Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nauji butai Vytauto pr. Apie sita projekta man rodos jau buvo kalbeta, taciau pagal mane nebuvo sito renderio atrodo bus ir 13-auksciu

    Comment


      Čia tie buvusioje Sanito teritorijoje?
      Tikrai neblogai atrodo
      www.donatas-mazeika.lt

      Comment


        jo tie patys, cia paimta is www.inreal.lt

        Comment


          kokia jo vertė? ar tik ne 15mln? kazkas buvo rašyta... atrodo per mazai... kaipo tokiam projekteliui

          Comment


            ogo labai graziai atrodo kada statybu pradzia?
            I love INNUENDO!

            Comment


              / jau stato
              www.donatas-mazeika.lt

              Comment


                Is esmes tai jau turejo prasidet, parasyta 2005 pavasaris

                Comment


                  aisq
                  I love INNUENDO!

                  Comment


                    Parašė Aiwa
                    Nauji butai Vytauto pr. Apie sita projekta man rodos jau buvo kalbeta, taciau pagal mane nebuvo sito renderio atrodo bus ir 13-auksciu
                    oho, Kaune, kaip suprantu, jau prasidejo butu statybos bumas... Atrodo masyviai ir gan gigantiskai(idomu, kiek ten bus butu...), bet man labai patinka is dalies perimetrinis(o ne "komiblokinis") kvartalo uzstatymas Ir siap pats projektas atrodo puikiai, zodziu, GO KAUNAS!

                    Comment


                      Kaunas jau dabar pasizymi vientisumu miesto centre.
                      Nuo gelezinkelio ir autobusu stociu iki miesto sirdies tik kelios minutes kelio pesciomis.
                      Pats stoties rajonas graziai architekturiskai isilieja i naujamiesti ir senamiesti.
                      Nera didelio atotrukio. Beje daug maz vienodai vystomos visos centro gatves ir prospektai. Nera dideliu atotrukiu tarp pagrindiniu gatviu.

                      Sitas projektas - dar vienas irodymas, jog ne tik miesto centras bus "islaizytas".
                      Tokiu pavyzdziu Lietuvoje nera daug.
                      Kolkas manau einame teisinga linkme.
                      Tokia mano nuomone. Ka manot jus ?

                      Comment


                        Parašė GYARD-P
                        Kaunas jau dabar pasizymi vientisumu miesto centre.
                        Nuo gelezinkelio ir autobusu stociu iki miesto sirdies tik kelios minutes kelio pesciomis.
                        Pats stoties rajonas graziai architekturiskai isilieja i naujamiesti ir senamiesti.
                        Nera didelio atotrukio. Beje daug maz vienodai vystomos visos centro gatves ir prospektai. Nera dideliu atotrukiu tarp pagrindiniu gatviu.

                        Sitas projektas - dar vienas irodymas, jog ne tik miesto centras bus "islaizytas".
                        Tokiu pavyzdziu Lietuvoje nera daug.
                        Kolkas manau einame teisinga linkme.
                        Tokia mano nuomone. Ka manot jus ?

                        Pritariu tavo nuomoniai
                        I love INNUENDO!

                        Comment


                          Kazkaip sitas renderis man visai neatrodo kad toj vietoj galetu but!man jis kaip paimtas is viai kitos vietos,nes bent jau tas kas pazysta ta rajona nerastu jokiu panasumu!as taip manau,,,o sitas projektas tikrai gerai atrodo,bet nemanau kad jis taip atrodys ir tikroveje...

                          Comment


                            Kolkas man ir sunku suprasti kur kas yra kas. Bet Sanito teritorija yra didele, bent is aprasymu tai renderis atitinka tikrove.
                            O kol nera nei nei patikslintu detaliuju teritorijos planu, nei detaliu renderiu ir projektu, kazka spresti sunku. Na o jei viskas bus panasiai kaip cia renderyje su 13 aukstu pastatais, viskas bus OK

                            Comment


                              As ir tikiuosi kad gretu laiku bus daugiau ziniu ir sitas projektas nesustos,labai noretusi kad musu stoties rajonas apsitvarkytu ir zmones islipe is autobusu ir traukiniu susidarytu kitoki vaizda nei susidaro dabar viskas po biski juda,Kaunas jega

                              Comment


                                Na nera tas vaizdas islipus is gelezinkelio stoties jau toks baisus. Kur kas geresnins manau nei vilniuje.
                                Juk turime modernia pozeminia pereja, sutvarkyta vytauto prospekta (nauja asfalto danga be duobiu), nauji sviesoforai, modernus Ciurlionio prietilcio ir apvaziavimu mazgas.
                                Aizku pastatai nera isvaizdus, taciau gelezinkelio stoti jau pradejo rekonstruoti, in-real jau griauna sanita, tuoj neliks kiosku aplink sia vieta.
                                Taciau dar liko neisprestas turgaus klausimas.

                                Comment


                                  Beje, kaip jau ir minejau, Kaune stoties rajonas neturetu igauti neigiamo atspalvio.
                                  Susisiekimas su laisves al, Karaliaus mindaugo pr ir senamiesciu tiesiog idealus. Placios gatves ir nedidelis atstumas nenustumia sios vietos i antraeili plana.



                                  Is virsutiniu (nuo4 auksto) visas centras kaip ant delno.
                                  Taigi stoties rajono Kaune rereiktu maisyti su pvz raudonu zibintu kvartalais ar kokiomis landynemis

                                  Comment


                                    Tos vizualizacijos tai mistinės
                                    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                    Comment


                                      Parašė Tomas
                                      Tos vizualizacijos tai mistinės
                                      kodel tau jos mistines???
                                      I love INNUENDO!

                                      Comment


                                        / Gal dėl aplinkos, kur tas kompleksas įpaišytas ir projekto dydžio?
                                        www.donatas-mazeika.lt

                                        Comment


                                          O kam nors pavyko suvokti, kur toje vizualizacijoje Vytauto pr., kur Čiurlionio g. ir t.t.? Eina kažkokia 4 juostų g. (mano supratimu nauja, lygiagreti Čiurlionio g. ir jungianti Vytauto pr. ir Kaunakiemio g.), bet viename gale kažkodėl įsiremia į pastatus
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X