Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

PPC „Mega“ ir gretimų teritorijų plėtra Vytėnuose / Islandijos pl.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass
    Aciu uz visas nuotraukas!
    Tai jau ner uz ka truputi su rezisieriumi po Kauna pavazinejom...

    Comment


      Parašė Fotikas
      Tai jau ner uz ka truputi su rezisieriumi po Kauna pavazinejom...
      Kas per rezisierius? Gal filma apie Kauno statybas kursite?
      When a man lies, he murders some part of the world

      Comment


        Parašė liutass
        Kas per rezisierius? Gal filma apie Kauno statybas kursite?
        ne, draugas cia buvo ir aiskino kokiu kampu fotkinti

        Comment


          Pagal Colliers International pusmecio apzvalga skelbiama, kad Megos prekybos centras uzims 120.000 kv.m. Kauno Akropolis 55.000 kv.m. Klaipedos Akropolis 54.500 kv.m.

          Info
          When a man lies, he murders some part of the world

          Comment


            Klaipedos akropolis 73000kv.m
            Westside is the best ! :jura:

            Comment


              Parašė Edgaex
              Klaipedos akropolis 73000kv.m
              Pateikia medziaga, kur nurodyti skaiciai.
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Viadukas per autostrada jau isasfaltuotas ir sujungtas su Jotvingiu g. Silainiuose.
                When a man lies, he murders some part of the world

                Comment


                  Parašė Edgaex
                  Klaipedos akropolis 73000kv.m
                  Tikimybė, kad suklydo žurnaliūgos turbūt yra didesnė, nei, kad nekilnojamojo turto ekspertai
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    54.500 kv.m cia gal be Hyper Maximos, o visas Klaipedos Akropolis bus 73000 100% jei netikit, paskambinkit projekto vadovui

                    win2k3 nuotrauka


                    as viena syki neislaikes paskambinau ir jis siek tiek pasispyrioje (klausinejo, kodel man reiia suzinot ta plota) atsake, kad tikslius skaicius gales pasakyti tik veliau, nes salia neturi breziniu ar kazko pan. Bet sake, kad plotas virs 70000 o paskutiniame straisnyje is spaudos apie Klaipedos Akropoli buvo rasyta, kad jis 73tukst.kv.m
                    Westside is the best ! :jura:

                    Comment


                      Gali buti be Hyper Maximos.
                      When a man lies, he murders some part of the world

