Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Argumentuotai ir objektyviaii sumale tavo argumentus i miltus - ne tik, kad ne si valdzia stadiona pastate pries paminkla, tai dar ir apskritai butent paminklas pastatytas pries stadiona. Juokingas bandymas ji pasiepti vietoj prisipazinimo apsijuokus.
    Pirmiausia jeigu kalbi, pasidomėk istorija, bent jau po 1990 m., nes ši vieta kaip tik ir asocijavosi su popiežiumi (jam atvykus), kuris čia laikė mišias, o stadionas nuėjo į tolimą, tolimą sovietmetį. Tai, kad valdžios nesugeba per tiek laiko panaikinti stadiono, tai yra jų bėda ir demonstruoja kultūrinę bedugnę. O visų antra, matau, kad sovietmečiui abu prijaučiat ir stipriai jeigu stadionas jums mielesnis.

    Paskutinis taisė Raelis; 2017.04.16, 16:59.
    ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
    - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

    Comment


      O kuo čia šiuo atveju susijusi kultūra su popiežiumi?

      Comment


        Parašė digital Rodyti pranešimą
        O kuo čia šiuo atveju susijusi kultūra su popiežiumi?
        O kuo stadionas su kultūra?
        ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
        - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

        Comment


          Aš nežinau, čia jūs užvedėte klausimą apie kultūrą, tai ir klausiu. Nes pagal mane tai nė vienas nesusijęs, tai kaip ir oftopikas gaunasi.

          Comment


            Parašė digital Rodyti pranešimą
            Aš nežinau, čia jūs užvedėte klausimą apie kultūrą, tai ir klausiu. Nes pagal mane tai nė vienas nesusijęs, tai kaip ir oftopikas gaunasi.
            Popiežius atstovauja bažnyčią, o kuo bažnyčia su kultūra susijusi, manau, jau nereikia aiškinti. Be to, ir patys popiežiai, kaip asmenys yra itin glaudžiai susiję su kultūra. Galbūt gerbiamasis reikia daugiau tuo pasidomėti. Internetas platus ir pagelbės.
            Paskutinis taisė Raelis; 2017.04.16, 17:05.
            ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
            - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

            Comment


              Tai senienos susijusios, sutinku. Kuo šiuolaikinis popiežius susijęs su kultūra, deja, nelabai.

              Comment


                Parašė digital Rodyti pranešimą
                Tai senienos susijusios, sutinku. Kuo šiuolaikinis popiežius susijęs su kultūra, deja, nelabai.
                Tai gerbiamasis pasidomėkit, pilnas internetas straipsnių. Kultūra yra plati sąvoka. O dėl žodžio senienos, tai mane juokinat..... Kas yra senienos? Aš nesuprantu, kaip maži vaikai - nieko neskaito, o jiems tik ant lėkštutės padėk viską.
                Paskutinis taisė Raelis; 2017.04.16, 17:12.
                ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                Comment


                  Parašė digital Rodyti pranešimą
                  Tai senienos susijusios, sutinku. Kuo šiuolaikinis popiežius susijęs su kultūra, deja, nelabai.
                  Atsiprašau, kad komentuoju šiaip ne į temą, bet šitas jūsų komentaras man tik įrodė, kad žmonės nieko neskaito ir kultūra jiems yra kažkas sunkiai suvokiamo, kaip ir popiežiaus, kaip pagrindinio Romos katalikų dvasinio vado, vaidmuo Europos kultūroje.

                  Comment


                    Na gerai, lai būna susijęs.
                    Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                    Pirmiausia jeigu kalbi, pasidomėk istorija, bent jau po 1990 m., nes ši vieta kaip tik ir asocijavosi su popiežiumi (jam atvykus), kuris čia laikė mišias, o stadionas nuėjo į tolimą, tolimą sovietmetį. Tai, kad valdžios nesugeba per tiek laiko panaikinti stadiono, tai yra jų bėda ir demonstruoja kultūrinę bedugnę. O visų antra, matau, kad sovietmečiui abu prijaučiat ir stipriai jeigu stadionas jums mielesnis.
                    Bet vis tiek nesuprantu, kam naikinti stadioną? Vien dėl to, kad ten kultūros šviesulys popiežius apsilankė?

