Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] "Merkurijaus" metamorfozė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
    as tik baiminuosi, jog nebutu taip kaip su kepyklos pastatais. nugriove, ir zioji dabar belekokia duobe miesto centre.
    Aš to paties bijau, tik galvoju, kad gal jie net nebūtų padėję griauti, jei neketintų šiuo reikalu rimtai užsiimti. Juk griovimas kainuoja tikrai daugiau, nei stovintis tuščias pastatas....
    You've got one life! Live it!

    Comment


      Reiks surinkti bendraminčių ir prisirakinti prie žemės, bent kažkiek gal sustabdysim dar vieno kančo šdevro atsiradimą Kauno centre...
      „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

      Comment


        wow, na ir sutapimas. šeštadienį kaip nujausdamas padariau senojo Merkurijaus fotosesiją.
        Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

        Comment


          Nu va, darbuotojai jau dirba, išiminėja langus ir kitus nereikalingus pastato elementus



          Comment


            O VA šito tai neduok Dieve. Jau geriau matysiu Kančo "šedevrą" (pardon, Himleri), negu griuvėsių krūvą vietoj Merkurijaus.

            Comment


              galima teoriškai pasvarstyti, kad visų suiručių ar sunkmečių metu atsiranda vienas kitas gudresnis žmogus sugebantis iš to uždirbti bei tikslingai pasinaudoti situacija. Pamastykit ar geriau statybos bendrovė bankrutuos ar dirbs 2-3-4 kartus pigiau nei iki šiol? Čia gali būti labai panašus variantas. O dar jei statoma ne iš paskolų - tuomet fantastika. Kiek žinau daugelis statybininkų perpus o kai kur ir kelis kartus susimažino savo algas. Vilniuje jei duodi darbo statybininkui esi kaip mesijas išgelbėjęs žmones nuo bankroto... Tokia realybė. Reikia mokėti ją išnaudoti.
              Architektūros fotografija: http://www.garbacauskas.com

              Comment



                Didesnė

                Keista buvo išvysti tvorą. Jau maniau, taip ir stovės ilgai ilgai... Pasirodo, kad ne
                www.nejau.net - kitoks požiūris!

                Comment


                  žiūrim su draugeliu į šitą iksiuko nuotrauką, tai abiem pastatas baisus, bet visgi laisvės simbolis manau, kad reikia atsinaujinti

                  Comment


                    O aš žiūrėdamas į Merkurijų, matau tik grožį O judu turbūt ne kauniečiai, todėl dar nespėjot įsimylėt šitą pastatą
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      jis ne, aš pusiau kas iš tos meilės, jeigu vaizdelį gadina?

                      Comment


                        Aš kaip humanitaras, grožį matau ne pro materijos akinius
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          Parašė amiko Rodyti pranešimą
                          Aš kaip humanitaras, grožį matau ne pro materijos akinius
                          Na, sutinku, gaila to pastato. Ir stiklinis pastatas atrodys tikrai ne gražiau, tačiau norint efektyviai panaudoti erdvę, kuri jau daugelį metų apsiribojo tik Maxima prekybos centru, būtina kažką daryti.
                          www.nejau.net - kitoks požiūris!

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            O aš žiūrėdamas į Merkurijų, matau tik grožį O judu turbūt ne kauniečiai, todėl dar nespėjot įsimylėt šitą pastatą
                            Aš dar miglotai pamenu kaip statė Merkurijų (nors nepamenu, kad buvo jo vietoje) - ir man jis visada buvo svetimkūnis ...
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Kątik pats pirmą kartą supratau, kad pasilgsiu šio pastato
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Aš kaip humanitaras, grožį matau ne pro materijos akinius
                                5 kartos Kaunietis, bet Merkurijuj grožio nelabai matau, čia matyt kaip kam, Merkurijaus, grožį nebent sentimentalų galima įžvelgt, bet ir tai pats statinys su tuo man nelabai asocijuojasi
                                Kairiarankių klubas - Left.lt

                                Comment


                                  na apleistas pastatas miesto centre grozio nesuteikia. Zinoma jei ten stuksos duobe kaip ties buvusia duonos kepykla irgi nieko gero.. o seip reikia dziaugtis kad kazkas vyksta kaune siais sunkiais laikais

                                  Comment


                                    as ir nesuprantu ka jus miesto centre esanciame griuvesyje izvelgiat grazaus??? puiku kad tik ji greiciau atnaujintu iskarto pasikeistu vaizdas

                                    Comment


                                      Trečios kartos kaunietis esmi. Kaip ir kai kurie forumo dalyviai miglotai prisimenu Merkurijaus statybas. Prisimenu ažiotažą po jo atidarymo. Sentimentų beveik jokių - negraži būda, ir tiek. Vienintelis privalumas, kuris, kaip suprantu, bus prarastas buvo tai, kad Merkurjus buvo atitrauktas nuo Laisvės ir ten suformuota papildoma nedidelė aikštė. Bet pripratus prie šitos negražios būdos, manau, bus įmanoma priprasti ir prie naujo pastato, kad ir arčiau Laisvės.
                                      Birth, school, METALLICA, death

                                      Comment


                                        Truputį ne į temą, bet šiame muzikiniame vaizdo klipe galima pamatyti kaip atrodė Merkurijaus interjeras anksčiau.

                                        „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                        Comment


                                          Tokios lempos nemažai elektros tais laikais prisukt turėjo
                                          Na, praeities nesugrąžinsim, bet miesto širdies jau ten nebus. Atidarys kokius bankus pirmam aukšte, ofisus aukščiau ir vipinius kambarius padangėj... O paprastam piliečiui, norinčiam paskirt simpatijai pasimatymą, vietos ir nebeliks.. Gi privati valda ten bus, dar jaučiu pavadinimą pakeis dar

                                          Comment

                                          Working...
                                          X