis Rodyti pranešimą
                  Nežinau, gal čia tik mano nuomonė, bet kas, šiuo atveju, skirtūsi laikinojoje sostinėje ir Kauno dienoje? Jei iš principo jų valdžia yra ta pati?
                  Seniau bent jau atsivertęs Kauno dieną galėjai paskaityti apie Žalgirį kažkiek tiesos. Dabar nei viename nebus apie Žalgirį, o ULEB cup laimėtojai ir toliau bus vadinami Europos čempionais, o ne ULEB cup čempionais.
                  Neįsižeiskite, jei kas prijaučiate tiems laikraščiams.
                  Jei neklystu, Žalgirio laikraštis jau keleri metai yra Respublika. Nors kaip yra dabar, pasakyti negaliu, pats jos neskaitau.
                  O KD matyt paskelbsiu tylų boikotą - tas, kas šiame laikraštyje vyksta, man visiškai nepatinka. Per penketą metų žlunga jau antras paskaitomas laikraštis. Pirmasis buvo Lietuvos aidas, kuris perėjęs Pilvelio žinion visiškai išblėso.
                  Birth, school, METALLICA, death

                  Comment


                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                    Normalūs miestelėnai turėtų atsisakyti pirkti ir prenumeruoti KD.
                    Kovas buvo paskutinis mėnesis, kai jį prenumeravome
                    Paskutinis taisė ; 2007.04.15, 10:36.
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      Parašė somis Rodyti pranešimą
                      Nežinau, gal čia tik mano nuomonė, bet kas, šiuo atveju, skirtūsi laikinojoje sostinėje ir Kauno dienoje? Jei iš principo jų valdžia yra ta pati?
                      Ar tik "Kauno dienos" "valdžia" ne "Hermis Capital" ar kažkas pan.? O "Laikinosios sostinės" - "Lietuvos rytas".

                      Kauno diena pradėjo rašyti kažkokius bulvarinius straipsnius, nors ir anksčiau buvo tas pats.

                      Comment


                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                        KD parduoda savo pastatą Vytauto pr. Matyt redakcija išsikelia į Vilnių.
                        Neišsikelia. Ieško nuomotis Laisvės al.

                        Comment


                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                          Neišsikelia. Ieško nuomotis Laisvės al.
                          tai gal už tai ir rašinėja, kad laisvė mirus, kad kainą numušti???

                          Comment


                            Parašė paulius 05 Rodyti pranešimą
                            tai gal už tai ir rašinėja, kad laisvė mirus, kad kainą numušti???
                            be reikalo jūs čia varot ant tos Kauno dienos, o tuo labiau kažkaip siejat su Lietivos rytu. Naujieji "savininkai" (HC) yra ne Rubikono tipo, ir per daug protingi, kad pradėtų kištis į redakcijos darbą. Kad yra redaktorius jaustų kažkokius sentimentus lrytui aš irgi nemanau, nes jam tai tik buves darbdavys, su kuriuo dar ir atsisveikino ne su gelėm ir šampanu.

                            Comment


                              Parašė Arunas Rodyti pranešimą
                              be reikalo jūs čia varot ant tos Kauno dienos, o tuo labiau kažkaip siejat su Lietivos rytu. Naujieji "savininkai" (HC) yra ne Rubikono tipo, ir per daug protingi, kad pradėtų kištis į redakcijos darbą. Kad yra redaktorius jaustų kažkokius sentimentus lrytui aš irgi nemanau, nes jam tai tik buves darbdavys, su kuriuo dar ir atsisveikino ne su gelėm ir šampanu.
                              mes is straipsniu sprendziam..

                              Comment


                                Parašė Arunas Rodyti pranešimą
                                be reikalo jūs čia varot ant tos Kauno dienos, o tuo labiau kažkaip siejat su Lietivos rytu. Naujieji "savininkai" (HC) yra ne Rubikono tipo, ir per daug protingi, kad pradėtų kištis į redakcijos darbą. Kad yra redaktorius jaustų kažkokius sentimentus lrytui aš irgi nemanau, nes jam tai tik buves darbdavys, su kuriuo dar ir atsisveikino ne su gelėm ir šampanu.
                                Pasikeitus KD redakcijai , prasiėjo toks varymas ant Kauno ir visų jo projektų, kokio nebuvo net Lėkos laikais. Ir tonas, ir mintys stebėtinai panašios į didelio, storo ir spal.., tfu, raudono dienraščio mintis ir darbus. Iš čia tokios ir išvados. Vienžo, galima didelį riebų kryžių dėti ant šio (tegul neįsižeidžia KD skaitytojai, nes tai tik mano nuomonė) laikraštpalaiko.
                                Birth, school, METALLICA, death