                    Comment


                      Parašė digital Rodyti pranešimą
                      Na gerai, lai būna susijęs.

                      Bet vis tiek nesuprantu, kam naikinti stadioną? Vien dėl to, kad ten kultūros šviesulys popiežius apsilankė?
                      Dar kartą savo sakinį perskaityk ir suprasi.
                      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                      Comment


                        na daug kas priklauso nuo to, ar tas stadionas naudojamas? Jeigu jis gan daznai naudojamas, galbut kokiu mokyklu ar dar kazkieno - jau geriau tureti ta stadiona. Praktiskas dalykas.

                        Kalbant apie Popieziaus statula, na suprantu, kuo tau kliuva stadionas, solidumo neprideda, bet pasakysiu tiek, kad labai dramatizuoji, nei ten kazkam labai jau rupes (turistams ar dar kazkam), kad tas stadionas ten stovi, nei ka. Cia tik tavo tokia nuomone, nereiketu jos taip sureiksminti . Nu o jeigu jau kazkas isiszeis, sakyciau, kad tai ju paciu problema. Manyciau, kad tokiu kaip tu, su tokiu stipriu priesiskumu stadionui turetu buti labai stipri mazuma, o del ju pasalinti stadiona - nu ka as zinau, nei sis, nei tas.

                        Na, o kalbant apie tualetus - gerai, kad ju daugiau padarys, nes prie piles aiksteles yra gan toli jeigu esi Santakos parko viduryje.

                        Bet kodel dusus padarys, as irgi nesuprantu. Kam jie reikalingi ten, gal kas zino?
                        Paskutinis taisė subfor; 2017.04.16, 20:28.

                        Comment


                          Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                          Pirmiausia jeigu kalbi, pasidomėk istorija, bent jau po 1990 m., nes ši vieta kaip tik ir asocijavosi su popiežiumi (jam atvykus), kuris čia laikė mišias, o stadionas nuėjo į tolimą, tolimą sovietmetį. Tai, kad valdžios nesugeba per tiek laiko panaikinti stadiono, tai yra jų bėda ir demonstruoja kultūrinę bedugnę. O visų antra, matau, kad sovietmečiui abu prijaučiat ir stipriai jeigu stadionas jums mielesnis.

                          Atvaizdas
                          Tavo argumentas sunaikinti stadioną tik todėl, kad Santakos parko erdvė buvo išnaudota masiniam susibūrimui su popiežiumi, yra logikos klaida. Ypač, kai į tai dar įpinamas sovietmetis (kur bandai įpiršti mintį, jog viskas, kas vyko tuo laikotarpiu, yra savaime naikintina).
                          O faktas yra tas, jog nei Santakos parkas, nei stadionas, nei tas pats sovietmetis nėra atsakingas ar susijęs su tuo metu dar tik ateities įvykiu - popiežiaus apsilankymu. Todėl jo apsilankymo faktas - vieta - nėra ir negali būti priežastis naikinti istoriškai susiklosčiusią aplinką. O ypač tą, kuri neginčijamai naudinga miesto gyventojams ir teisingai funkcionavo ir prieš, ir po popiežiaus apsilankymo.

                          Sutinku, įvykį dera pažymėti (tarkim, skulptūra), tačiau jeigu yra poreikis didesnei dozei sakralumo – tai ne esamos vietos problema.
                          Jeigu šis įvykis būtų įvykęs kur nors kitur, ne Santakos parke - ar stadioną reiktų naikinti?
                          Apskritai, čia net gi galima galvoti ir kitu kampu: sunaikinus stadioną, dings aplinkos identiteto elementas, su kuriuo susijęs tas įvykis.
                          Paskutinis taisė ernestas; 2017.04.16, 20:51.

