Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Šiandien Tarybos posėdyje svarstys kelis įdomius klausimus:

    4. Informacija apie daugiaaukščių daugiabučių gyvenamųjų namų Kaune techninių projektų parengimo ir statybos darbų eigą
    Pranešėjas – R.Stanionis, Administracijos direktoriaus pavaduotojas

    5. Dėl atstovavimo viešajai įstaigai ,,Krepšinio perspektyvos‘‘ UAB ,,A.Sabonio Žalgirio krepšinio centras‘‘ valdyboje (TR-490)
    www.kaunas.lt
    When a man lies, he murders some part of the world

    Comment


      hm, tai kaip del sito Merkurijaus atnaujinimo projekto? ar dar gyvas sis projektas ar ne?

      Comment


        turiu itarima kad ne... ;|
        I love INNUENDO!

        Comment


          mano nuomone, tai atnaujintu Merkuriju kaip nors panasiai kaip siame rendery, praplestu biski patalpas ir uztektu, nereiktu tada jokiu Nekropoliu miesto centre
          bet dabar jau aisku per velu.... nors Merkuriju vistiek reikia atnaujint, kaip ir visa Laisves aleja.

          Comment


            oho, kas per planai buvo būtų tikrai puikus variantas, tik gaila, kad tai turbūt ir liks "ant popieriaus"

            Comment


              Prmą kartą matau šią vizualizaciją... Įspūdinga
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Dabar Merkurijaus akcijos sukoncentruotos vienose rankose, todėl padidėja tikimybė, kad jo rekonstrukcija vėlaiu ar anksčiau įvyks.
                Kaunas yra Kaunas

                Comment


                  ispududinga

                  Comment


                    Ir man patinka, bet... Gal gražiai paprašom, kad padarytų? Iškart pasijustų Laisvės alėjos atgaiva
                    Įžvalgos.lt - FB - G+

                    Comment


                      Man visai nepatika, ką nori padaryti, visiškai nelips su laisvės alėjos kontekstu. Prie ko tas žalias stiklas, metalinei strypai su tarpukario architektūra

                      Aišku blogiau nebus nei dabar, bet architektai galėtų pasistengti

                      Comment


                        galetu ir pasto pastata sutvarkyt nes parasyta "atsargiai byra tinkas"
                        I love INNUENDO!

                        Comment


                          Parašė syle Rodyti pranešimą
                          Man visai nepatika, ką nori padaryti, visiškai nelips su laisvės alėjos kontekstu. Prie ko tas žalias stiklas, metalinei strypai su tarpukario architektūra

                          Aišku blogiau nebus nei dabar, bet architektai galėtų pasistengti
                          Geresnio fasado Prekybos centrui miesto centre ir nesugalvosi. Ka tada tu siulai vietoj tokio, kad aceit isipaisytu i Laisves Alejos architekturini veida? Gal kopijuotu senaja architektura kad nesiskirtu is kitu pastatu? Tada tikrai butu kicas.
                          Vat kas bjauroja Laives aleja, tai visokie Omnitel ir kiti panasus pastatai kurie nuo pirmo iki virsutinio auksto stiklo fasadais...

                          Comment


                            Buvusioje radijo gamykloje rengiamasi permainoms

                            BNS
                            2006 lapkričio mėn. 17 d. 08:36

                            DELFI

                            Buvusią radijo gamyklą Kaune įsigijusios nekilnojamojo turto vystymo bendrovės "Nuova 5" atstovai rengiasi kardinaliai pertvarkyti sovietmečio palikimą primenantį objektą. Šalia Prisikėlimo bažnyčios esančiame komplekse turėtų būti įrengtos komercinės ir gyvenamosios patalpos, penktadienį informuoja "Kauno diena".

                            Verslininkai per 4-5 metus į buvusią gamyklą pasirengę investuoti apie 200 mln. litų.

                            Gyvenamosios, komercinės ir požeminės automobilių stovėjimo aikštelės patalpos turėtų užimti apie 70 tūkst. kvadratinių metrų plotą. Buvusios gamyklos kieme esančius statinius žadama nugriauti.

                            Comment


                              Puiku. Čia dar prisimenant tą gamyklą, užpraeitą žiemą užlipus ant Prisikėlimo bažnyčios stogo:

                              Mano galerija Flickr'yje

                              Comment


                                iš pirmo žvilgsnio tai neblogas kandidatas dar vienai konversijai...
                                Kaip po dykumą blaškiausi

                                Comment


                                  Buvusios gamyklos kieme esančius statinius žadama nugriauti.
                                  tas yra labai
                                  Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                  Comment


                                    dar šiek tiek apie radijo gamyklą:
                                    http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=42605

                                    Comment


                                      Super
                                      Mano galerija Flickr'yje

                                      Comment


                                        Iš straipsnio:
                                        Vienam kolegai patinka dabartinis pastatas ir jis nieko nenorėtų keisti.
                                        Dėlto nereiktų kreipti tiek dėmesio į kiekvieną viauksintį. Tiesiog jei tavo nuomonė kardinaliai skirsis nuo kitų - būsi pastebėtas, o nemokama reklama dauguma atvejų naudinga.
                                        Paskutinis taisė sanomiz; 2006.11.17, 11:34.

                                        Comment


                                          Bet vistiek turi atsirasti viauksinčių...
                                          Te visad šviečia saulė...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X