Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ketvirtadienį miesto taryba vienbalsiai į Kauno strateginį planą įtraukė Kongresų ir parodų rūmų statybą 2015m.
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      Berods garso izoliacija.

      Comment


        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
        Su Airija ar UK nereiktų lyginti, ten klimatas daug šiltesnis, jei pasninga iš kart ištirpsta. Kas dėl druskos, niekas dar efektyvesnio būdo neišrado, dabar kaip sakiau galim ramiai važinėti kaip vasarą. Beje, žvyrą pilti būtų manau dar pigiau, tik pavasarį viskas dar labiau dulkėtų, akmenukai automobilius braižytų.
        jo, Airijoj teko matyti kaip kelius tiesia. asfalto sluoksnis apie 80 cm. tikrai amzinas kelias.
        KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

        Comment


          Parašė 99 Rodyti pranešimą
          Ketvirtadienį miesto taryba vienbalsiai į Kauno strateginį planą įtraukė Kongresų ir parodų rūmų statybą 2015m.
          Gal galima plačiau apie tai?
          DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

          Comment


            ne kažkiek čia tos info bet vistiek:

            Patvirtintas atnaujintas strateginis veiklos planas
            2012-01-26
            Miesto aplinkos tvarkymo programoje daugiau dėmesio skiriama ne naujų projektų planavimui, bet einamiesiems gatvių remontams. Taip pat rengiamasi remontuoti įvažiuojamuosius kelius į gyvenamuosius kvartalus, kiemus ir švietimo įstaigų teritorijas.

            Tarp pagrindinių plano priemonių išlieka A. Juozapavičiaus prospekto, kultūros ir sporto centro „Girstutis" pastato kultūrinės dalies rekonstrukcijos. Šiais metais taip pat numatyta Parodos g. ir K. Petrausko g. dalies (nuo Parodos iki Vydūno) rekonstrukcija.

            Kauno miesto 2005-2015 metų strateginiame plane numatytas „Technopolio" projekto antrojo etapo įgyvendinimas, logistikos centro įkūrimas, viešosios turizmo infrastruktūros tobulinimas, mokyklų rekonstrukcija, pagrindinių miesto gatvių kapitalinė rekonstrukcija, Kėdainių tilto statybos projektavimas ir kitos priemonės.

            Taryba ketvirtadienio posėdžio metu vienbalsiai pritarė TS-LKD siūlymui į strateginį planą įtraukti priemonę, pagal kurią iki 2015 metų būtų įgyvendintas Kongresų ir parodų rūmų projektas.

            http://kaunas.lt/index.php?354569396

            Comment


              Naujos parduotuvės statyba prie P. Vileišio tilto. Panašu, kad teks eilinį kartą nusivilt, nes įdomesniems sprendimams ir vėl bus pataupyta.

              "Skarbonkė".








              Deja, niekur neradau informacinės lentos.

              Comment


                Man tai sirdi skauda kai tokios vietos (prie pat centro) yra svaistomos neisspaudziant bent pakenciamos kvadraturos.. Apie isvaizda jau nera net ka ir kalbet..

                Comment


                  http://kaunas.tsajunga.lt/?p=256 - cia gal daugiau informacijos.

                  Comment


                    Skaitome kasmet planus metų pradžioje, bet kiek jų procentaliai tėra įgyvendinta...? Tai dar ačiū Dievui, kad privatus sektorius nemiega visiškai
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                      Skaitome kasmet planus metų pradžioje, bet kiek jų procentaliai tėra įgyvendinta...? Tai dar ačiū Dievui, kad privatus sektorius nemiega visiškai
                      Tai va, dėl to ir reik žiūrėt, kurios partijos liežuviais tauškia, o kurios kažką realiai nuveikia.

