Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Daugiabučių namų statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė nierka2c Rodyti pranešimą
    Siaip pati smagiausia vieta gyventi yra dideliuose daugiabuciuose. Baseinas, mini gym, sauna, game room, lounge, parduotuvele apacioj. Dabartiniai 5-auksciai tai gyveni kaip kaime. Bet Kaune velnias zino, lietuviska bendravimo kultura ir alkoholio perteklius gal sugadintu visa reikala.
    Čia jūs truputį ne apie tą kontekstą..

    Comment


      Parašė vital7777 Rodyti pranešimą

      Skonio reikalas. Kai kur ner pasirinkimo tiesiog (manhattan, singapuras etc). O kur yra pasirinkimas - zmonem labiau patinka zemu daugiaubuciu kvartalai - 3-5 aukstu. Pvz - skandinavija etc. Man kokie 4 aukstai tai pats tas miestui, malonu tiesiog lauke buti prie tokiu pastatu jei aplinka sutvarkyta ir pastatai siuolaikiski arba senoviniai.
      Zinoma skonio reikalas, bet nera taip, kad esant pasirinkimui visi sulenda i 4-5 aukstu namus. Manhattan ar Hong Kong taip, nera pasirinkimo. Bet Singapure siek tiek yra, net ir labai turtingi daznai renkasi skruzdelyna vietoj namo ar low-rise. O kokiam Bankoke pasirinkimo isvis super daug, ir visi didieji daugiabuciai nors megstami expatu, bet pilni ir vietiniu su seimomis. Bet pas mus (kaip ir Skandinavijoj) tai aplamai to pasirinkimo nera.

      Comment


        Tu geriau susirask forume dangoraižistas ir diskutuok su juo ir jo temose, kurios atitinka tavo postus. Neteršk šitos temos.
        Show must go von!

        Comment


          Kaniūkuose, kur aplink gamta ir Lampėdžio ežeras, tikrai nereikia aukštesnių namų. Šitas projektas gerai įsipaišys. Rajonėlis apaugęs tokiais keliaaukščiais.

          Comment


            Parašė Trimitas Rodyti pranešimą
            Kaniūkuose, kur aplink gamta ir Lampėdžio ežeras, tikrai nereikia aukštesnių namų. Šitas projektas gerai įsipaišys. Rajonėlis apaugęs tokiais keliaaukščiais.
            Apaugęs panašaus aukščio, bet ne dydžio. Aš labai jaučiu antipatiją centromerai ir jos braižui - kam parduodi 80kv buta, kai gali parduoti 50 ir 30. Aisku, kazkam reikia ir to 30 ar 26 kv/m, bet paskui gyventojų tankis būna didesnis nei šilainiuose...

            Comment


              Parašė imaggo Rodyti pranešimą

              Apaugęs panašaus aukščio, bet ne dydžio. Aš labai jaučiu antipatiją centromerai ir jos braižui - kam parduodi 80kv buta, kai gali parduoti 50 ir 30. Aisku, kazkam reikia ir to 30 ar 26 kv/m, bet paskui gyventojų tankis būna didesnis nei šilainiuose...
              Gal baik juokus, jei 12 butų aukšte tai mažesnis nei kokie 9 iš 10 penkiaaukščių Kaune.

              Comment


                Parašė imaggo Rodyti pranešimą

                Apaugęs panašaus aukščio, bet ne dydžio. Aš labai jaučiu antipatiją centromerai ir jos braižui - kam parduodi 80kv buta, kai gali parduoti 50 ir 30. Aisku, kazkam reikia ir to 30 ar 26 kv/m, bet paskui gyventojų tankis būna didesnis nei šilainiuose...
                Čia tavo asmeninė problema, Centromeros projektai vieni geriausių Kaune, ypač paskutinis projektas Aleksote. Man tik pirmo nuo gatvės pastato fasadas keistokas.
                Kaunas yra Kaunas

                Comment


                  Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą

                  Čia tavo asmeninė problema, Centromeros projektai vieni geriausių Kaune, ypač paskutinis projektas Aleksote. Man tik pirmo nuo gatvės pastato fasadas keistokas.
                  Man jis irgi labai patiko, bet broko šimtai, gaisrai skydinėse kyla, atsakomybės niekas neprisiima. Savi niuansai. Bet čia jau labai ne į temą

                  Comment


                    Parašė imaggo Rodyti pranešimą
                    Centromeros naujas projektas. Šilo apartamentai. Raudondvario pl. 288k.

                    Kažkas baisaus. Milžiniški, po 12 butų aukšte, viso 240 butų. Kažkoks skruzdėlynas. O apie išvažiavimo suprojektaviną tai išvis tyliu
                    Neįsivaizduoju, kas jums nepatinka? Puiki architektūra, tikrai bus gražesni namai nei aplinkiniai. Nors ir jie yra visai nieko. Gal reikėjo įdėti foto be komentaro, būtum solidžiau atrodęs

                    Comment


                      Radvilėnų namai | Facebook

                      Click image for larger version  Name:	116736138_336846871046422_6239987534892309866_o.jpg Views:	1 Size:	265,1 kB ID:	1854250
                      Attached Files

                      Comment


                        Žiauriai prastas išplanavimas šitose namuose

                        Comment


                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                          Žiauriai prastas išplanavimas šitose namuose
                          kad turbūt daugumoje naujos statybos namų išplanavimas prastas.
                          Kaunas yra Kaunas

                          Comment


                            visi butai kaip gardai

                            Comment


                              Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą

                              kad turbūt daugumoje naujos statybos namų išplanavimas prastas.
                              Kuo prastas naujose statybose?
                              Atrodo kaip tik sovietai svaistydavo kvadratus, i naujos iš tiek oat kvadratų daugiau erdvės išgauna.

                              Comment


                                Čia pusė būto koridoriai kažkokie. Kadangi nesiruošiu čia gyvent. Vertinu architektūrą. 10/10.
                                Show must go von!

                                Comment


                                  Šiap kelis butus teko apžiūrėt naujos statybos namuose Kaune prieš porą mėnesių. Tai būtent šitam užkliuvo apgailėtinas išplanavimas. O šiap bendrai, labai jau nedidelis pasirinkimas Kaune su butais arčiau centro, keista, nes man pasirodė, kad poreikis yra.

                                  Comment


                                    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                    Šiap kelis butus teko apžiūrėt naujos statybos namuose Kaune prieš porą mėnesių. Tai būtent šitam užkliuvo apgailėtinas išplanavimas. O šiap bendrai, labai jau nedidelis pasirinkimas Kaune su butais arčiau centro, keista, nes man pasirodė, kad poreikis yra.
                                    Detaliau apie planavimą prašau, nes įdomu kaip šiuolaikinis architektas (kai yra juk ir kas patria) gali suprojektuot ne tai, kad vidutinišką, bet net ir apgailėtiną.

                                    Hal sklypas kažkaip ribojo maksimalų užstatymą jo pasekoje negalėjo geriau suplanuot?

                                    Comment


                                      Manau visur visko pasitaiko, gerai, kad rinktis galima. Konkreciai ilgas ir siauras koridorius 10kv man neatrodo protinga ir siap jei ziuri 90kv buta, o iseina 3 keistos formos miegamieji kambariai, kazkas ne taip:

                                      https://m.aruodas.lt/butai-kaune-zal...otos=1&index=2

                                      Comment


                                        Tikrai keistai atrodo. Kas architektai?

                                        Comment


                                          Išplanavimą turbūt iš dalies diktuoja nestandartinė šito projekto forma.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X