Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Viešbučio "Respublika" griovimas ir "Magnum" statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Laikas pakeisti pavadinima, nes dar vienas projektas nuo skambiu zodziu suzlugo iki nieko ir pasalinti radisson pavadinima
    Tu teisus. Pataisiau.

    Comment


      Dieve ir sveikas prote padėk!!!! tikiuosi, kad ir pralobs kai kurie asmenys, bet bus pasirinktas respublikos variantas, daugybė zuikių vienu šūviu

      Comment


        Kažkas panašaus reaybėje




        Man asmeniškai tai negražu, bet, kad geriau už dabartinį vaizdą tai net neverta diskutuoti

        Comment


          Kaune apskritai toks gargaras netinka
          DINGĘS MIESTAS - MERKINĖ <<

          Comment


            Tai, kad Savivaldybė jei paasirinktų šį pastatą tai nebūtų jisai arkos pavidalo, buvo juk vizualizacija Kauno Dienoje, būtų du atskiri bokštai kuriuos jungtų tik apačioje esantys 2-3 aukštai.
            Paskutinis taisė Aiwa; 2010.03.27, 09:58.

            Comment


              hmm, nu kad ne apačioje, o viršuje... bent jau kiek pamenu tą seną žalią vizualiaciją

              Comment


                Tai yra naujesnė vizualizacija, su savivaldybės logotipu ir dviem atskirais bokštais, ne arka ar kas panašaus

                Comment


                  oo tai reiškias kažkas naujo, internete neįmanoma rasti jos?

                  Comment


                    Na kiek aš ieškojau neradau, o laikraštis deja židinyje supleškėjo :/

                    Comment


                      Koks laikraštis?

                      Edit: Pardon, skubėjau, nepastebėjau. Ačiū, Justin
                      Paskutinis taisė Magician; 2010.03.27, 20:25.

                      Comment


                        Parašė Magician Rodyti pranešimą
                        Koks laikraštis?
                        .
                        Parašė Aiwa Rodyti pranešimą
                        buvo juk vizualizacija Kauno Dienoje

                        Comment


                          Štai apie šią vizualizaciją iš KD aš kalbėjau

                          Comment


                            Taip daug geriau

                            Comment


                              na tikrai labai neblogai ziurisi sitas variantas dabar reik burt, kad jis butu igyvendintas

                              Comment


                                Iš vienos pusės, gal ir geriau, nes tokie "bokšteliai" gali sukelti kitų "bokštelių" statymo madą, gal netgi didesnių. Bet man vizualiai senas patiko kiek labiau. Žinoma, gal kokybė geresnė. Tačiau, man labai patiko, kad tne kaip ir "skylė" su šviesos...ee...efektais. Atrodė kaip vienas pastatas iš La Defense - Grande Arche. Ne taip grandioziška, ir pas mus jis būtų su rimta paskirtimi - bet vistiek, vis kažkas smagaus.

                                Comment


                                  Jei dar herbas ant stiklo būtų panašus į fasadą "1000" verslo centro, tai vienas gražiausių pastatų Kaune būtų,jei ne savivaldybė tai daugiau niekas čia ir neįsikurs ir stovės gargaras dar 50 metų
                                  Paskutinis taisė Kirkas; 2010.03.31, 01:31.

                                  Comment


                                    Visai neblogai atrodo!

                                    Comment


                                      Gal kas žino kaip su tuo "Respublikos" pastatu. Ar Savivaldybė atsiėmė savo turtą, nes kiek pamenu tai buvo atidavus privačiam verslininkui už ačiū. Nes jeigu vietoj jo statys naują pastatą tekt gali išpirkt.

                                      Comment


                                        Kiek pamenu, tai ten dar turėjo būti kažkokia arka? Tai vadinasi atsisakė. Bet šiaip man tai jame kažko trūksta, aišku gal tikrovėje jis geriau žiūrėtųsi. Bet šiaip projektas atrodo vykęs. Beliktų tik kitas gargaras ,,Lietuva" ( berds taip jis vadinasi)...
                                        ,, - Il parait que monsieur est decidement pour les suivantes.
                                        - Que voulez-vous, madame? Elles sont plus fraiches."

                                        Comment


                                          Britanika vadinasi

                                          Comment

                                          Working...
                                          X