                      Comment


                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                        Tai va, dėl to ir reik žiūrėt, kurios partijos liežuviais tauškia, o kurios kažką realiai nuveikia.
                        Kas iš to, kad žiūrėsi, jei rinkimų rezultatai aiškūs Einu balsuoti kiekvieną kartą visuose rinkimuose, tačiau bent jau Kauno savivaldos rinkimuose eilinį kartą mano balsas nieko nepakeičia... Tačiau aš nepasiduodu, einu ir kitąkart turėdamas bent menkiausią viltį - deja... Bet manau tokių kaip aš ne per daugiausia, netgi draugų tarpe turiu eibę pavyzdžių - "kas iš to, nuėjau ir vis vien tas pats, tai ko gi išvis ten eiti daugiau?"
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                          Kas iš to, kad žiūrėsi, jei rinkimų rezultatai aiškūs Einu balsuoti kiekvieną kartą visuose rinkimuose, tačiau bent jau Kauno savivaldos rinkimuose eilinį kartą mano balsas nieko nepakeičia... Tačiau aš nepasiduodu, einu ir kitąkart turėdamas bent menkiausią viltį - deja... Bet manau tokių kaip aš ne per daugiausia, netgi draugų tarpe turiu eibę pavyzdžių - "kas iš to, nuėjau ir vis vien tas pats, tai ko gi išvis ten eiti daugiau?"
                          Man asmeniškai, balsavimas tai pareiga. Nors ir nedidelis tas mano indėlis, bet jis vistiek yra mažytė visos visumos dalis. Reikia diskutuoti, bandyti įkalbinėt pažįstamus, kad balsuotų būtent už šitą, o ne už kitą. Tarkim visokių frontų ir šustatuskų seniai nebūtų, jeigu žmonės nebūtų toki pasyvūs balsavimuose ir abejingi tam kas vyksta valdžioje.
                          Šiaip yra toks geras posakis, kuriam pritariu visu 100% - "Kokia tauta, tokia ir valdžia".

                          Comment


                            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                            Kas iš to, kad žiūrėsi, jei rinkimų rezultatai aiškūs Einu balsuoti kiekvieną kartą visuose rinkimuose, tačiau bent jau Kauno savivaldos rinkimuose eilinį kartą mano balsas nieko nepakeičia... Tačiau aš nepasiduodu, einu ir kitąkart turėdamas bent menkiausią viltį - deja... Bet manau tokių kaip aš ne per daugiausia, netgi draugų tarpe turiu eibę pavyzdžių - "kas iš to, nuėjau ir vis vien tas pats, tai ko gi išvis ten eiti daugiau?"
                            O kieno balsas kazka pakeicia? Kiekvieno zmogaus balsa atminusuok ir galesi teigti tam zmogui, kad jo balsas nieko vis tiek nepakeite. Neatsimenu rinkimu kur butu vieno balso persvara kazkas laimeje ar pateke kur nors

                            Comment


                              Parašė Gator Rodyti pranešimą
                              O kieno balsas kazka pakeicia? Kiekvieno zmogaus balsa atminusuok ir galesi teigti tam zmogui, kad jo balsas nieko vis tiek nepakeite. Neatsimenu rinkimu kur butu vieno balso persvara kazkas laimeje ar pateke kur nors
                              balsuot tikrai neisiu. Kiekvienam sarase yra pavardziu , uz kurias ranka nekyla balsuot. Ka daryt, kad ju nebutu? balsuot uz tuos ,kuriu valdzioj nenori? Nelabai turiu pasirinkimo. O be to po rinkimu prasideda perbegimai i kitas partijas ar frakcijas. alsuoji uz kokia partija, kurios pirmais numeriais irasyti nepageidaujami asmenys, tai negana to ,kad prierstas uz juos balsuoti, bet dar po rinkimu jie perbega i priesininku stovykla. Kai bus renkama valdzia paal pavardes , o ne pagal sarasus, va tada gal ir bus suinteresuotumas eiti balsuot
                              KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                              Comment


                                Vytauto Didžiojo karo muziejus
                                K. Donelaičio g. 64, Kaunas, tel.: (8 37) 32 07 65, (8 37) 32 09 39



                                Paroda veiks nuo 2012 m. vasario 14 d. iki liepos 7 d.



                                Maloniai kviečiame Jus į parodos „Kauno pilies gynyba 1362 m.“ atidarymą, kuris vyks 2012 m. vasario 14 d. (antradienį) 14 val.

