Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] "Merkurijaus" metamorfozė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    man rodos, kad merkurijaus destrukcija yra maziausiai naudinga miestieciams, o islos tik verslininkai
    Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

    Comment


      taip, komunistai, vagys.

      Comment


        Parašė Athens Rodyti pranešimą
        man rodos, kad merkurijaus destrukcija yra maziausiai naudinga miestieciams, o islos tik verslininkai
        Naudinga miestui nes sitas bjaurus sovietmeti menantis pastatas visiems tik nuotaika gadina. Laisves aleja ir taip niuri tad naujas pastatas tik ja pagyvins
        - Kas gi vyksta toje Ukrainoje?
        - Rusija su Amerika kariauja.
        - Ir ką, kaip ten reikalai?
        - Na, Rusija prarado tūkstančius kareivių, šimtus tankų.
        - O amerikiečiai?
        - Nepatikėsi, jie apskritai kare nepasirodė.

        Comment


          Parašė DSaulius Rodyti pranešimą
          Naudinga miestui nes sitas bjaurus sovietmeti menantis pastatas visiems tik nuotaika gadina. Laisves aleja ir taip niuri tad naujas pastatas tik ja pagyvins
          gadina ne maziau, nei jau pastatyti naujieji stikliniai pastatai laisves al. sis merkurijus, nors ir issiskirdamas is laisves pastatu savo modernia stiliska, bent jau turejo kazkokia isliekamaja verte. bet tikekimes, kad tu esi teisus. galbut nauja ideja, naujas pastatas ines gyvybes i gatve... bet kazkodel tuo netikiu, ypac jei dar ir fasadas bus prislietas prie gatves perimetro
          Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

          Comment


            Parašė toshas Rodyti pranešimą
            Merkurijaus "rekonstrukcija" - ne forumiečių išradimas, deja ši savoka vartojama ir aukštesniam lygmenyje. Prisimenant projekto pradžią:

            ...
            Nugriaunam ir rekonstruojam Skamba smagiai...



            Iš Laisvės al. matosi tik kampas nugriautas:
            http://www.nejau.net/kauno-universal...riovimo-darbai
            www.nejau.net - kitoks požiūris!

            Comment


              Klausimukas - jie čia rudenį nori jau atidaryti atnaujintą Merkurijų?
              Matas Macijauskas
              www.ntspekuliantai.lt

              Comment


                Griovimo darbai...


                Parašė matasm Rodyti pranešimą
                klausimukas - jie čia rudenį nori jau atidaryti atnaujintą merkurijų?
                www.tomflagman.com

                Comment


                  Parašė MatasM Rodyti pranešimą
                  Klausimukas - jie čia rudenį nori jau atidaryti atnaujintą Merkurijų?
                  Bamba atsiris iki rudens kazka toje vietoje atidaryti. Nebent palapine.
                  Sunkiai sekasi griovimo technikai rekonstruoti.

                  Paskutinis taisė DDR 80; 2009.06.04, 18:22.

                  Comment


                    nu žiūriu aš į jį ir man jokių sentimentų bent jau kol kas nu niekaip nekyla... masė betono, net langų nėra, vos keli (pagal plotą)

                    Comment


                      Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                      nu žiūriu aš į jį ir man jokių sentimentų bent jau kol kas nu niekaip nekyla... masė betono, net langų nėra, vos keli (pagal plotą)
                      o tau sukels sentimentus stilinis pastatas? ypac sioje vietoje...
                      Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                      Comment


                        pagal vizualiacijas jis nebus stiklinis, langai bus, bet ne vienas stiklas

                        Comment


                          Dabartinis Merkurijus atrodo lyg koks fortas ar bunkeris ir kazkaip nelimpa, bent jau man Kad ir kokia ten deze pastatys ji vistiek pritrauks labai daug zmoniu

                          Comment


                            Parašė HamLet Rodyti pranešimą
                            Dabartinis Merkurijus atrodo lyg koks fortas ar bunkeris ir kazkaip nelimpa, bent jau man Kad ir kokia ten deze pastatys ji vistiek pritrauks labai daug zmoniu
                            O taip, pritrauks, kaip varnas blizgutis.

