Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nesamone daryt bendrabuti, o dar ir toki dideli, miesto centre. Tame pastate turi but viesbutis, o jei ne tada is vis griaut.

    Comment


      Pasisakau uz bendrabuti. Univerai turetu parduoti dabar turimus pastatus ir investuoti i si monstriuka. Buvusius bendrabucius pakeistu nauji statiniai. Butu visiems gerai. Tik kazkas turi imtis iniciatyvos.
      Kaunas yra Kaunas

      Comment


        /\ klausyk, vaidošiau, nebuvai kartais šiandien su gauja užlipęs? einu į medicinkę prieš porą valandų, tai ant stogo gal 8 žmogėnus jaunus abiejų lyčių mačiau

        Comment


          Parašė batista Rodyti pranešimą
          /\ klausyk, vaidošiau, nebuvai kartais šiandien su gauja užlipęs? einu į medicinkę prieš porą valandų, tai ant stogo gal 8 žmogėnus jaunus abiejų lyčių mačiau
          Ne nebuvau. Nauja kaunieciu pramoga grozetis panoramomis
          Kaunas yra Kaunas

          Comment


            Jau pradėjo šį rekonstruoti:

            Projekto uzsakovas kol kas negirdetas
            Kaunas yra Kaunas

            Comment


              asmeniškumai, asmeninėse žinutėse, ačiū
              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

              Comment


                /\ vaidošius susisuko greičiau už mane penktadienį ir aš šitą pastatą nufotkinau ir norėjau idėt

                Comment


                  Parašė Bootsy Rodyti pranešimą
                  Kaune irgi yra daugiaaukstis parkingas - Kauno taksi parkas. Jei atmintis nepaveda berods 9 aukstai. Viduryje pastato - spirales formos uzvaziavimas ir nuvaziavimas. Siaip ten net ant stogo su masina galima uzvaziuot Praktiskai i desimta auksta
                  Oho, gal kas nors nuotraukų turėtų?

                  Comment


                    /\ man irgi būtų įdomu

                    Comment


                      gal kas turit žinių, ką čia vis dėlto pradėjo daryt? šimtą metų (atsiprašau, jei perdedu) kranas stovėjo nejudėdamas, o dabar dirba kaip bitutė čia laivės pradžioje, prie vytauto prospekto, jeigu ką objektas

                      Comment


                        Jo ir as esu girdejes apie ta ~9 a parkinga kaune, tik nelabai zinau kur jis ir kaip atrodo, nes nesu jo mates... Na, bet 9 tai ne 15

                        Comment


                          Areštines stato

                          Comment


                            Nestovėjo tas kranas niekad ten nejudėdamas nuo pat pavasario ten darbai virė, tiesa nežinau vasarą kas vyko, nes ten neteko būti, tačiau tai ką pamačiau rugsėjį ir kas buvo birželio gale skirias kaip diena ir naktis
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              /\ dėkui tik ar ne per daug kalėjimų pasidarys kauno centre...

                              Comment


                                Jis yra Brastos g., Vilijampoleje.

                                Kaunas yra Kaunas

                                Comment


                                  nesenai buvau salia sio pastato net nepagalvojau kad cia gali buti parkingas
                                  I love INNUENDO!

                                  Comment


                                    Kad čia tik 7 aukštai + aikštelė ant stogo (čia bent jau man taip atrodo)
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      8 aukštai + aikštelė

                                      Comment


                                        Gal čia kas panašaus į Europos "pusaukščius"? Na o pro šį pastatą labai dažnai tenka pravažiuoti, tačiau nė kart netoptelėjo mintis, kad čia parkingas gali būti
                                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                                        Auto Show Millennium 2007
                                        Retromobile 2007
                                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                                        Comment


                                          Užtat kokios nuotraukos būtų nuo to parkingo stogo į Kauno senamiestį!

                                          Beje, šitose Vilijampolės dykynėse su dideliu plėtros potencialu 1 aras žemės šiandien kainuoja 100.000 litų

                                          Comment

                                          Working...
                                          X