Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PPC „Mega“ ir gretimų teritorijų plėtra Vytėnuose / Islandijos pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Andriau.www.babilonas.net irgi raso Topo centras bet deja Topo technika o seip Topo technikoj dar geriau daug daugiau visko yra
    :buksvx:

    Comment


      Iš tikro šiek tiek nuvylė Mega, gražu, išpouselėta, bet ten tiesiog didesnis Molas. Antras aukštas gana šaunus - vien tik kavinės, picerijos, kino teatras ir boulingas. Akvariumas įsoudingas, nors ten dar tik kelios žuvelės plaukioja.

      Comment


        pritariu... Kazkaip man taip pat teko nusivilti... Tikejausi kazko ispudingesnio... Sienos matosi dazytos, bet belekiek patioku palikta Kampai irgi ne kaip atrodo... I antra auksta uzkilus ir paziurejus i pagrindini iejima is viso vaizdelis ne kox... Kazkokie vamzdziai matosi, ventrinio iejimo virsus totaliai nebaigtas... Zodziu, truxta dar statybininku rankos ten... Tikrai Mega tik didesnis Molas

        Comment


          Siaip ispudis gan neblogas tik nelabai patiko is sienu kysantys laidai , sienos kartonais uzkaltos , su ivairiausiais vamzdziais vaiksciojantys statybingai . Paprasciau nelabai spejo pabaigt . Dar kas nuvyle tai Cinamon ... Nu kazinau pradzioj filmo apverstas vaizdas , be garso , vietomis pradejo rodyt ant lubu , viduri filmo ijunge sviesas . Taciau aplinka , garso ir vaizdo kokybe paliko gan gera ispudi

          Comment


            Na jo, buvau ir aš, akvariumas tikrai didesnis tikrovėje atrodo, tik dar labai mažai žuvų, kai bus daugiau, bus liuks. O šiaip niekas toliau ir nenustebino, o Cinamon kiek mačiau dėl techninių kliūčių dirba ne pilnu tempu.
            Aplamai nedabgtų dalykų pilna, manau galėjo dar savaite pakentėt ir pabaigt, o ne tokį pastatą pateikti vartotojams... Bet Senukam ant įvazidzio nusispjaut

            Comment


              Nesuprantu,tai ka nuotrauku taip ir nebus?

              Comment


                Parašė Dzipas
                Na jo, buvau ir aš, akvariumas tikrai didesnis tikrovėje atrodo, tik dar labai mažai žuvų, kai bus daugiau, bus liuks. O šiaip niekas toliau ir nenustebino, o Cinamon kiek mačiau dėl techninių kliūčių dirba ne pilnu tempu.
                Aplamai nedabgtų dalykų pilna, manau galėjo dar savaite pakentėt ir pabaigt, o ne tokį pastatą pateikti vartotojams... Bet Senukam ant įvazidzio nusispjaut
                Svarbu ne įvaizdis, svarbu pelnas

                Comment


                  Dabar įdomu pirmuosius temos puslapius pavartyt ir palygint, kaip viskas turėjo (galėjo) būt, o kas gavosi. Beje, kaip suprantu, tai čia tik pirmas statybų ten etapas. Kada prasidės tolimesni darbai? Jei viskas atrodys kaip šitam rendery, bus visai unreal.

                  Comment


                    Nu va ka tik grizau is Megos. As irgi tikejausi kazko ispudingesnio... Nors patiko didziule erdve prie akvariumo kur dabar scena stovi. Beje minejot, kad jau buvot kine... kokios mazdaug kainos?

                    Dar vienas dalykas, kam nors teko eisti pesciomis per ta viaduka? Tai tie viaduko saligatviai prilygsta bet kokiai ledo arenai Eiti neimanoma reikia ciuozti, maciau kaip keli zmones griuvo... As isivaizduoju kas butu, jei kokia bobute sugalvotu i Mega per viaduka nueiti...

                    Comment


                      Parašė eNjoy
                      Svarbu ne įvaizdis, svarbu pelnas
                      O pelnas labai priklauso nuo įvaizdžio Kuo geresnis įvaizdis, tuo galima tikėtis geresnio pelno

                      Comment


                        Jo labai norėtusi išsamios apžvalgos su nuotraukom.

                        Tai kokie esminiai skirtumai tarp šito supermarketo ir akropolio?Tai jau viskas ir veikia?

                        Comment


                          Ne viskas veikia - keletas parduotuvių ir kavinių dar įsirenginėja, o palyginus su Vilniaus Akropoliu, tai man Akropolis jaukesnis nei Mega, bet gal kai užbaigs viską ką yra sugalvoję, bus kitaip...

                          Comment


                            Parašė Dzipas
                            O pelnas labai priklauso nuo įvaizdžio Kuo geresnis įvaizdis, tuo galima tikėtis geresnio pelno
                            Tos savaitės, kurios būtų reikęje viska pilnai sutvarkyt, pelnas visiškai kompensuos, sugadinto įvaizdžio nuostolius. O ir žmonės užmaršūs, pamirš, kas buvo netaip, atsimins tik galutinį variantą.
                            Nesupraskit neteisingai, aš jų neteisinu, tiesiog yra kaip yra. Rakauskas tikrai ne dėl mūsų ankščiau atidarė, o dėl savo kišenės.

                            Beje, apie areną čia negali būti nė kalbos, jau dabar nusidriekusios keliadešimtmetrinės eilės Jotvingių gatvėje... Baisu pagalvoti, kad taip po mano langais bus kone kas vakarą

                            Comment


                              Parašė Dzipas
                              Bet Senukam ant įvazidzio nusispjaut
                              Manau, kad nepelnitai Senuku ivaizdis kencia, kadangi kiek zinau Mega ne priklauso Senukams. Mega valdo SSPC ir bendro turi su Senukais tik pona Rakauska.

                              Comment


                                Taip, bet tas Ponas Rakauskas ir vadovauja visam šitam cirkui , tad kad Mega su Senukais turi labai daug bendro

                                Comment


                                  Galu gale atvere duris Mega centras, kelios nuotraukos is 02.12.2005

                                  Pastaba!
                                  Redagavau savo saita, pakeiciau nuotrauku buvimo direktorija, per nauja cia netalpinu, jei kas nemate, jos randasi cia:
                                  Mega centras

                                  Nauja mano svetaines versija: -
                                  Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                  Comment


                                    Wow, its huge !!! Aciu samot .

                                    Comment


                                      E! As norejau zuvyciu pamatyt daugiau!
                                      Vilnius? Kaunas?? Klaipėda!!!

                                      Comment


                                        Palaukim kol suveš visas

                                        Comment


                                          Parašė taimis
                                          Wow, its huge !!! Aciu samot .

                                          Prasom

                                          Nauja mano svetaines versija: -
                                          Atnaujinta senoji svetaines versija - naujas foto albumas Zamość (Lenkija)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X