                          Comment


                            Tai palaukit, o jei popiežius būtų apsilankęs Dariaus ir Girėno stadione ir ten laikęs mišias ( ir tą primintų ten pastatytas paminklas) tai ką, stadioną panaikinti (uždaryti) ir tą vietą paskelbti kultūros paminklu? Nesuprantu "logikos"...
                            Keliauju per Lietuvą

                            Comment


                              Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                              Dar kartą savo sakinį perskaityk ir suprasi.
                              Gal galima būtų be arogancijos tiesiog atsakyti į klausimą? Bent jau "taip" arba "ne", jei sunku daugiau pasakyti?

                              Comment


                                Parašė ernestas Rodyti pranešimą
                                Tavo argumentas sunaikinti stadioną tik todėl, kad Santakos parko erdvė buvo išnaudota masiniam susibūrimui su popiežiumi, yra logikos klaida. Ypač, kai į tai dar įpinamas sovietmetis (kur bandai įpiršti mintį, jog viskas, kas vyko tuo laikotarpiu, yra savaime naikintina).
                                O faktas yra tas, jog nei Santakos parkas, nei stadionas, nei tas pats sovietmetis nėra atsakingas ar susijęs su tuo metu dar tik ateities įvykiu - popiežiaus apsilankymu. Todėl jo apsilankymo faktas - vieta - nėra ir negali būti priežastis naikinti istoriškai susiklosčiusią aplinką. O ypač tą, kuri neginčijamai naudinga miesto gyventojams ir teisingai funkcionavo ir prieš, ir po popiežiaus apsilankymo.

                                Sutinku, įvykį dera pažymėti (tarkim, skulptūra), tačiau jeigu yra poreikis didesnei dozei sakralumo – tai ne esamos vietos problema.
                                Jeigu šis įvykis būtų įvykęs kur nors kitur, ne Santakos parke - ar stadioną reiktų naikinti?
                                Apskritai, čia net gi galima galvoti ir kitu kampu: sunaikinus stadioną, dings aplinkos identiteto elementas, su kuriuo susijęs tas įvykis.
                                Kaip istorikas gerbiamasis, aš galbūt labiau suprantu padėtį, nei tu su savo išvedžiojimais. Ir antras dalykas, aš dažnai girdžiu tiek iš lenkų turistų, tiek kitų šalių, kuriuos ten vedžioja gidai (ir iš pačių gidų), jog stadionas čia tikrai neprideda jokio garbės, juolab, kad jo reikšmė apskritai jau yra nereikalinga, nes čia yra pirmiausia parkas, bet ne sporto trekas.
                                ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                Comment


                                  Parašė Raelis Rodyti pranešimą
                                  Kaip istorikas gerbiamasis, aš galbūt labiau suprantu padėtį, nei tu su savo išvedžiojimais. Ir antras dalykas, aš dažnai girdžiu tiek iš lenkų turistų, tiek kitų šalių, kuriuos ten vedžioja gidai (ir iš pačių gidų), jog stadionas čia tikrai neprideda jokio garbės, juolab, kad jo reikšmė apskritai jau yra nereikalinga, nes čia yra pirmiausia parkas, bet ne sporto trekas.
                                  Aš manau, kad tokius dalykus geriausiai spręst patiems miestiečiams. Kas lankosi ten, ypač vasarą, žino, kad ta vieta daugiau naudojama kaip stadionas (čia ne visai tikslu, apskritai aktyviam laisvalaikiui) ir todėl toks valdžios planas yra visiškai logiškas ir priimtinas, manau, daugeliui.

                                  Besimeldžiančių toje vietoje nemačiau, sorry.

                                  Man ir šiaip toks susimąstymas atsirado, ar daug kauniečių, ypač jaunesnės kartos, žino, kur yra skulptūra popiežiui ir, kur jis laikė mišias, nors aš asmeniškai tą puikiai žinau, bet manau kiti ne taip gerai žino.

                                  Comment


                                    Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                                    Tai palaukit, o jei popiežius būtų apsilankęs Dariaus ir Girėno stadione ir ten laikęs mišias ( ir tą primintų ten pastatytas paminklas) tai ką, stadioną panaikinti (uždaryti) ir tą vietą paskelbti kultūros paminklu? Nesuprantu "logikos"...

