Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė moo Rodyti pranešimą
    Šalia Pramonės-Taikos pr. žiedo, kitoj pusėj "Urmo":


    maps.lt
    labai idomu kur ten dar trys namai sutilptu...?
    Occupation: igra na balalaikach v traktirach

    Comment


      Parašė suoliuojantis Rodyti pranešimą
      Teo parduoda tiktai muziejaus pastatus. Eksponatu siaip jie nesiruosia parduoti. daug eksponatu nori panaudoti savo naujo administracinio pastato Vilniuje papuosimui.
      Nu jo, maniau nors muziejai is Kauno nebega, bet ir tu tuoj neliks. Liudna. Negi ir Lietuvoj gyvensim kaip Latvijoj - viskas vienam miestui?

      Comment


        Parašė sauls Rodyti pranešimą
        Nu jo, maniau nors muziejai is Kauno nebega, bet ir tu tuoj neliks. Liudna. Negi ir Lietuvoj gyvensim kaip Latvijoj - viskas vienam miestui?

        Ir dar verkia kat is kauno daugiausiai bega zmones...

        Comment


          Parašė Jony Rodyti pranešimą
          Ir dar verkia kat is kauno daugiausiai bega zmones...
          Niekas neverkia ir niekas nebega.

          Comment


            Parašė Nedas Rodyti pranešimą
            Niekas neverkia ir niekas nebega.
            Niekad negalvojau, kad reikės bėgt, bet jei taip i toliau tai teks.. Kai Akropoliai ir Megos akvariumai taps vieninteliais "muziejais" aš čia tikrai nebesedėsiu Išvis nebegaliu žiūrėt kaip mano mylymiausiui miestui leidžia merdėt Muziejams, senamiesčiui, turistų traukos centrams ar dar kokiems kultūriniams objektams gaivinti jokio finansavimo...
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              /\ pažiūrėsim, ką sugebės padaryti ta centro gaivinimo agentūra. aišku, jeigu ją išvis įkurs...o jeigu visa tai ir liks tik priešrinkiminės šnekos, tada jau gal ir ateis laikas bijot stagnacijos tolimesnės, o dabar prošvaiščių tikrai yra kentėjom 10 metų, pakentėsim ir dar truputį, kad tik ta kantrybė pasiteisintų...

              Comment


                Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                Niekad negalvojau, kad reikės bėgt, bet jei taip i toliau tai teks.. Kai Akropoliai ir Megos akvariumai taps vieninteliais "muziejais" aš čia tikrai nebesedėsiu Išvis nebegaliu žiūrėt kaip mano mylymiausiui miestui leidžia merdėt Muziejams, senamiesčiui, turistų traukos centrams ar dar kokiems kultūriniams objektams gaivinti jokio finansavimo...
                Nereikia taip pesimistiškai žiūrėti. Galbūt perpirktas pastatas ir jame įsikūrusi įstaiga pagyvins senamiestį. Galbūt bus kažkas mandresnio. Na tikuosi, tik kad ten neatsiras ofisai. Tada tikrai būtų šakės.

                Hammer, bukim aktyvus per savivaldybės tarybos rinkimus ir išrinkim tinkamą valdžią, kad nereiktų graužtis ir pavydėti kitiems. Manau verta sukurti temą ir padiskutuoti, nes asmeniškai aš esu visiškai pasimetęs ir nzn už ką balsuot. manau tokių yra dauguma.

                Comment


                  Parašė HAMMER
                  Išvis nebegaliu žiūrėt kaip mano mylymiausiui miestui leidžia merdėt
                  Dalinai todėl, kad žiūrinčių yra daugiau nei tų, kurie kažką daro, Kaunas ir yra apsnūdęs. O atsiradus kažkokiai iniaciatyvai, ji greitai paskęsta abejingumo liūne, pasiklysta biurokratijos labirintuose, nusėda valdininkų stalčiuose ar pasmerkiama begalinėms ir bevaisėms diskusijoms ...
                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                  Comment


                    Parašė 99 Rodyti pranešimą
                    Dalinai todėl, kad žiūrinčių yra daugiau nei tų, kurie kažką daro, Kaunas ir yra apsnūdęs. O atsiradus kažkokiai iniaciatyvai, ji greitai paskęsta abejingumo liūne, pasiklysta biurokratijos labirintuose, nusėda valdininkų stalčiuose ar pasmerkiama begalinėms ir bevaisėms diskusijoms ...
                    Na kai neturiu tiesioginio priėjimo prie sprendimų apart balsavimo kas man belieka apart žiūrėt? O ten kur bent menka galimybė yra avo žodžiais ar darbais kažką pakeist tikrai neliekuabejingas. (Čia visais gyvenimo atvejais). Nesu linkęs tik žiūrėt kai galiu kažką įtakot.
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Parašė Nedas Rodyti pranešimą
                      Hammer, bukim aktyvus per savivaldybės tarybos rinkimus ir išrinkim tinkamą valdžią, kad nereiktų graužtis ir pavydėti kitiems. Manau verta sukurti temą ir padiskutuoti, nes asmeniškai aš esu visiškai pasimetęs ir nzn už ką balsuot. manau tokių yra dauguma.
                      Šiemet prisidėsiu ne tik savo balsu, bet ir darbu rinkiminėj
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Dabar man tik įdomu ar tai muziejaus galas ar tiesiog pastatai parduodami su visa jų "veikla"? Na bent jau esu ramus dėl jų išlikimo

                        Citata:
                        Pastatai pastatyti XVI amžiuje, restauruoti XIX amžiuje, saugomi valstybės kaip istorinis paminklas.
                        Nebūk visiškai ramus, Klaipėdoje ir toks statusas pastatų neapsaugo
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Neverkim dėl to muziejaus, čia vis atsirūgsta telekomo privatizacija. Nelaikau to bėgimu iš Kauno, tiesiog muziejaus veikla jiems nepelninga, todėl reikia perpirkti su visais eksponatais.

                          Comment


                            Sklando kalbos, kad Kaune ketinama statyti labai dideli Logistikos centra. Gal kas turi daugiau info kur jis bus?

                            Comment


                              /\
                              Kauno LEZ'e?
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                Parašė daynews Rodyti pranešimą
                                Sklando kalbos, kad Kaune ketinama statyti labai dideli Logistikos centra. Gal kas turi daugiau info kur jis bus?
                                link mastaiciu http://www.vblogistika.lt/index.html

                                jau statomas

                                Comment


                                  Dekui, panasu, kad kalbama apioe pastaraji.

                                  Comment


                                    Laisves al. darbo namai

                                    Zinau tik tiek, kad projekta vysto VIP centras. Gal kas ka daugiau apie tai girdejot ?
                                    ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

                                    Comment


                                      čia kas per projektas ir kurioj vietoj?

                                      Comment


                                        Tai vat, kad tik tiek ir radau www.vipcentras.lt
                                        ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

                                        Comment


                                          Šis projektas Vilniuje, Verkiuose

                                          Comment

                                          Working...
                                          X