                      Comment


                        A.Garbaravičius: išsipildė kauniečių svajonė turėti savo pramogų sostinę

                        Prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ Kaune pristatomojo renginio metu kalbėjęs Kauno meras Arvydas Garbaravičius naująjį statinį pavadino svajonių objektu. „Mega“ statoma vadovaujantis Lietuvoje dar neįgyvendintu vakarietišku principu, pagal kurį prekybos ir pramogų centras įrenginėjamas už miestų ribų.
                        Planuojama, kad 72 tūkst. kvadratinių metrų ploto „Mega“ taps didžiausiu prekybos ir laisvalaikio centru Vidurio Lietuvos regione. Pagrindinis projekto rangovas AB „YIT Kausta“ statybos darbų jau atliko už beveik 120 mln. litų. Likus maždaug mėnesiui iki atidarymo, tūkstantis darbuotojų kasdien atlieka darbų už maždaug milijoną litų. Visa projekto vertė – 200 mln. litų.
                        „Projektuodami „Megą“ siekėme, kad naujasis prekybos ir laisvalaikio centras ne tik taptų Vidurio Lietuvos simboliu, šių apylinkių gyventojų susibūrimo vieta, bet ir pritrauktų lankytojų į Kauno miestą, skatintų viso regiono plėtrą“, – sakė „Mega“ valdančios kompanijos „Baltic Shopping Centers“ (BSC) valdybos pirmininkas Augustinas Rakauskas.
                        Savo susižavėjimą išreiškė bei su sėkmingomis statybomis pasveikino Kauno meras A. Garbaravičius ir jo pirmasis pavaduotojas Antanas Adolfas Balutis. „Džiaugiuosi, kad prieš septynis metus vokiečių pradėtas projektas pagaliau bus įgyvendintas mūsų verslininkų. Kartais tenka išlaukti tokių įvykių ir mes tą padarėme“, - teigė jis.
                        UAB „Viltekta“, projektuodama “Megą” atsižvelgė į sėkmingiausius Vakarų Europoje įgyvendintus panašius projektus bei Lietuvos rinkos ypatumus. Todėl, skirtingai nei daugumoje Lietuvos prekybos centrų, visi pastatų komplekse esantys statiniai bus vieno aukšto.
                        Numatyta, kad didžiausius plotus užims “Rimi Hypermarket” ir “Senukai”, kuriuos sujungs maždaug pusės kilometro ilgio dengta alėja. Be jų, „Megoje“ įsikurs beveik šimtas operatorių: įvairios parduotuvės, kavinės, pramogos.
                        Labiausiai dėmesį patrauks milžiniškas - kone 170 tūkst. litrų talpos akvariumas, kuriame tarp šimtų egzotiškų rūšių žuvų plaukios šeši rykliai. Tai bus didžiausias iki šiol prekybos centruose įrengtas akvariumas Europoje.
                        Maždaug 13 mln. litų ketinama investuoti į keturių eismo juostų viaduką, kuris užtikrins patogų privažiavimą prie „Megos“.
                        „Tai bus pirmas Lietuvoje už privačias lėšas įrengtas viadukas virš pagrindinės automagistralės. Jis bus viena didžiausių privačių investicijų į Kauno infrastruktūros ir kelių sistemos plėtrą“, – teigia A. Rakauskas.
                        Numatyta, jog jis sujungs Vytėnų gyvenvietę su Šilainiais – tankiausiai Kaune apgyvendintu rajonu. Manoma, jog šis statinys smarkiai praplės esamą miesto kelių infrastruktūrą.
                        YIT Kausta, UAB
                        vz.lt

                        Comment


                          Keletas šios dienos Foto:











                          O dabar keli vaizdai nuo tilto:







                          Tai tiek.

                          Comment


                            Puikios nuotraukos, aciu!
                            When a man lies, he murders some part of the world

                            Comment


                              Parašė eXtuning
                              <...>Tai bus didžiausias iki šiol prekybos centruose įrengtas akvariumas Europoje.
                              <...>Maždaug 13 mln. litų ketinama investuoti į keturių eismo juostų viaduką<...>
                              link--> vz
                              Sorry, bet su akvariumu man kazkaip labai juokingai skamba


                              O del viaduko tai liux

                              Comment


                                Kauno dienos nuotrauka
                                When a man lies, he murders some part of the world

                                Comment


                                  Jeigu tokios didelės erdvės ir liks, tai labai šaunu

                                  Comment


                                    Toj 'Kauno Dienos' nuotraukoj sale kur tas didysis akvariumas turi but???

                                    Comment


                                      Parašė taimis
                                      Toj 'Kauno Dienos' nuotraukoj sale kur tas didysis akvariumas turi but???
                                      tai turbut
                                      When a man lies, he murders some part of the world

                                      Comment


                                        Jei tas akvariumas butu kubo formos, tai jo briaunos butu apie 5. 5 m ilgio....

                                        Comment


                                          Artui

                                          “Megos” lankytojai centro išskirtinumą turėtų pajusti vos tik įėję pro pagrindinio įėjimo duris. Šioje vietoje bus įrengtas daugiau kaip 10 m aukščio, 4 m pločio, 11 m ilgio akvariumas, kuriame įsikurs daugiau kaip 200 skirtingų egzotiškų žuvų. Tarp jų bus šeši rykliai. “Tai bus didžiausias iki šiol nespecializuotose vietose įrengtas akvariumas Europoje. Svarbu sėkmingai parinkti žuvis, kad jos viena kitos nesudraskytų”, - juokavo A.Rakauskas.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X