Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Parunas Rodyti pranešimą
    Tikrai ne, ponai. Mes dirbame su siuo objektu ir ten tikrai bus "Stokker". Statytojas - "Arausa".
    Neatmetama, kad arti bus statomas ir "BMS", taciau tai ne tas objektas. O anksciau tai tikrai buvusi Auto ABC teritorija, taciau ja pardave jau pries keleta metu.
    na tai aš visgi teisus, kad ten Auto ABC, tiesa nežinojau, kad jau nebe
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Buv. Dailes kombinato ispletimas.
      Kaunas yra Kaunas

      Comment


        Gal ka zinot apie daugiabuciu kvartala prie II ligonines; 6 namai 5-aukstu ir 3 namai 9-aukstu?

        Comment


          Parašė vaidaslt Rodyti pranešimą
          Gal ka zinot apie daugiabuciu kvartala prie II ligonines; 6 namai 5-aukstu ir 3 namai 9-aukstu?
          Pitmą kartą girdžiu, bet kiek ten einu, visada pagalvoju, kad čia stovės daugiabučiai nmai. Aš kalbu apie laisvą plota nuo NorfosXXL į ligoninės pusę.

          Comment


            greitu laiku viskas ir pasimatys ...
            Architektas - ne žmogus

            Comment


              Kažkada buvo šneka paie YIT Kaustos kvartala šilainiuose. Galbūt čia tas pats ?

              Comment


                Parašė Nedas Rodyti pranešimą
                Kažkada buvo šneka paie YIT Kaustos kvartala šilainiuose. Galbūt čia tas pats ?
                Sunku pasakyt. YIT planavo arčiau maximos.

                Comment


                  Man irgi atrodo kad ne YIT nes jie planavo statyti salia sargenu, ir kiek zinau jau lygtais ruosiasi greitu laiku pradet.

                  Comment


                    Gal žinot, ka stato Karaliaus Mindaugo prospekto sankirtoj su Kanto gatve ? Teritorija aptverta, grežiami pamatai


                    Vietą reiktų patikslint, nes tai buvo mano pirmasis vairavimas taigi galiu klysti

                    Comment


                      Sian maciau kameras ireginejo... Taikos pr- ir savanoriu pr. sankryzoje.. taip pat.. Savanoriu ir utenosg.. kameru tinklas pleciasi..

                      Comment


                        Parašė Hexen Rodyti pranešimą
                        Sian maciau kameras ireginejo... Taikos pr- ir savanoriu pr. sankryzoje.. taip pat.. Savanoriu ir utenosg.. kameru tinklas pleciasi..
                        olialia įsivažiuoja Kaunas nelabai man tas patinka, nes per piką mėgstu važiuot ant raudonos ribos
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Parašė Hexen Rodyti pranešimą
                          Sian maciau kameras ireginejo... Taikos pr- ir savanoriu pr. sankryzoje.. taip pat.. Savanoriu ir utenosg.. kameru tinklas pleciasi..
                          sh***iai... Tikiuosi kuo greiciau pasikeis Kauno valdzia.

                          Comment


                            Parašė Nedas Rodyti pranešimą
                            Gal žinot, ka stato Karaliaus Mindaugo prospekto sankirtoj su Kanto gatve ? Teritorija aptverta, grežiami pamatai


                            Vietą reiktų patikslint, nes tai buvo mano pirmasis vairavimas taigi galiu klysti
                            Parodyk ant žemėlapio, kurioje vietoje.

                            Comment


                              Ar tik ne sviesaforus montuoja ant Barsausko - Breslaujos susikirtimo. Vakar jau stulpus pastate ir zenklus kilstelejo auksciau. Pries tai savaite kampuose kasinejo. Na tiem kurie suka i Breslaujos g. muo molo gal ir pades, bet tiems kas atvaziuoja nuo stoties reikes prisiminti kas yra rankinis stabdis... Ir nuo zoologijos sodo i Barsausko g. manau ilysti bus sunkoka...
                              Te visad šviečia saulė...

                              Comment


                                Ten gali būti ir kamera, kuri fiksuos greitį, nes visi į įkalnę lekia kiek spaudžia, o ant kalno iš karto pėsčiųjų perėja, kurioje yra įvyke jau daug nelaimių.

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  Ten gali būti ir kamera, kuri fiksuos greitį, nes visi į įkalnę lekia kiek spaudžia, o ant kalno iš karto pėsčiųjų perėja, kurioje yra įvyke jau daug nelaimių.
                                  Vis dėlto ten bus šviesoforas. Jis bus įrengtas maždaug per mėnesį.

                                  Comment


                                    Kamerai per daug stulpu. Be to daro papildomas "saleles"
                                    Te visad šviečia saulė...

                                    Comment


                                      Jei neklystu čia

                                      Comment


                                        Buvo straipsnis KD kad minėtoje sankryžoje atsiras naujas šviesoforas, be to Taikos/Ateities pl. sankryžoje turėtų atsirasti dar vienas.

                                        Comment


                                          Vadinasi policininkai neteks vienos uzdarbiavimo vietos...
                                          Te visad šviečia saulė...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X