Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune...

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Prakalbus apie apžvalgos aikšteles tai Milikonių jau nežinau kiek metų stato stato, bet taip ir neužbaigia...
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Naujienos iš Varnių g:
      1. Jau aptvertas buvęs Telekomo pastatas.
      2. Nemažos statybos vyksta už Statoil 123.
      Kaunas yra Kaunas

      Comment


        Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą
        Naujienos iš Varnių g:
        1. Jau aptvertas buvęs Telekomo pastatas.
        Tai, kad jis labai jau seniai aptvertas buvo ir grūžą iš vidaus pylė per lovį vasaros pradžioj berods
        Mano nuotraukos @Fotki.com

        Auto Show Millennium 2007
        Retromobile 2007
        "Kova 1". Driftingo čempionatas
        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
        Kauno Marių Regioninis Parkas

        Comment


          Noreciau ideti nuotrauku su projektais kurie priesais mano langus ir ne tik kyla, bet nemoku
          Turiu keleto foto kaip Silainiuose bandoma suniuku pasivaiksciojimu vietas uzstatyti!!!(juokauju)

          Comment


            Jei zinoma domina kaip greit pamatai kyla.....
            Beje is visu namo pusiu vyksta statybos tai net galiu papasakoti kaip vieniems vargsialiams visa vasara nepavyko silainiu pelkes nusausinti!!!!

            Comment


              idek is savo kompo nuotrauka cia: http://foto.terpe.lt/
              paskui kiekvienos foto linka irasyk i komentaro langeli pasirinktoje temoje. tarp nuotrauku linku palik tarpelius. kaip ir viskas...
              www.tomflagman.com

              Comment


                ir dar... sumažinti nepamiršk
                *******
                Miestai.net Fb

                Comment


                  Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                  idek is savo kompo nuotrauka cia: http://foto.terpe.lt/
                  paskui kiekvienos foto linka irasyk i komentaro langeli pasirinktoje temoje. tarp nuotrauku linku palik tarpelius. kaip ir viskas...
                  Parašė Irmux Rodyti pranešimą
                  ir dar... sumažinti nepamiršk
                  Aciu uz pagalba. Grizus bandysiu.

                  Comment


                    Ei o kaip sumazinti foto????? Man kazkaip nesiseka.....

                    Comment


                      Parašė Viktorija Rodyti pranešimą
                      Ei o kaip sumazinti foto????? Man kazkaip nesiseka.....
                      atsidaryk su MS Paint, spausk Ctrl+W ir pasirink procentus, tarkim po 50 ar pan

                      Comment


                        Dėl atsiprašymo:

                        gerb. pone atsiprašyti tikrai nelabai randu už ką. Nebent už tai kad bereikalo kišu nosį kur kai kam atrodytų nevietoje, o šis portalas būtent ir skirtas aptarinėjimams. Beabejo visoms firmoms pasitaiko ir gerų ir blogų objektų. Vienur sekasi, kitur nelabai... Tačiau nei vienas mano ankstesniuose komentaruose pasakytas faktas tikrai nebuvo nepagrįstas. Rašiau tai ką mačiau. Vienintelis dalykas ką šiai dienai galiu padaryti tai ištryniau ankstesnius komentarus susijusius su jūsų kompanija (kogero jiems čia tikrai nevieta, bent jau tokiems kaip jie buvo parašyti). Manau vis dar turite lapus su mano komentarais - darykite su jais ką tinkamas. Jei manote, kad nuo to jog parodysite juos L.M. bus geriau... ką gi, tai jau jūsų valia. Šioje istorijoje pridurti tikrai nebeturiu daugiau ko. Galbūt tik palinkėt, kad naujame projekte viskas eitūsi kaip iš pypkės ir eilinį kartą pakartot, kad visa ką aš rašau tai yra TIK mano nuomonė ir su mano darboviete tai nesusiję.

                        p.s. Atsiprašau visų, kurie čia rašote. Šis lyrinis nukrypimas yra būtinas. Pašalinsiu jį pats po tam tikro laiko. Gerų diskusijų.

