Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Mačiau kažkur ~50 metų fotografiją, kur panašus tiltas supiltas iš akmenų, tik bėda turbūt būtų tame, kad jis sulaikytų visas šiukšles plaukiančias nerimi.
    „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

    Comment


      visiska teisybe. Kaune pastoviai norima imtis kazkokiu nauju grandioziniu projektu, bet kaskart pamirstama apie "zemiskas" ir pirmaeiles problemas...
      liko vienintelis tiltas pavojingas - panemunės, jį žada tvarkyti turbūt kitais metais, todėl nereikia čia kelti didelių vėjų. galbūt moka šita valdžia dirbti negalvodama tik apie vieną siaurą dalyką

      Comment


        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
        liko vienintelis tiltas pavojingas - panemunės, jį žada tvarkyti turbūt kitais metais, todėl nereikia čia kelti didelių vėjų. galbūt moka šita valdžia dirbti negalvodama tik apie vieną siaurą dalyką
        Baik daktare, jei tikras daktaras esi , turi leist žmonėms padejuoti todėl, kad yra kategorija žmonių, kurie nepadejavę jaučiasi nesaugūs, nes iš kūdykystės pasąmonėje likęs prisiminimas, kad lengviausia prisišaukti mamą yra verksmu.
        O be to išsiverkus palengvėja.

        Comment


          /\ nebeturiu ką ir bepridurti

          Comment


            na ideja liuks, tikesimes kad tokia ideja nebus pamirsta, nes tikrai pagyvintu visa santaka. O jeigu dar grazus apsvietimas ir t.t. , tai atrodytu nuostabiai is abieju upiu krantu!!!
            Studentas

            Comment


              Šiaip tai labai smagu būtu, kad tai įgyvendintų, o dabar galėtu nors šiukšlių dėžių santakoj pastatyt, nes nėra iš viso kur atsikratyt nei cigaretės , nei šiaip kokios šiukšlės išmest, tai žmonės ir meta kur papuola, va nuo tokių darbelių reiktu pradėt, kad ir Vilniaus gatvėj, tai šiukšlių dėžės tik prie barų, o prie suoliukų nė su žiburių nerasi...
              Kairiarankių klubas - Left.lt

              Comment


                Aš tai pat aplankau santaką dažniau, nei anksčiau. Ir pagrinde vaikštau Nemuno pašone iki santakos. Šiaip turbūt būsiu vienas iš nedaugelio, kuriam šis projektas ar idėja nelabai priimtina, kadangi man santaka turi būti be tilto, man gražu, kai dvi upės susijungia į vieną, ir gražu, kai to grožio niekas neužstoja. Bet jei ir norėtų statyti nelabai prieštaraučiau....

                Beje pagarba tvarkdariams
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Dėl tilto santakoje.

                  Iš poilsinės ir turistinės pusės, o gal ir iš finansinės viskas būtų gerai, bet noriu įmesti į šią idėją šaukštą deguto , kas mane neramina:

                  1. Nemuno ir Neries ledoneša pavasarį ir su to susijusios problemos;

                  2. Nors dabar nėra laivybos Neryje ir Nemune tai dar nereiškia, kad jos ir nebus. Ar tiltas nemaišys po to laivybai?

                  3. Ar tilto konstrukcijos santakos dugne nepakeis esamų srovių ir nepradės graužti kur nereikia? Jau turime pavyzdį su Palangos tiltu ir paplūdymiais.

                  Užtikrinkite mane, kad tie klausimai bus išspręsti ir aš sutiksiu su šia idėja visomis keturiomis
                  Paskutinis taisė SkyMan; 2008.05.08, 15:43.
                  Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                  Comment


                    /\ užtikrint, neužtikrinsiu niekuo, bet spėju, jog vienintelė sprendimo reikalaujanti kliūtis būtų nebent pirmasis punktas.

                    Parašė Liker Rodyti pranešimą
                    Labai abejočiau , nes delfi jau pasirode straipsniai menkinantys projekta <...>
                    Aš galiu parašyt straipsnį, menkinantį Delfi. Jų nuomonė čia yra paskutinėj vietoj, nepaisant to, kad jų, kaip žiniasklaidos priemonės pozicija, gali įtakoti ir kitus.

