Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Viešbučio "Respublika" griovimas ir "Magnum" statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nič nieko....

    Comment


      nu va, galvoju kad nelabai matosi veiksmo, as ir laukiu nesulaukiu kol prasides

      Comment


        liutass žadėjo vasarį, aš mačiau info, kad jie tikisi tik apie gegužę...

        Comment


          Bus tikrai įdomu pažiūrėti,kai viskas prasidės

          Comment


            Vidaus noutraukų gal kas turite?

            Comment


              vilius gali turėti, manau

              Comment


                Butu įdomu jas pamatyti,kaip ten viskas viduje atrodo

                Comment


                  manau niekas su tuo viešbučiu neprasidės,kol neprasidės arenos statybos

                  Comment


                    Deja vidaus neturiu.
                    Galit nieko netrukdomi apsidairyti viduje..
                    I love INNUENDO!

                    Comment


                      Gal kas turi kokiu duomenu, žinių, kas darosi su šitomis statybomis, kodėl niekas nevyksta ? Gal, sakau, turim kokį "insaiderį" , kuris galėtu plačiau pakomentuoti.... ?
                      Kairiarankių klubas - Left.lt

                      Comment


                        nu sakau - be gegužės mėnesio čia nieko nebus

                        Comment


                          10-ą kartą kartoju kol arenos statybos neprasidės tol ir čia nieko nebus

                          Comment


                            Duokit man pinigų, prikelsiu Kęstučio g. monstrą, jis dar aukštesnis už Respubliką, vaikštau po jį ir įsivaizduoju, kaip ten viską įrengčiau O visko vinis būtų sky baras viršuje...

                            Comment


                              Ta britanika isvis ismontuot reik. Gadina vaizda daugiau nieko

                              Comment


                                Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                Duokit man pinigų, prikelsiu Kęstučio g. monstrą, jis dar aukštesnis už Respubliką, vaikštau po jį ir įsivaizduoju, kaip ten viską įrengčiau O visko vinis būtų sky baras viršuje...
                                O as isivaizduoju kaip sedziu su mergina sky bare ir ziuriu i kalejima visai netoliese net zada ateme kaip isisvajojau

                                Comment


                                  jei ziuri i kalejima, o ne i salia sedincia mergina, gal turi kazkokiu problemeliu?...
                                  seip jau kauno centre tikrai yra i ka ziureti kurkas idomiau nei i kelejima, apie kuri toki esanti netoliese matyt zino is simto vos keli zmones...
                                  www.tomflagman.com

                                  Comment


                                    Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                                    jei ziuri i kalejima, o ne i salia sedincia mergina, gal turi kazkokiu problemeliu?...
                                    seip jau kauno centre tikrai yra i ka ziureti kurkas idomiau nei i kelejima, apie kuri toki esanti netoliese matyt zino is simto vos keli zmones...
                                    Tai jau turbut kad tik keli is simto ir zino,o man neatrodo keista jei uzsikeles i sky bara zvalgaisi aplinkui,jei visa laika tik i mergina spoksosi tada jau manau tikrai ji pagalvos kad turi problemu

                                    viskas cia buvo juoko forma,bet kazkaip labai jau skaudziai sureagavai...

                                    Keistas man tavo poziuris...Jei issinuomosiu kambari busimame Respublikos(Radisson SAS) viesbutyje,ir mano langai bus i kalejimo puse,o as tuo pasiskusiu,tai gal apkaltinsi kad as nesidomiu kambariu ir matyt man negerai kazkas ,kad ziuriu pro langa i miesto vaizdus??

                                    Norejau visu tuo pasakyti kad tas kalejimas yra ne vietoje,aplink ji zadama statyti naujus objektus ir investuoti didziulius pinigus,todel manau savivaldybe,o gal ir dar aukstesne valdzia turetu susirupinti kaip ji perkelti i miesto pakrasti ar uzmiesti...tai tiek...

                                    O kad su zemem nemaisytum pasakysiu kad myliu Kauna,tik norisi kad jis kaip imanoma grazetu ir eitu pirmyn...o ne dangstyti jo bedas matomas plika akimi

                                    Comment


                                      Kalėjimas toje vietoje yra nesusipratimas
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        /\ ypač kai kalbos eina, kad ten bus naujas miesto centras...

                                        Comment


                                          Labai reikiant iškels ir ta kalėjimą. Jei jau ten bus miesto centras, tai patalpos dar labiau pabrangs. Apsimokės kur nors uz miesto statyti naują kalėjimą.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X