Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
    Va cia tai bent naudingas dalykas, o ne kaip tos nesamoningos kameros gaudyt greicio virsytojus.
    Na kaip už prevencinį dalyką avaringose vietose, su įspėjimais apię jų (radarų) buvimą, aš visgi pasisakau
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Butu paliktas 60 km/h leistinas greitis - tada as nebuciau pries tokias kameras. Bet dabar, kategoriskai pries. Be to jos nieko nepakeis. Tik vairuotojai siektiek nubiednes, o KP siektiek praturtes.

      Comment


        Na taisyklės ir kuriamos tam, kad jų būtų laikomasi Taigi patys vairuotojai kalti jei leistino greičio nesilaiko Aišku negaliu aš čia pamokslauti kai pats to nedarau Bet va dėl dabartinės radaro vietos visgi ten buvo gan pavoinga vieta... Pats su dviem draugais vėlų vakarą važiuodamas į RyRalio jachtklube tapau gan kraupios avarijos liudininku toje sankryžoje Na ne greityje esmė buvo tuo atveju, bet faktas, kad ta sankryža gan pavojinga, nes ne viena skaudi avarija jau ten įvykus ir manau tokia prevencija ten itin reikalinga
        Ir manau tikrai šį tą tokiose vietose radarai pakeistų nes lekiančių procentas toje vietoje po radaro pastatymo tikrai itin ženkliai sumažėja, juk niekas žinodamas, kad ten stovi radaras sąmoningai nenorės baudos užsidirbti O sumažėjus greičiui sumažės ir avarijų skaičius, bei jų pasėkmių lygis
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Parengtas Santakos parko detalusis planas

          Su planu galima susipažinti nuo spalio 16 d. iki 27 d. Centro seniūnijoje (Šv.Gertrūdos g. 7). Viešas detaliojo plano svarstymas vyks spalio 27 d. 14 val. Centro seniūnijoje.

          Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

          Comment


            Senai to laukiau. Santakos teritorija yra neišnaudojama pagal savo galimybes. Manau, kad ateityje ten bus puiki vieta su savo atitinkama infrastruktūra. Norėtusi ir promenado, ir paplūdimių, galbūt kavinių, parkų ar panašiai.
            When a man lies, he murders some part of the world

            Comment


              Parašė Giedra70 Rodyti pranešimą
              Pagal Lietuvos Rytą



              „Mokslas it technologijos pagaliau atėjo ir į Kauną. Mes patys pirmieji Lietuvoje pradėjome vaizdo stebėjimo kamerų sistemos diegimą. Ne viskas vyko sklandžiai, tačiau savo pažadus miestiečiams ištesėjome. Tikiu, kad nuo šiol gyvensime saugiau“, - sakė Kauno miesto meras Arvydas Garbaravičius.
              Koks durnas turi buti PR'scikas kad toki sakini apie savo miesta parasytu: "mokslas ir technologijos pagaliau atejo ir i kauna".

              didziausias kauno atsilikimas nuo vilniaus gali buti ismatuotas vieno gero PR'sciko smegenu vingiais.

              Comment


                Neveltui ruošiamasi kelių šimtų mln. investicijoms į modernizaciją...
                Te visad šviečia saulė...

                Comment


                  kas vyksta šioje KM prospekto vietoje?





                  Comment


                    Parašė Nedas Rodyti pranešimą
                    Jei neklystu čia
                    Kaiptik apie ją ir buvau užsiminęs B)

                    Comment


                      /\ bet kad kažkaip atsakymo į tavo ir kol kas jau ir į mano klausimą nerandu kažkaip...