                    Kaunas turi neeilinę ir simboliškai daug reiškiančią vietą. Pateikta idėja yra vienas iš puikių būdų miesto savitumui išnaudoti. Idėjos autorių belieka pagirti.
                    Paskutinis taisė ; 2008.05.08, 16:28.
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      citata iš vz.lt:
                      Dar vienas kompanijos("Atlas Corporate Services") NT projektas - biurų pastatas Kaune - jau pradėtas.
                      "Šalia Kauno "Akropolio", Karaliaus Mindaugo gatvėje, bus A klasės biurų pastatas, jis kainuos apie 30 mln. EUR (103,5 mln. Lt)", - teigia p. Šiaudvytis."

                      Ko gero, čia kalba apie biurų pastatą prie Respublikos viešbučio.
                      Kaunas yra Kaunas

                      Comment


                        /\ tipo jau stato?

                        Comment


                          Pats nemačiau dar jokių statybų. Nors jie gal čia kur nors prie Pergalės koncerno sugalvojo kažką.
                          Kaunas yra Kaunas

                          Comment


                            /\ būtų nesveikai gera idėja! žinoma, jeigu architektūrinis sprendimas padorus... ir iš tiesų realu, kad gali būti pergalės teritorijoje, juk ji šalia akropolio, ta kita vieta juk šalia respublikos griozdo...

                            Comment


                              Štai taip atrodo atsinaujinęs geležinkelio stoties pastatas:


                              www.donatas-mazeika.lt

                              Comment


                                puikiai atrodo, stovėjau šian laukdamas žalio signalo priešais stotį ir gėrėjausi, kaip gerai padaryta daugiau tokiu atnaujimų!

                                Comment


                                  Parašė Liker Rodyti pranešimą
                                  Labai abejočiau , nes delfi jau pasirode straipsniai menkinantys projekta,

                                  http://www.delfi.lt/news/economy/aut...hp?id=16943810

                                  Kazkokius ledus pripaise, matyt neissprendžiamas klausimas, vietoj to, kad paskatintu pasidometų idėja, o paskui peiktu, nu aš neparanojikas, bet šiandien trim klausimas išgirdau neigiamus vertinimus apie Kauno projektus skirtingus toks jausmas ne duok dieve kažką gero sau pasidarys kauniečiai,...
                                  Aš taip pat linkęs šį projektą vertinti skeptiškai. Dėl daugelio priežasčių. Visų pirma aš visiškai nematau reikalo tokį tiltą statyti, gerbiu ir kitas nuomones, bet man patiktų ir toliau matyti tikrąją santaką, tokią, kokia ji yra dabar, o ne vaikščioti dirbtiniu iškyšuliu, kuris dar tą santaką ir užstatys.
                                  Antra priežastis - klerkų kišimasis į projektus, kurie dar kartais ir su realybe prasilenkia, ir perdidelė jų įtaka, o juo labiau S. Tamkevičiaus. Kardinaliai nuomonė į šį žmogų ir kitus atitinkamus dvasininkus pasikeitė po to, kai pamačiau kas vykdoma Šiluvoje. Tarp miestelyje esančios bažnyčios ir koplyčios tiesiama lyg ir alėja, kuria vaikščios dvasininkai ir procesijos, iki tol tam tarnavo pagrindinė miestelio gatvė. Idėja kaip idėja, beje šis sumanymas atsirado dar tarpukariu, kada buvo statyta ir koplyčia, kaip suprantu tai turėjo būti vientisas projektas. Tačiau esmė tame, kad dabar vykdant šį projektą buvo su žeme sulyginta pusė miestelio centrinės dalies. Vaizdas iš tiesų klaikus. Kitas dalykas - koplyčią iš trijų pusių supa kapinės, tad aiškų, kad toji pusė kapinių, kuria eis ta alėja, bus likviduota.
                                  Nieko neturiu prieš idėjų siūlymą, kiekvienas turime teisę kurti savo miestą, tačiau prieš tai reikia viską rimtai apgalvoti, pasverti galimybes ir atsižvelgti į esamą, susiklosčiusią padėtį.
                                  Tad vien tik perskaityta straipsnio antraštė iškart nuteikė skeptiškai. Manau grupelei klerkų truputi smegenėlės apšalo...

                                  Comment


                                    O man tiltelio idėja puikiai patinka. Šiuo metu taip išgražėjus Santakai, girdėjau jog parke ne už ilgo atsiras ir suoleliai su šiukšliadėžėm, dar jei bus atstatyta Kauno pilis... Manau, ta vieta taps tikru traukos centru

                                    Comment


                                      Santakos parke



                                      ir, manau, puiki vieta porelem pasisedet.

                                      Comment


                                        Be reikalo tokio tipo suolus pastatė. Labai be reikalo

                                        Comment


                                          /\ ir kodėl gi? vis kitokie, nei paprastai

                                          Comment

                                          Working...
                                          X