                                Programa:

                                14.00–14.15 val. – Viduramžių šydą praskleidus...
                                14.15–14.20 val. – Vytauto Didžiojo karo muziejaus direktoriaus sveikinimo kalba.
                                14.20–14.30 val. – Pranešimas „Didvyriška Kauno gynyba 1362 m.“ (Eduardas Brusokas, Vytauto Didžiojo karo muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės karybos istorijos skyriaus vedėjas).
                                14.30–14.35 val. – Parodos atsiradimo istorija (Arvydas Pociūnas, parodos kuratorius, Vytauto Didžiojo karo muziejaus direktoriaus pavaduotojas).
                                14.35–14.40 val. – Krašto apsaugos ministrės Rasos Juknevičienės kalba.
                                14.45–14.50 val. – Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko kalba.
                                14.50–15.30 val. – Parodos apžiūrėjimas, vyno taurė.
                                Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Vokietijos keliai pro automobilio langą
                                Naujas video: Niedersachsen, NL - Bremen, 126 km, 29 May 2012

                                Comment


                                  Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                  balsuot tikrai neisiu. Kiekvienam sarase yra pavardziu , uz kurias ranka nekyla balsuot. Ka daryt, kad ju nebutu? balsuot uz tuos ,kuriu valdzioj nenori? Nelabai turiu pasirinkimo. O be to po rinkimu prasideda perbegimai i kitas partijas ar frakcijas. alsuoji uz kokia partija, kurios pirmais numeriais irasyti nepageidaujami asmenys, tai negana to ,kad prierstas uz juos balsuoti, bet dar po rinkimu jie perbega i priesininku stovykla. Kai bus renkama valdzia paal pavardes , o ne pagal sarasus, va tada gal ir bus suinteresuotumas eiti balsuot
                                  Čia tik kvailas pasiteisinimas. Blogų politikų yra kiekvienoj partijoj, bet vienose mažiau, kitose daugiau, todėl reikia balsuoti už tą partiją, kurioje jų mažiau. Galiausiai, toks požiūris parodo visišką neišmanymą politikoje. Politikams giliai dzin, kad tu nebalsuoji, užtat tuomet ir būna išrenkami visokios darbo partijos ar tvarkos ir tesingumai.
                                  Paskutinis taisė Čikupakas; 2012.01.31, 10:32.

                                  Comment


                                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                    Čia tik kvailas pasiteisinimas. Blogų politikų yra kiekvienoj partijoj, bet vienose mažiau, kitose daugiau, todėl reikia balsuoti už tą partiją, kurioje jų mažiau. Galiausiai, toks požiūris parodo visišką neišmanymą politikoje. Politikams giliai dzin, kad tu nebalsuoji, užtat tuomet ir būna išrenkami visokios darbo partijos ar tvarkos ir tesingumai.
                                    kokia cia dar nesamone. Partijoj nr 1, man neopatinganciu yra pvz pirmi 15, partijoj nr2 - 12. Uz kuria nebalsuosi, vistiek praeis tie ,kurie nepatinka man. Visu didziuju partiju pirmieji numeriai praeina. Tavo teiginys prilygsta siulymui nusisauti, su galimybe pasirinkti ginkla.
                                    Kitas dalykas- mandato atsisakymas. Sakykim issirenku partija, kurioje maziau blogu politiku negu kitoje. Bet laimejus mandata, tie geresni politikai tiesiog atsisako mandato ir savo vieta perleidzia blogesniems. Mano nuomone, vienintelis demokratiskas variantas- balsavimas uz asmenybe, o ne uz partija. Arba minimum reikalingas rinkimu istatymo pasikeitimas. Jeigu zmogus isrenkamas pagal partijos sarasa ir nesibaigus jo kadencijai jis partija pakeicia, jis privalo atsisakyti mandato.
                                    KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                    Comment


                                      Kai "visi banditai ir vagys" belieka balsuot už paksą arba nusišaut.

                                      Comment


                                        Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                                        Kai "visi banditai ir vagys" belieka balsuot už paksą arba nusišaut.
                                        Kodėl už Paksą, jei visi vagys? Tuomet logiška būtų iš vis nebalsuoti? Nusišauti irgi ne išeitis, nes tai vagių problemos irgi neišsprendžia.
                                        Paskutinis taisė Lettered; 2012.01.31, 12:32.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          gaila, bet verslininkai irgi zmones, taupo, kur gali

                                          Comment

                                          Working...
                                          X