                                    Comment


                                      Parašė Malach Rodyti pranešimą
                                      Aš manau, kad tokius dalykus geriausiai spręst patiems miestiečiams. Kas lankosi ten, ypač vasarą, žino, kad ta vieta daugiau naudojama kaip stadionas (čia ne visai tikslu, apskritai aktyviam laisvalaikiui) ir todėl toks valdžios planas yra visiškai logiškas ir priimtinas, manau, daugeliui.

                                      Besimeldžiančių toje vietoje nemačiau, sorry.

                                      Man ir šiaip toks susimąstymas atsirado, ar daug kauniečių, ypač jaunesnės kartos, žino, kur yra skulptūra popiežiui ir, kur jis laikė mišias, nors aš asmeniškai tą puikiai žinau, bet manau kiti ne taip gerai žino.
                                      O tai popiežius dievas, kad jam melstis? Antra, sportuoja žmonės dagiausiai prie vaikų aikštelės, joga užsiima miškelyje prie kalniukų, bėgioja dažniausiai aplink visą parką, bet ne išimtinai apie stadioną, dviratininkai taipogi važiuoja aplink visą parką, netgi futbolininkai - išsistato vartus ant žolės toliau nuo ,,stadiono." Be viso to, bažnyčia jau ir taip kalniuke skulptūros yra išstačius draudimo ženklus dėl gyventojų kultūros lygio.
                                      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                      Comment


                                        Ne kaunietis, tai nežinau kur geriausia vieta stadionui, bet žinau, kad būtų visiškas absurdas jeigu kažkokia skulptūra galėtų lemti stadiono vietą. Jeigu tai konfliktuoja, tai reikia griauti skulptūrą. Bet man neatrodo, kad čia kažkas konfliktuoja,, nes taip galim nueit iki absurdo, kada aplink kapines nieko negalima bus statyt. Baikim garbinti stabus, juolab, jeigu jie religinės tematikos. Jeigu kažkam tai svarbu- tai nereiškia, kad dėl to turėtų būti ribojamas kitų žmonių gyvenimas, priminsiu kad Lietuvoje nėra valstybinės religijos ir kad daug kam didžiausia kultūra yra selas. Griauti statiodaną dėl popiežiaus skulptūros mano požiūriu yra tas pats, kas griauti stadioną dėl Selo skulptūros = abu jie man nieko nereiškia. O jeigu kas ir rieškia, pvz. Darwinas, tai tikrai visai nesvarbu ar jo skulptūra stovėtų priešais stadioną ar naktinį klubą.

                                        Comment


                                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                                          Ne kaunietis, tai nežinau kur geriausia vieta stadionui, bet žinau, kad būtų visiškas absurdas jeigu kažkokia skulptūra galėtų lemti stadiono vietą. Jeigu tai konfliktuoja, tai reikia griauti skulptūrą. Bet man neatrodo, kad čia kažkas konfliktuoja,, nes taip galim nueit iki absurdo, kada aplink kapines nieko negalima bus statyt. Baikim garbinti stabus, juolab, jeigu jie religinės tematikos. Jeigu kažkam tai svarbu- tai nereiškia, kad dėl to turėtų būti ribojamas kitų žmonių gyvenimas, priminsiu kad Lietuvoje nėra valstybinės religijos ir kad daug kam didžiausia kultūra yra selas. Griauti statiodaną dėl popiežiaus skulptūros mano požiūriu yra tas pats, kas griauti stadioną dėl Selo skulptūros = abu jie man nieko nereiškia. O jeigu kas ir rieškia, pvz. Darwinas, tai tikrai visai nesvarbu ar jo skulptūra stovėtų priešais stadioną ar naktinį klubą.
                                          Sveiki atvykę į komunizmo rojų - niekas mums nerūpi, tik mes patys, o liaudis tegu būna beraščiai ir be kultūros. Dagiau stadionų, daugiau stiprių žmonių, daugiau stiprių žmonių, bus lengviau į karą eiti.
                                          ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                          - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                          Comment

                                          Working...
                                          X