Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PPC „Mega“ ir gretimų teritorijų plėtra Vytėnuose / Islandijos pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ArTuRAs
    E! As norejau zuvyciu pamatyt daugiau!
    Kol kas ten dar mazai zuvyciu, akvariumas pustustis

    Nauja mano svetaines versija: -
    Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

    Comment


      Bent jau karpiu ar kokiu silkiu galejo ileist
      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

      Comment


        Parašė ArTuRAs
        Bent jau karpiu ar kokiu silkiu galejo ileist
        Na bent siuo metu ten paziurejus, toks vaizdas kad tik karpiai, lydekos o dar geriau kokie tunai plaukiotu, bet matytusi, nes tos mazytes vos matosi is tikro, didelis akvariumas

        Nauja mano svetaines versija: -
        Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

        Comment


          O kaip zadeta rykliai bus ar nusprende nekankint zvereliu?

          Comment


            www.mega.lt rašo kad ryklių laukiama sausį

            Comment


              Parašė taimis
              O kaip zadeta rykliai bus ar nusprende nekankint zvereliu?
              Cia tu apie ta maista kuris dabar plaukioja akvariume?
              Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

              Comment


                Liux foto labai aciu
                I love INNUENDO!

                Comment


                  Na man tai visai patiko Mega. Lyginant su Akropoliu tai Akropolyje yra daugiau tamsiu spalvu, o Megoje vyrauja sviesios pastelines spalvos. Man Megoje jaukiau. Labai patiko erdve, atsiverianti is antro auksto balkono. Ir pats balkonas atrodo ispudingai, ziurint is apacios.
                  Kaunas yra Kaunas

                  Comment


                    Samsung jei mane girdi tai buvau Megoi ten parasyta ant duru Topo centras o Babilone gal suklydo Dydis kaip logotipo nes dariau su prasciause kokybe nebuvo MB gerom fotkem telefone sekmadieni padarysiu su fotiku geru
                    :buksvx:

                    Comment


                      na akvariumas iš foto atrodo gan įspūdingai. Dekui už foto

                      Comment


                        Parašė ArTuRAs
                        Cia tu apie ta maista kuris dabar plaukioja akvariume?
                        Mmmmm rykliena .

                        Comment


                          Kaune atidarytas prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“

                          Šiandien atidarytas šalia IX forto įsikūręs naujas prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“.
                          Į jį investuota 200 mln. litų. Dar 14 mln. litų išleista viadukui virš Islandijos plento, jis jungia Šilainius ir Vytėnus. „Megą“ valdančios bendrovės „Baltic Shopping Centers“ valdybos pirmininkas Augustinas Rakauskas KF radijui teigė, kad šios investicijos turėtų atsipirkti maždaug po dešimties metų. Jo nuomone, centras bus patrauklus visai vidurio Lietuvai. Augustinas Rakauskas tvirtino, kad jo nebaugina kitais metais Karaliaus Mindaugo prospekte atsidarysiantis panašios koncepcijos „Akropolis“.
                          „Megoje“ įsikūrė apie 130 parduotuvių. Didžiausius plotus užima prekybos centrai „Senukai“ ir „Rimi Hypermarket“.
                          Pramogų zonoje veikia barai, kavinės ir restoranai, čia savo veiklą pradėjo ir naujas kino operatorius „Cinamon“. Penkių salių kino centre vienu metu filmus galės žiūrėti daugiau kaip 1000 žiūrovų.
                          Didžiuliame „Megos“ akvariume dar nėra ryklių – pasak Augustino Rakausko, juos atveš maždaug mėnesio laikotarpyje. O dabar čia tarp mažesnių žuvų plaukios pasamdytas naras.

                          Comment


                            40-oji „Topo centro“ parduotuvė atidaryta Kaune

                            Penktadienį didžiausias Lietuvoje buities technikos ir elektronikos prekybos tinklas „Topo centras“ atidaro 40-ąją parduotuvę. Apie 1000 kv. m parduotuvė atveria duris Kaune, naujame prekybos ir laisvalaikio centre MEGA. Prekybos salėje pirkėjus aptarnaus 30 pardavėjų konsultantų, sakoma bendrovės pranešime.
                            Į naująją parduotuvę investuota daugiau nei 2 mln. litų.
                            „Simboliška, kad jubiliejinę – 40-ąją – parduotuvę atidarome Kaune, kur prieš dešimtmetį įsikūrė ir pirmoji mūsų tinklo parduotuvė“, – sako UAB „Topo centras“ generalinis direktorius Virginijus Gedikas.
                            Šiuo metu, su naująja parduotuve Kaune, prekybos tinklas „Topo centras“ valdo 40 parduotuvių: 33 Lietuvoje ir 7 Latvijoje. Tinkle dirba per 500 žmonių. Iki 2005 m. pabaigos planuojama atidaryti dar 2 parduotuves.

                            Comment


                              idekit kas nors megos nuotrauku is atidarymo

                              Comment


                                idekit jei galit is lauko kokiu nuotrauku

                                Comment


                                  Aciu samoT -- labai fainos nuotraukos. O ir pati Mega is pirmo zvilgsnio neblogai man atrodo. Gal pirmieji pesimistiniai atsiliepimai sitoj temoj sumazino mano lukescius, tai dabar buvau maloniai nustebintas. Aisku, nuotraukose nesimato visokiu kysanciu laidu, bet juos taigi neuzilgo sutvarkys.

                                  Comment


                                    jugi yra jau kelios http://tinkle.miestai.net/showpost.p...&postcount=478
                                    I love INNUENDO!

                                    Comment


                                      o is isores niekas neturite??

                                      Comment


                                        samot nuotraukose, tai keistas vazidas - žmones kaip kokie piemenys, atrodo lyg būtų 8-asis pasaulio stebuklas, čiut ne pusė Kauno susirinko i kažkokį nelemtą PC...

                                        Comment


                                          As asmeniskai nusivyliau, man irgi akropolis ar Hyper Maxima kaune jaukesni PC, o nemanot kad biski paskubejo atidaryti, net darbu nebaige, nei prekiu uzsiveze, KIKOS parduotuvei dar plyteles buvo klijuotos ryte turbut nes klibejo, o gale takelio ju isvis nebuvo, kazkokio statybinio gruzdo pripilta, manau pasisiukslino as buvau ryte dar niekas nesigrudo, bet kas buvo vakare girdejau per viaduka pusvalandzio reikejo pravaziuot...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X