Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] "Merkurijaus" metamorfozė

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

    Aš nesakiau, kad visiem nepatinka, aš sakiau, kad šūdas, o ir mano avatare ne tik Šustauskas, bet ir katiniukas yra.
    tai tau šūdas, tavo asmenine, subjektyvia ir siaura nuomone, kuri neatspindi viso miesto nuomonės.
    ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
    - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

    Comment


      Man irgi šūdas. Atrodė nyki niūri sovietinė dėžė, darkanti Laisvės alėjos vaizdą. Vienintelis jos geras dalykas – Maxima rūsyje.

      Kita vertus, jos neliko ir nebebus.

      Comment


        Parašė Raelis Rodyti pranešimą

        tai tau šūdas, tavo asmenine, subjektyvia ir siaura nuomone, kuri neatspindi viso miesto nuomonės.
        Reiktų pastebėti, kad ir Jūsų nuomonė neatspindi viso miesto nuomonės, tai nematau priežasties ko čia drąskotės ir putojatės

        Comment


          Šūdas. Sovietinių dėžių priimtina vieta yra sovietiniai mikrorajonai, o ne laisvės alėja.

          Comment


            Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
            Man irgi šūdas. Atrodė nyki niūri sovietinė dėžė, darkanti Laisvės alėjos vaizdą. Vienintelis jos geras dalykas – Maxima rūsyje.

            Kita vertus, jos neliko ir nebebus.
            Lietuviai ir jų "einu paėst į maximą" mentalitetas. Jums taip viskas "šūdas," bet nesusimąstot, kad dabar dar baisiau statot, kur apskritai jokio dizaino nėra ir net minties....tai su tuo ir sveikinu.
            Paskutinis taisė Raelis; 2023.06.15, 12:22.
            ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
            - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

            Comment


              Tai va, kai pasižiūri į tuos "šiuolaikinius" mikro ar mini rajonus, pvz. aplink Romainius, su baisiom dėžutėm "a la kotedžais" be architektūros, be minties, be koncepcijos, be kelių, mokyklų, darželių, parduotuvių... be nieko, tai Šilainiai su Eiguliais visai dar nieko

              Comment


                Parašė Raelis Rodyti pranešimą

                Lietuviai ir jų "einu paėst į maximą" mentalitetas. Jums taip viskas "šūdas," bet nesusimąstot, kad dabar dar baisiau statot, kur apskritai jokio dizaino nėra ir net minties....tai su tuo ir sveikinu.
                1. Niekad nemačiau žmogaus ėdančio maximoj
                2. Tai, kad Merkurijus šūdas nereiškia, kad kažkoks naujas projektas negali būt šūdas.
                3. Daug kas susimąsto, kad šūdas. Šitam forume daug tokių susimąstymų galima paskaityt.
                4. "Jus lietuviai". Turbūt esi dar vienas šūdrusis turintis nostalgiją sovietų sąjungai.

                Comment


                  Parašė Raelis Rodyti pranešimą

                  Lietuviai ir jų "einu paėst į maximą" mentalitetas. Jums taip viskas "šūdas," bet nesusimąstot, kad dabar dar baisiau statot, kur apskritai jokio dizaino nėra ir net minties....tai su tuo ir sveikinu.
                  Gal tu žmogau neatstovauk visam miestui. Gali tik pats vienas save atstovauti

                  Comment


                    Click image for larger version

Name:	62FFD7BD-4BF3-4B79-9DDA-861DDCDBAAAF.jpeg
Views:	3453
Size:	1,44 MB
ID:	2058658

                    Comment


                      Parašė Draarvys Rodyti pranešimą

                      Gal tu žmogau neatstovauk visam miestui. Gali tik pats vienas save atstovauti
                      O aš miestui atstovauju? Čia, man rodos, jūs labiau visi miestą atstovaujat. Tai gal biškučiuką su tuo savo grožio supratimu susilaikykit, nes tikrai negalit kalbėt už visą miestą, net tik, kad miestą, jūs net už savo laiptinę kalbėt negalit ir abejoju ar už šeimą. Taip, kad baigiam šitą "aš žinau....nes aš žinau..."
                      Paskutinis taisė Raelis; 2023.06.22, 17:12.
                      ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                      - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                      Comment


                        Parašė Raelis Rodyti pranešimą

                        O aš miestui atstovauju, čia, man rodos, jūs labiau visi miestą atstovaujat. Tai gal biškučiuką su tuo savo grožio supratimu susilaikykit, nes tikrai negalit kalbėt už visą miestą, net tik, kad miestą, jūs net už savo laiptinę kalbėt negalit ir abejoju ar už šeimą. Taip, kad baigiam šitą "aš žinau....nes aš žinau..."
                        Sutinku, tai gal ir baik atstove atstovauti...

                        Comment


                          Čia Merkurijaus ar ego metamarfozės?

                          Comment


                            Požeminiame "Merkurijaus" garaže skamba pneumatiniai įrankiai. Aptverta rangovų "Litanos" tvora.
                            Click image for larger version

Name:	Merkurijus.jpg
Views:	2461
Size:	503,2 kB
ID:	2066428

                            Comment


                              Rugsėjo 1-oji

                              www.dizonaurai.lt /architektūrinės vizualizacijos

                              Comment


                                Sakykit ką norit, kad ir kaip norėčiau jį išvysti, man blankiai šito projekto ateitis atrodo. Darbai atseit prasidėję, o realybėje jau 3 mėnesius po 5 darbininkus aikštelėje. Labai norėčiau tikėti, kad kol kas kažkokie kiti reikalai stabdo ir jie greitai išsispręs. Atrodo statytojai rmiti (90-ųjų verslininkai patapę vienais iš didžiausių Lietuvos magnatų), tai kam tokio smaukymosi reikia? Kas liečia leidimus manau šita chebra laisvai rankomis gali kirsti su "powers that be" visais klausimais, tai red tape'as neturėtu trukdyti.

                                Bet daugiau nerimo kelia projekto vystymo konceptas, kai daroma "etapais", o etapai realiai apibrėžia įvairius pastato baigimo etapus (šiuo atveju, pirmasis etapas yra "konstrukcijų baigimas") atrodo parinktas dėl pinigų trukumo. Man nuojauta kužda, kad ant pabaigtų "etapų" bandys skolintis, taip per daug savo pinigų neįkišant. Kodėl toks nebūdingas atsargumas šitoje vietoje?

                                Comment


                                  Kiek teko girdėti apie šitą projektą tai yra problema su įrengtais pamatais/parkingu - jis nebuvo tinkamai konservuotas, todėl yra struktūrinių pažeidimu, dėl to ekspertizės, konstruktyvo planavimai papildomai trunka. Na ir potencialiai turbūt nori susirasti būsimus nuomininkus/operatorius, nes pagal juos išplanavimas keičiamas.

                                  Comment


                                    Griaunamos senos konstrukcijos

                                    Comment


                                      Antras nacionalinis stadionas ...
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                        Antras nacionalinis stadionas ...
                                        tik is privaciu pinigu, o ne mokesciu moketoju

                                        Comment


                                          Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                          Antras nacionalinis stadionas ...
                                          O tai ko, antros Zuolitudes norit?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X