                                Comment


                                  Parašė Simex Rodyti pranešimą
                                  Pasikeitus KD redakcijai , prasiėjo toks varymas ant Kauno ir visų jo projektų, kokio nebuvo net Lėkos laikais. Ir tonas, ir mintys stebėtinai panašios į didelio, storo ir spal.., tfu, raudono dienraščio mintis ir darbus. Iš čia tokios ir išvados. Vienžo, galima didelį riebų kryžių dėti ant šio (tegul neįsižeidžia KD skaitytojai, nes tai tik mano nuomonė) laikraštpalaiko.
                                  Nukrypot nuo temos...

                                  Comment


                                    Parašė Arunas Rodyti pranešimą
                                    be reikalo jūs čia varot ant tos Kauno dienos, o tuo labiau kažkaip siejat su Lietivos rytu. Naujieji "savininkai" (HC) yra ne Rubikono tipo, ir per daug protingi, kad pradėtų kištis į redakcijos darbą. Kad yra redaktorius jaustų kažkokius sentimentus lrytui aš irgi nemanau, nes jam tai tik buves darbdavys, su kuriuo dar ir atsisveikino ne su gelėm ir šampanu.
                                    Ok. papasakosiu pavyzdžiu. Įsivaizduok, kad dirbi redaktoriumi. Per ilgą savo karjerą, suprantama, randi daug informatorių, striapsnių užsakovų, pažinčių, ir šiaip, gerų dalykų
                                    Tave atleidžia iš darbo.
                                    nueini dirbti kitur redaktoriumi.
                                    kas Tau nuo to keičiasi?
                                    Juk rašyti apie tą patį, ir tą patį.

                                    Comment


                                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                      Ar tik "Kauno dienos" "valdžia" ne "Hermis Capital" ar kažkas pan.? O "Laikinosios sostinės" - "Lietuvos rytas".

                                      Kauno diena pradėjo rašyti kažkokius bulvarinius straipsnius, nors ir anksčiau buvo tas pats.
                                      Kalbu ne apie savininkus, kas valdo, o kas rašo straipsnius gal blogai išsireiškiau pirmai.
                                      Noriu pasakyti, kad redaktorius, kaip suprantu, vilnietis. o jei ne vilnietis, tai daug metų vilniuje dirbęs. Kaip čia kažkas kažkur citavo jo žodžius:
                                      "Kauniečiai jaučiasi nepilnaverčiai, taigi dabar laikas pradėti juos pasijausti šiuolaikiniais" Aš tikrai jaučiuosi pilnavertis ir šiuolaikinis. O vilniečiai man atrodo per laisvi. Bet čia tik mano nuomonė. Neklausk, ką reiškia "per laisvi" (nebent PM), nenoriu nieko įžeisti.

                                      Comment


                                        Padaugėjo projektų Kaune ir visokių suinteresuotų įmonių/asmenų, tas iš karto atsispindėjo ir žiniasklaidoje. Vilniuje tas vyksta jau pakankamai ilgai. Išskyrus situaciją su Kauno arena dar pas jus nėra taip blogai. Palaukit, ateis laikas atsiras ir analogiški nesusipratimai kaip Vilniaus Žvėryno bendruomenė ir pan. Tai čia viena pusė. O kita - jūs patys pernelyg jautriai reaguojat ir ginat bet kokį projektą, nesvarbu ar jis aukštos ar žemos kokybės, svarbu kad stato/statys. Čia irgi laikui bėgant ir sulaukus daugiau investicijų tas pasikeis. Kritiški straipsniai apie nušiurusią ir apmirusią Laisvės alėją, bei tai kad ją reikia rekonstruoti, o valdininkai nieko nedaro ir t.t. kartais išeina ir į naudą. Valdininkams reikia šiokio tokio spaudimo.

                                        Comment


                                          Kaip žinom, žiniasklaida yra 4 valdžia ir su ja reikia skaitytis. O VALDŽIA - tai bet kokiu atveju suinteresuotumo turėjimas.
                                          ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

                                          Comment

                                          Working...
                                          X