                        p.s. p.s. Kompanijos pavadinimas neminimas sąmoningai, kadangi abi suinteresuotos pusės žino apie ką eina kalba. Į jokius klausimus apie ką aš čia taip pat neatsakinėsiu. Tiesiog taip reikia
                        Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

                        Comment


                          Niu bandau imest keleta projektu kurie pro mano 9 aukscio langus matosi!!!!
                          Tikuosi gausis ir man

                          Comment


                            Parašė G-Shock Rodyti pranešimą
                            Dėl atsiprašymo:

                            gerb. pone atsiprašyti tikrai nelabai randu už ką. Nebent už tai kad bereikalo kišu nosį kur kai kam atrodytų nevietoje, o šis portalas būtent ir skirtas aptarinėjimams. Beabejo visoms firmoms pasitaiko ir gerų ir blogų objektų. Vienur sekasi, kitur nelabai... Tačiau nei vienas mano ankstesniuose komentaruose pasakytas faktas tikrai nebuvo nepagrįstas. Rašiau tai ką mačiau. Vienintelis dalykas ką šiai dienai galiu padaryti tai ištryniau ankstesnius komentarus susijusius su jūsų kompanija (kogero jiems čia tikrai nevieta, bent jau tokiems kaip jie buvo parašyti). Manau vis dar turite lapus su mano komentarais - darykite su jais ką tinkamas. Jei manote, kad nuo to jog parodysite juos L.M. bus geriau... ką gi, tai jau jūsų valia. Šioje istorijoje pridurti tikrai nebeturiu daugiau ko. Galbūt tik palinkėt, kad naujame projekte viskas eitūsi kaip iš pypkės ir eilinį kartą pakartot, kad visa ką aš rašau tai yra TIK mano nuomonė ir su mano darboviete tai nesusiję.

                            p.s. Atsiprašau visų, kurie čia rašote. Šis lyrinis nukrypimas yra būtinas. Pašalinsiu jį pats po tam tikro laiko. Gerų diskusijų.

                            p.s. p.s. Kompanijos pavadinimas neminimas sąmoningai, kadangi abi suinteresuotos pusės žino apie ką eina kalba. Į jokius klausimus apie ką aš čia taip pat neatsakinėsiu. Tiesiog taip reikia
                            Apie ką čia?
                            Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                            Dordrechtas/Haarlemas
                            Nesebaras/Plovdivas
                            Kiolnas

                            Comment


                              Vis pamirstu fotika kai i Norfa einu dar padaryciau kelis kadrus kaip kyla "SMELIAI" Baltu pr.

                              Comment


                                Parašė tivoli Rodyti pranešimą
                                Apie ką čia?
                                Manau cia kazkas savo santykius aiskinas, gal nesikiskim

                                Comment


                                  Maciau jusu komentarus apie Sv Jurgio baznytele. Savaitgali pirma kart ir is vidaus ja turejau proga pamatyti!!!!!
                                  Savo ispudzius gal nelabai profesionalius idesiu pasiziureti ir jums!!!!!

                                  Comment



                                    Tik dabar pastebejau, kad fotoaparate belenkokia data nustatyta

                                    Esu dar kelis kadrus nupiskinus bet dabar susigedau del tos netinkamos datos, visiem skelbiu, kas savaitgali fotografavau, o data net visai kito men.
                                    Paskutinis taisė Viktorija; 2007.10.17, 19:34.

                                    Comment


                                      /\ visų pirma - ne į tą temą dedi šias nuotraukas, tam yra kauno nuotraukų tema. toliau - nuotraukos, kuriose praktiškai nieko nesimato ir tamsu, neturėtų būti dedamos

                                      Comment


                                        Labas Viktorija! Dekui uz nuotraukas -- labai idomu! Del apsvietimo ir temos forume daktaras teisus, bet nesijaudink per daug -- pirmas blynas neprisviles. O data and nuotrauku, tai nieko baisaus. Laukiam daugiau!

                                        Comment


                                          Tikriausiai prisimenate tą elektrinės pastotę neseniai statytą KM? Ilgą laiką aklina siena į gatvę stovėjo plika, t.y. baltų plytų ir niekas nieko nedarė. Tiesa vėliau sumonatvo kažkokius karkasus. Šiandien važiuoju pro šalį ir iš toli matau kažkas vyksta... Siena tamsėja Nudžiugau, maniau jau deda apdailines plytas Visgi kai privažiavau arčiau išvydau dažomas baltas plytas Na viliuosi dar kažkas dėsis ant tų karkasų ir nesimatys nudažytos sienos
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X