                            Comment


                              Parašė HamLet Rodyti pranešimą
                              Dabartinis Merkurijus atrodo lyg koks fortas ar bunkeris ir kazkaip nelimpa, bent jau man Kad ir kokia ten deze pastatys ji vistiek pritrauks labai daug zmoniu
                              na nezinau, kur cia matai panasumus cia, jei ka, yra moderno stiliaus pastatas, o fortai jau seniai nebestatomi
                              Architektūros ir urbanistikos tyrimų centras. Jau FB

                              Comment


                                Parašė Athens Rodyti pranešimą
                                na nezinau, kur cia matai panasumus cia, jei ka, yra moderno stiliaus pastatas, o fortai jau seniai nebestatomi
                                Turbūt būtų teisingiau vadinti postmodernistiniu pastatu. Modernas - stilius gyvavęs XXa. pradžioje.
                                It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                Comment


                                  Parašė Athens Rodyti pranešimą
                                  na nezinau, kur cia matai panasumus cia, jei ka, yra moderno stiliaus pastatas, o fortai jau seniai nebestatomi
                                  Mazi langeliai, griozdiskas, gryna tvirtove ) Baugi tvirtove

                                  Comment


                                    Graudu ziuret kaip ji griauna

                                    Comment


                                      Parašė Rutualda Rodyti pranešimą
                                      Graudu ziuret kaip ji griauna
                                      Ne tas zodis.
                                      Galejo pastatas stoveti apie 100 m., o gal ir daugiau.
                                      Kai kam, sis pastats primena vaikyste, kitiems jaunyste. Man rodos 20 amziaus pradzios Laisves al. is vis ne state jokiu pastatu, apart Merkurijaus. Jei klystu, priminkite. Tad jis butu kaip ir sedevras.

                                      Comment


                                        Parašė DDR 80 Rodyti pranešimą
                                        Ne tas zodis.
                                        Galejo pastatas stoveti apie 100 m., o gal ir daugiau.
                                        Kai kam, sis pastats primena vaikyste, kitiems jaunyste. Man rodos 20 amziaus pradzios Laisves al. is vis ne state jokiu pastatu, apart Merkurijaus. Jei klystu, priminkite. Tad jis butu kaip ir sedevras.
                                        Merkurijus - 20 a. pradžios statinys? Nesusimaišėte truputį? Aš dar ne toks senas, o dar pamenu kaip Merkurijų statė.
                                        O jei turite omenyje, kad po 20 a. pradžios Laisvėje nebuvo pastatyta jokių kitų pastatų, išskyrus Merkurijų, tai vėlgi ne visai tiesa - viešbutis "Lietuva", kurio vietoje dabar tas ponių stiklainis stovi, namas prie centrinio pašto, T.Ivanausko muziejaus pastas vietoj žydų prekybos pasažo (architektams už tokį sumanyma galvas nusukiočiau velniop -iki šiol širdį skauda matant nuotraukose, koks grožis ten buvo).
                                        Birth, school, METALLICA, death

                                        Comment


                                          Parašė Simex Rodyti pranešimą
                                          Merkurijus - 20 a. pradžios statinys? Nesusimaišėte truputį? Aš dar ne toks senas, o dar pamenu kaip Merkurijų statė.
                                          O jei turite omenyje, kad po 20 a. pradžios Laisvėje nebuvo pastatyta jokių kitų pastatų, išskyrus Merkurijų, tai vėlgi ne visai tiesa - viešbutis "Lietuva", kurio vietoje dabar tas ponių stiklainis stovi, namas prie centrinio pašto, T.Ivanausko muziejaus pastas vietoj žydų prekybos pasažo (architektams už tokį sumanyma galvas nusukiočiau velniop -iki šiol širdį skauda matant nuotraukose, koks grožis ten buvo).
                                          Visisakai tesingai supratot. Po 20 a. pradžios Laisvėje nebuvo pastatyta jokiu kitu pastatu. Viesbutis "Lietuva"? O kur jis. Ba-ba.
                                          Zydu prekybos pasaza pamenu. Ten, gylumoje, name gyveno 2,ar 3 aukste pazistamas.Daznai lankydavausi pas ji. O koks pastatas buvo, o butas !!!! Iskeldino i C.Bulvara, kuri tais laikais vadino - Centrinis purvynas. Sutinku, kad paskubeta buvo su pasazo "rekonstrukcija".

                                          Comment

                                          Working...
                                          X