Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Laisvės Alėjos rekonstrukcija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė batista
    liūtai, čia tavo asmeninė kūryba? ir aš norėčiau tokio pastatuko gražiai atrodo
    ne mano (nesugebeciau). Cia is laisves Alejos atnaujinimo tarptautinio konkurso vienas is darbu

    Comment


      /\ JO????? kaip čia padaryt, kad šita projektą prastumtų?..

      Comment


        Parašė batista
        /\ JO????? kaip čia padaryt, kad šita projektą prastumtų?..
        Jeigu toks projektas būtu įgyvendintas , Kaunas mano akyse 100 kart pakiltų į viršų

        Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

        --------------------------------------------------

        Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

        Comment


          /\ tai spėju ne tavo vieno

          Comment


            Čia visi diskutujuoja kaip gerai taip anaip būtų.. Kaip tas pastatas tiktų alėjoj ar panašiai... Bet manau kad betkokiu idėjų formavimas ar panašiai turėtų prasidėti nuo pamastimo kam apskritai reikalinga laisvės alėjau Kaunui ir gal netgi tau pačiam (čia turbut reiktų turėti omeny Kaunietį)..

            Gal kol darbai neprasidėjo ir projektuotojų vizijų nieks nepaviešino.. pasidalinkit kas savo pamąstimais.. Nerasau savo nuomonės kolkas, kad nesigaut apklausa tipo pritariu ar nepritariu, nes kiekvienas alėjos buvime randa savų pliusų, turi savo nuomonę apie tai...

            Comment


              Mano manymu tai turetu buti isskirtine gatve ne tik mieste, Lietuvoje, bet ir Europoje. Be abejo, tik pesciuju. Tiktu boutique stiliaus parduotuves, kavines, restoranai, meno galerijos. Reiketu panaikinti simetrini sviestuvu isdestyma, kuris labai suskaido erdve. Manau, reiketu gaves apsvietima daryti ne "gatves stiliumi", bet isdestant juos taip, kad butu apsvieciamos tam tikros erdves. Tas man parodytas utopinis dangoraizis butu kaip skiriamoji zono tarp senamiestio ir naujamiescio, nors, manau, sia funkcija atliks naujas "ArnoVilos" daugiaaukstis Kestucio/Kanto sankryzoje.

              Comment


                iš tikrųjų tai tik noro reikia, ir būtų ta laisvė sutvarkyta. nežinau, kelintą kart tai jau sakau visur, bet tai mano tvirta nuomonė šiuo klausimu...

                Comment


                  Taip turetu atrodyti visi Laisves Alejos fasadai, o sviestuvia, patys matot....

                  Comment


                    Parašė Arunas
                    siandien po ilgokos pertraukos buvau Laisves alejoje. Tai dar karta padariau isvada, kad jai jokiu kardinaliu pokyciu nereikia, tik restauruot tai kas yra.

                    Vaiksciojau po LA siandien ir galvojau kad jaukesnej vietoj ko gero niekur nera teke but. Tai tiesiog nereikia ardyt to, kas ir taip yra super gerai.
                    Iš esmės pritariu pačiam. Man tikrai nesinorėtų atsisakyti jau sukerojusių medžių ir net tie šviestuvai man atrodo visai neblogai (palyginus su siūlomais). Idealus variantas būtų (mano manymu) daugiau dėmeso skirti fasadų renovavimui, pakeisti dangą (neatsisakant pakylų su medžiais ir suoliukais) ir renovuoti šviestuvus, arba pakeisti panašaus stiliaus naujais
                    Paskutinis taisė vytauc; 2006.05.02, 20:42.
                    Kaip po dykumą blaškiausi

                    Comment


                      /\ tai čia ir taip aišku, kad tik to ir tereikia laisvei... bet čia jau verslininkai, manau, biški miega... galėtų savivaldybė paragint juos savo fasadus taip apsitvarkyt

                      beje, liutai, kokie ten pastatai laisvei taip sutvarkyti?

                      ir, kauniečiai, jeigu galit, kas turėsit laiko, paskaičiuokit kiek laisvėj yra renovuotų arba naujų pastatų, ir kiek apverktinų palyginsim situaciją, ir ar daug investicijų reik

                      Comment


                        geriau neskaiciuokim, nes nemazai reikia (mano nuomone)

                        Comment


                          Parašė liutass
                          Taip turetu atrodyti visi Laisves Alejos fasadai, o sviestuvia, patys matot....
                          http://img55.imageshack.us/img55/5973/kaunas13dg.jpg
                          Kad renovuotas pastatas, tai gerai, bet pirmas pastato aukštas sugadintas.

                          Comment


                            /\ nu jo, pirmas aukštas tai nekoks... bet gerai nors tiek, kad 2/3 pastato atrodo

                            Comment


                              Parašė batista
                              /\ nu jo, pirmas aukštas tai nekoks... bet gerai nors tiek, kad 2/3 pastato atrodo
                              gerai bet juk pirmas aukstas svarbiausias nes nevisi svajokliai ir i debesis dairos..

                              Comment


                                Parašė Edd
                                Kad renovuotas pastatas, tai gerai, bet pirmas pastato aukštas sugadintas.
                                Jei gerai prisimenu, tai ir sovietmečiu ten buvo dideli vitrininiai langai, taip kad nieko ten neprigadinta.
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  Parašė 99
                                  Jei gerai prisimenu, tai ir sovietmečiu ten buvo dideli vitrininiai langai, taip kad nieko ten neprigadinta.
                                  Tai aš ir nesakau, kad čia dabar sugadinta. Tokie gadinimai turbūt buvo labiau paplitę sovietmečiu, nei dabar, bet ir dabar pasitaiko.

                                  Comment


                                    /\
                                    teisybė, įdomu būtų pamatyti kaip tas pastatas atrodė prieškary.
                                    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                    Comment


                                      Aš aplamai norėčiau pamatyti daugiau senų Kauno nuotraukų, nes iki šiol tik vieną kitą kas nors įdeda ir tai labai mažo formato.

                                      Comment


                                        Parašė swindler
                                        gerai bet juk pirmas aukstas svarbiausias nes nevisi svajokliai ir i debesis dairos..
                                        Aš tai manau, kad Laisvėj pastatai tokie puikiai tinka. Gražiai atrodo tokie balti, marmuro, šiek tiek gelsvai baltos spalvos didingi pastatai + tamsinto stiklo vitrinos ar dideli langai... Tos vitrinos, nors jų taip nelabai pavadinčiau, šiek tiek modernumo prideda, saulės spindulius labiau pasklaido po erdvę, ypač vasarą.

                                        Galbūt dabar pirmiausia reiktų sutvarkyti iki galo grindinį, medžius ir pan...

                                        Comment


                                          Na, "Kauno dienoje" būdavo dedama kiekvieną dieną bent po porą nuotraukėlių. Buvo į ką akis paganyti. Turbūt jau nustojo, nors pats gerai nežinau, nes jau seniai to šlamšto nebeskaitau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X