Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Viešbučio "Respublika" griovimas ir "Magnum" statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė cechas Rodyti pranešimą
    Tai kad tie kampai ir dabar astrus, neuzapvalinsi ju
    Suprantu. O kada zadat pradeti?
    I love INNUENDO!

    Comment


      Parašė Vilius Rodyti pranešimą
      Suprantu. O kada zadat pradeti?
      Tai kaip ir anksciau rasiau balandi geguze

      Comment


        Drąsus sprendimas
        (Ačiū už vizualizacijas)

        Comment


          vieshbutukas, jei bus bent 70% panashus i vizualizacijas turetu papuosht Mindaugelio prospekta... o jei ir daugiau tu panashumo % bus, tai ir "grazuolis" akropolio garazhas ne aip akis bdys

          Comment


            o kaip del kito "vaiduoklio" (prie viesbucio "Danielos") Kaune gal kas zinot?

            Comment


              vaiduoklis prie danielos kol kas neaišku kieno yra, net savivaldybėje nežino. bet va jeigu respubliką į tokį gražuolį pavers, tai NMC kauno bus įspūdingas!

              Comment




                cecho architektams -
                kaip suprantu esamą vidurinę dalį čia siūloma panaikinti, pragriauti? ir dar ydomu, ar tai elemetarus GB karkaso pastatas, kuris laikosi vien ant kolonų, o išorės sienos nelaikančios (nes fasadai renderyje nauji) ?
                o gal čia šiaip, tiesiog 3D pamodeliavimas be įsipareigojimų?

                Comment


                  Taigi cia toli nuo realybes sitas renderis. Nematau nieko bendro su dabar stovinciu pastatu, tad net neverta galvoti jog toks, koks yra paveiksliuke atrodys po rekonstrukcijos.
                  www.tomflagman.com

                  Comment


                    /\ o tu kaip supranti žodį REkonstrukcija?

                    Comment


                      Turbut labiau tiktu renovacija, bet nematau didelio skirtumo siuo atveju. O kabinetis prie zodziu tai zinau kad labai smagu...
                      www.tomflagman.com

                      Comment


                        /\ baik tu, prie ko čia tie žodžiai? juk jeigu nori iš šito monstro išlaužti kažką šiuolaikiško ir įspūdingo, tai tada jau nori nenori reikia kažką kardinaliai keisti

                        Comment


                          Man patinka įdėja visiškai išgriauti vidų. Ir to jungiančio tiltelio galėtų nebūti. Būtų kažkas panašaus į Paryžiaus defanso arką. Taip pat nebeatrodytų taip masyviai.

                          Comment


                            Teisybe, bet pagal renderi susidaro vaizdas, kad dabartines Respublikos reikia puse isgriauti. O tai nebus itin lengva. Aisku as visai noreciau kad taip atrodytu kaip renderyje, bet esu realistas. Lengviau butu turbut nauja pastata pastatyti negu is Respublikos islankstyti sita stiklaini Jei darbu pradzia zadama uz 3-4 menesiu tai manau bus netrukus ir tikslesniu "pabraizymu"
                            www.tomflagman.com

                            Comment


                              Na vaizdas įspūdingas. Bet pritariu Edd, kad nereiktų to "tiltelio". Pamatęs paskutinę vizualizaciją kur matosi "kiauri" viduriai nusprendžiau, kad noriu tokį gražuolį matyti KM pr. Projektui duodu 9/10. -1 už tą "tiltelį" Bet kažkaip sunkiai įsivaizduojami tokie korpuso pakitimai Visgi monolitas...
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                Man atrodo, kad visai realu būtų išgriauti vidų visiškai. Liktų dvi atskiros dalys. Ant viršaus pastačius du naujus aukštus ir jais sujungus gautųsi kažkas panašaus į tai kas yra vizualizacijose. Vienintelis dalykas tai langai man neįtikinamai atrodo (fasadai).

                                Comment


                                  ispudingas renderis, ypac zalia spalva- Kauno spalva ir siaip grazi
                                  O tas isgriovimas tai butu tikrai ispudingas, kazi ar rimtai cia planuoja taip ar tik siaip pradine ideja pabraize? Cechai?

                                  Comment


                                    Parašė Gator Rodyti pranešimą
                                    ispudingas renderis, ypac zalia spalva- Kauno spalva ir siaip grazi
                                    O tas isgriovimas tai butu tikrai ispudingas, kazi ar rimtai cia planuoja taip ar tik siaip pradine ideja pabraize? Cechai?
                                    Tikrai neišlaikys tos žalios spalvos. Na, gal ne tokią ryškią. Neprašykit argumentuoti, bet man taip šviečia

                                    Comment


                                      Parašė Edd Rodyti pranešimą
                                      Man atrodo, kad visai realu būtų išgriauti vidų visiškai. Liktų dvi atskiros dalys. Ant viršaus pastačius du naujus aukštus ir jais sujungus gautųsi kažkas panašaus į tai kas yra vizualizacijose. Vienintelis dalykas tai langai man neįtikinamai atrodo (fasadai).
                                      Na aš dar galvojau gal įmanomas variantas papildomos sienos patalpų ir tada be problemų stiklus montuot. Na dabartinis korpusas įrengus mano minėtas sienas liktų kaip galinė prie langų esančių patalpų siena. Tik nežinau ar įmanoma patalpų pertvaras dastatyt prie tokio pastato.
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        Parašė Paulius Rodyti pranešimą
                                        Tikrai neišlaikys tos žalios spalvos. Na, gal ne tokią ryškią. Neprašykit argumentuoti, bet man taip šviečia
                                        Nu. Bus raudonai-juoda ir su užrašu "Lietuvos Rytas".
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Comment

                                          Working...
                                          X