Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

„Lietuvos“ viešbučio rekonstrukcija į gyvenamą namą Laisvės al.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Sutinku, kad bardakas. O tai savininkams labai patogu, ir jie jau žino aukštų skaičių. Manau, jog 9 ar 8 tokioje vietoje užsakovams būtų "per daug". Gal "apsiribos" septyniais?

    Comment


      Parašė jRamke Rodyti pranešimą
      Sutinku, kad bardakas. O tai savininkams labai patogu, ir jie jau žino aukštų skaičių. Manau, jog 9 ar 8 tokioje vietoje užsakovams būtų "per daug". Gal "apsiribos" septyniais?
      geriau nespėliokim, beprasmiška.

      Comment


        o darbai vyksta toliau sėkmingai darbuojasi apie7-8 statybininkus, jeigu neklystu



        ir iš kiemo pusės

        Comment


          atsirideno statybininkai sunkiąją techniką jau lipdomas intensyviai trečiasis aukštas labai daug medinių kontrukcijų pridaryta, net nežinau, kam ten jų tiek pridarė... iš abiejų pusių jos net

          Comment


            Vyručiai metalinėms atramoms išsinuomoti pinigėlių pagailėjo regis
            Kaip po dykumą blaškiausi

            Comment


              /\ žinai ir man toks įspūdis susidaro... pagal jų tankuma tai ten net praeit kaži ar įmanoma vietomis...

              Comment


                man objektas primena kažkokius Vyroko eksperimentus pačioje Kauno širdyje. Kažas lipdoma, prilipdoma, galutinis rezultatas visiškai neaiškus - taip juk negali būti! Reikės nueiti pas pažįstamą "Laikinosios sostinės" korespondentą, kad pasidomėtų, kokį čia "šedevrą" Vilijampolės pinigai Laisvėje renčia!... Neramu jau darosi..
                Paskutinis taisė Jeffas; 2006.10.02, 15:27.

                Comment


                  /\ nu bet tu ir naglas... tai ankščiau negalėjai nueiti?..

                  Comment


                    Parašė batista Rodyti pranešimą
                    /\ nu bet tu ir naglas... tai ankščiau negalėjai nueiti?..
                    Nesu koks paranojikas, kad eičiau vos pamatęs naujas statybas teirautis pas žurnalistus Bet dabar matosi, kad nelabai profesionaliai dirbama pačioje miesto širdyje, tad pabudo kauniečio patriotizmas
                    Nežinau, tik ar mano pažįstamas laikraštyje atsakingas už tokius statybinius klausimus...

                    Comment


                      /\ bet gal vis tiek pagelbės

                      Comment


                        dirba šiandien kranas kaip bitutė pakibęs ore jau ir iš laisvės pusės





                        įsmukau į kiemelį tokį, iš kurio atsivėrė nematytų vaizdų chebra mūrija irgi kaip bitutės



                        iš išorės, tik ne nuo paradinės



                        tai tiek šiam kartui. priėjus jau reikia užverst galvą (ta vieta paskutinėje nuotraukoje), kyla šis "gražuolis", o kas kyla ir toliau neaišku jeffai, gal jau pasidomėjai tuo?

                        Comment


                          Statybų pilote skaičiau, kad ten bus daugiabutis (5a.) su komercinem patalpom pirmajam aukšte. Buvo ir architekto pavardė, kurios nepamenu.

                          Comment


                            Na tokiu atveju nieko gero
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              daugiabutis laisvėje... ar ne per gerai...

                              Comment


                                Parašė batista Rodyti pranešimą
                                daugiabutis laisvėje... ar ne per gerai...
                                nėra blogai, jei bus geros architektūros. Pats centre gyventi nenorėčiau, bet iš principo butai centre yra gerai, juo labiau, ten bus ir ofisai. Esmė - apdaila ir architektūra. Čia man labiausiai neramu. Per daug slepiama informacija.

                                Comment


                                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                  nėra blogai, jei bus geros architektūros. Pats centre gyventi nenorėčiau, bet iš principo butai centre yra gerai, juo labiau, ten bus ir ofisai. Esmė - apdaila ir architektūra. Čia man labiausiai neramu. Per daug slepiama informacija.
                                  na jau na jau, gyvenu Trakų gatvėje ir geresnės vietos gyventi Kaune sunkiai įsivaizduoju - iki Laisvės alėjos 2 minutės pėsčiomis, o pro miegamojo langus čiulba Vytauto parko paukščiukai

                                  Comment


                                    Parašė batista Rodyti pranešimą
                                    daugiabutis laisvėje... ar ne per gerai...
                                    daugiabutis laisvej yra blogai del to, kad kai po 15 metu apsilupines fasadai nebus kam tvarkyt.

                                    tipo 20 seimininku, bet ner kam tvarkyt, nes visi savi.

                                    Comment


                                      /\ ir tas tiesa...

                                      Comment


                                        Parašė Jeffas Rodyti pranešimą
                                        na jau na jau, gyvenu Trakų gatvėje ir geresnės vietos gyventi Kaune sunkiai įsivaizduoju - iki Laisvės alėjos 2 minutės pėsčiomis, o pro miegamojo langus čiulba Vytauto parko paukščiukai
                                        Trakų gatvė išskirtinė Kai aš dirbu centre (Laisvės al.) tai man tas centras taip atsibosta...

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          Trakų gatvė išskirtinė Kai aš dirbu centre (Laisvės al.) tai man tas centras taip atsibosta...
                                          Dar palygintina yra Putvinskio gatvė (tik per daug darbo metu mašinų...) ir netoli Trakų g. esančios gatvytės - Būgos, Putino, Totorių, Sopranų (). Po to jau reikėtų keltis į Žaliakalnį (nors daugeliu atvejų man ten privatūs namai per tankiai vienas prie kito sustatyti, net ir "prestižinėje" Vaižganto gatvėje).

                                          Kai dėl gyvenimo Laisvės prieigose tai sutinku - dideli kiemai, priparkuoti mašinų, nemažai dulkių, nedaug žalumos. Nebent, sakyčiau, išimtis yra Ožeškienės-Putvinskio gatvės rajonas, atsiremiantis į kalną

                                          Beje, neseniai teko lankytis Žemutiniuose Šančiuose, tai ten nors ir labai daug kontrastų, bet vietelių perspektyvoje gerų yra (ypač link Panemunės).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X