                      Comment


                        Mano spėjimu tai VST minėta pastotė

                        Comment


                          Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                          Butu paliktas 60 km/h leistinas greitis - tada as nebuciau pries tokias kameras. Bet dabar, kategoriskai pries. Be to jos nieko nepakeis. Tik vairuotojai siektiek nubiednes, o KP siektiek praturtes.
                          Su tamsta nesutinku. 50km/h greitis yra optimalus. Gyvenu eiguliuose ir Šiaurės pr. yra visai netoliese. Jame kaip žinia greitis - 60 km/h. Kad ir kaip graudu būtų, vainikų jame daugėja ir daugėja, nors prospektas tikrai nėra sudėtingas, atskirtas žalia juosta. Tai yra akivaizdus įrodymas kad 60 km/h greitis mieste mūsų visuomenės transportui (kreipiu dėmesį į autotransporto vidutinį amžių) ir protui yra šiek tiek per didelis. O tie stacionarūs greičio matuokliai yra tikrai gera prevencinė priemonė, aš tik už juos!

                          Comment


                            Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                            Su tamsta nesutinku. 50km/h greitis yra optimalus. Gyvenu eiguliuose ir Šiaurės pr. yra visai netoliese. Jame kaip žinia greitis - 60 km/h. Kad ir kaip graudu būtų, vainikų jame daugėja ir daugėja, nors prospektas tikrai nėra sudėtingas, atskirtas žalia juosta. Tai yra akivaizdus įrodymas kad 60 km/h greitis mieste mūsų visuomenės transportui (kreipiu dėmesį į autotransporto vidutinį amžių) ir protui yra šiek tiek per didelis. O tie stacionarūs greičio matuokliai yra tikrai gera prevencinė priemonė, aš tik už juos!
                            Man ten 60 absurdas važiuojat nuo Jonavos gatvės kalnu pakilus nes pirma juosta visada užstatyta ir telieka 1... Ir labai dažnai užstojamos perėjos ko pasekoje mažo ūgio vaikučių nepastebėt labai lengva
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                              Man ten 60 absurdas važiuojat nuo Jonavos gatvės kalnu pakilus nes pirma juosta visada užstatyta ir telieka 1... Ir labai dažnai užstojamos perėjos ko pasekoje mažo ūgio vaikučių nepastebėt labai lengva
                              Belieka pridurti jog Šiaurės pr. dalyje kurios ilgis ~300m viena priešais kitą išsidėsčiusios 3 vidurinės mokyklos bei keli darželiai. Bet tai ne motyvas mūsų pareigūnam ten greitį sumažinti iki 50km/h.

                              P.S. toje atkarpoje mieli pareigūnai nei karto nestovėjo ir namatavo greičio Štai dar vienas pliusas kodėl reiktų irengti stacionarius greičio matuoklius apart ten pasikliovus vien š.......... pareigūnais

                              Comment


                                Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                                Mano spėjimu tai VST minėta pastotė
                                Teisingai
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Pastotę galėtų kur nors kiemuose statyti, o ne prie gatvės, kur gerai tiktų daugiaaukštis. Ten kaip tik trūksta kokių 5-6 aukštų namo, kad užpildytų gatvės "išmuštą dantį".

                                  Comment


                                    O gal žinot ką stato Islandijos plente, (nors ištikrūjų ten šiaurės prospektas) Šalia mentinės, prie depo... nugriovė vieną pastačiuką, dabar dygsta kolonos, bet panašu kad nieko rimto, net pamatų nekasė...

                                    Comment


                                      Naujas modernus Saab autocentras
                                      Jau pradėtas statyti naujas modernus 2000 kv. m. Saab autocentras šalia taip vadinamos "pagrindinės Lietuvos sankryžos", vakariniame Kauno apvažiavime.
                                      Planuojamas atidarymas ir įkurtuvės 2007 m. rudenį.
                                      Kaunas yra Kaunas

                                      Comment


                                        Niekuo neišsiskirianti dežė
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          Iš kauniečių Megoje šiandien niekas nebuvo? Tokia gera paroda apie naujus namus vyko, keikiaus kad fotiko nepasiemęs buvau. Buvo pristatyta tikrai daug naujų projektų Kaune, apie kuriuos iki šiol nebuvo net girdėti

                                          Comment

                                          Working...
                                          X