Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal kas žinot kas daroma su Endokrininių preparatų didžiuoju cechu Europos prospekte?
    Išgriautos išorinės sienos, nuimtos kas antra perdangos

    Comment


      Statomas prekybos centras Norfa /Žemieji Šančiai
      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
      kaip mislinat, kokio dydžio jinai bus? xxl?
      Taip. Maciau jau prisiutas didelis uzrasas apie tai bylojantis.

      Comment


        Pamoka: nekurkite naujo vietoj seno

        http://kauno.diena.lt/naujienos/mies...oj-seno-332425

        Ne naujausi pastatai perliukai žavi garsų architektūros kritiką Aaroną Betsky, o tai, kaip pateikiama tai, kas jau pastatyta. "Mažiau griaukite", – patarė trumpam į Lietuvą atvykęs svečias
        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

        Comment


          Ar aš kažką praleidau, ar tiesiog nepamenu, ar dar niekas išvis neaišku - kur Kaune atidaro Ermitažą???
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
            Ar aš kažką praleidau, ar tiesiog nepamenu, ar dar niekas išvis neaišku - kur Kaune atidaro Ermitažą???
            Na man kol kas apie tai neteko girdėti

            Comment


              Parašė GediminasJa Rodyti pranešimą
              Na man kol kas apie tai neteko girdėti
              Tai va ir aš tada ne veltui galvojau, kad nelabai ką girdėjau pastaruoju metu...

              http://www.cvonline.lt/darbo/ermitaz...0c90fe7b21b87c
              Mano nuotraukos @Fotki.com

              Auto Show Millennium 2007
              Retromobile 2007
              "Kova 1". Driftingo čempionatas
              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
              Kauno Marių Regioninis Parkas

              Comment


                Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                Tai va ir aš tada ne veltui galvojau, kad nelabai ką girdėjau pastaruoju metu...

                http://www.cvonline.lt/darbo/ermitaz...0c90fe7b21b87c
                Nu vo čia tai geras įdomu Statybom manau nepriiminėtu iškarto direktoriaus o kad kažkur patalpas turi ir tik įsikūrinėja tyliai tai visko gali būti, bet.. na įdomu įdomu kurioj čia vietoj jie atsidarinės

                Comment


                  Na jei butu statoma butume turbut girdeja, tai gal tiesiog atidarys kokia parduotuve vienam is esamu prekybcentriu ir tiek..

                  Comment


                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                    Na jei butu statoma butume turbut girdeja, tai gal tiesiog atidarys kokia parduotuve vienam is esamu prekybcentriu ir tiek..
                    Na bet manau irgi matytųsi jei kuris nors PC būtų tam ruošiamas...
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Na reikia kažkam iš forumiečių pretenduoti į šias pareigas ir gal daugiau sužinosim

                      Comment


                        Parašė Gator Rodyti pranešimą
                        Na jei butu statoma butume turbut girdeja, tai gal tiesiog atidarys kokia parduotuve vienam is esamu prekybcentriu ir tiek..
                        Nebus statoma. Tai nuomuojamos, tikrai nemažos, patalpos. Atidarymas šiais metais, vasarą - rudenį, po patalpų rekonstrukcijos.
                        Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                        Comment


                          Parašė SkyMan Rodyti pranešimą
                          Nebus statoma. Tai nuomuojamos, tikrai nemažos, patalpos. Atidarymas šiais metais, vasarą - rudenį, po patalpų rekonstrukcijos.
                          Na kam čia tas intrigas kurstyt - kas per patalpos?
                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                          Auto Show Millennium 2007
                          Retromobile 2007
                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                          Comment


                            Deja, negaliu daugiau atskleisti. Patalpos kaip ir visos - su sienomis ir stogu. Pavasarį prasidės viso pastato rekonstrukcija ir aplinkos perplanavimas - viskas pasimatys. Kantrybės...
                            Rieda gatvėmis, keliais, laukais mėlyna citrina - pagauk, jei sugebėsi...

                            Comment


                              Parašė SkyMan Rodyti pranešimą
                              Deja, negaliu daugiau atskleisti. Patalpos kaip ir visos - su sienomis ir stogu. Pavasarį prasidės viso pastato rekonstrukcija ir aplinkos perplanavimas - viskas pasimatys. Kantrybės...
                              Bet tos patalpos iki siol ilgai buvo tuscios/apleistos? Ar kazkas jau buvo isikures ir tiesiog rekonstruojama, kad atitiktu reikiama lygi?

                              Siaip truputi keista, kad slepiama informacija is Ermitazo puses, juk paprastai iskart pranesimai spaudai metomi, kad tada ir tada atsidarys.

                              Comment


                                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                Bet tos patalpos iki siol ilgai buvo tuscios/apleistos? Ar kazkas jau buvo isikures ir tiesiog rekonstruojama, kad atitiktu reikiama lygi?

                                Siaip truputi keista, kad slepiama informacija is Ermitazo puses, juk paprastai iskart pranesimai spaudai metomi, kad tada ir tada atsidarys.
                                Jei daro patyliukais, vadinasi, bijo konkurentų, kurie gali pradėti žengti iš paskos. Maximos stilius... O patalpos, spėju, gali būti Aleksote, kur nors prie esamos Maxima Bazės, Taikos prospekte arba Raudondvario pl. (mažiau tikėtina).
                                Paskutinis taisė Ametistas; 2011.02.22, 21:08.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                  Jei daro patyliukais, vadinasi, bijo konkurentų, kurie gali pradėti žengti iš paskos. Maximos stilius...
                                  Na jo bijo Senukų (nes tiesioginiai konkurentai būtent tik jie) kad neatidarytų ketvirtos senukų parduotuvės Kaune kai 3 parduotuvių per akis...
                                  Slepiama manau tik dėl to kad nebaigtos kažkokios tai derybos, nepasirašytos sutartys ir t.t. Kitas momentas derybos su tiekėjais...

                                  Comment


                                    Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                    Jei daro patyliukais, vadinasi, bijo konkurentų, kurie gali pradėti žengti iš paskos. Maximos stilius...
                                    Nemanau, kad konkurentam didelės problemos sužinoti... Ryšių turi visur, o be įvairiausių dokumentų ir pan. Ermitažas neatsiras, taigi su lig pirmais parašais gali nutekėt informacija tą pačią dieną tiem kam reik ar nereik
                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                      Nemanau, kad konkurentam didelės problemos sužinoti... Ryšių turi visur, o be įvairiausių dokumentų ir pan. Ermitažas neatsiras, taigi su lig pirmais parašais gali nutekėt informacija tą pačią dieną tiem kam reik ar nereik
                                      Būtent, manau kam reikia tai jau senai apie viską žino

                                      Comment


                                        labiau džiaugčiausi jeigu kaune būtų planuojamas "bauhof" centras.
                                        "ermitažas" "senukams" ne konkurentas, o mano nuomone šlamštinė krautuvė...
                                        pirtis tautybės neturi (lietuviui geriausia garinė pirtis!)

                                        Comment


                                          Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą
                                          labiau džiaugčiausi jeigu kaune būtų planuojamas "bauhof" centras.
                                          "ermitažas" "senukams" ne konkurentas, o mano nuomone šlamštinė krautuvė...
                                          Didmenoje taip, mažmenoje ne. "Ermitažas" mažmenoje stiprus, nors pats mažai importuoja....

                                          Kiek sakė, kad "Ermitažas" bus šalia "Sanitex" Raudonvario pl... Tiesa ?
                                          You've got one life! Live it!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X