Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Daugiabučių namų statyba

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Truputi daugiau info:
    www.infra.lt

    Comment


      "Sakura" lietuje



      Comment


        Bootsy darytos nuotraukos.

        Paneriu gatves gale statomas namas.

        Is "kiemo" puses, fotografuojat nuo Neries:






        is Paneriu gatves


        Comment


          Kiek suprantu 4 ausktai ir viskas?

          Comment


            Buvau šiandien parodoje , ir mačiau vizualizacijas kažkokių kotedžų - individualių namų rajonėlio Debesų gatvėje. Tik nelabai dabar randu internete to projekto

            Comment


              As ir buvau parodoj, galvojau, kad debesu gatvej kazka statys..
              Ten pasirodo tas debesu 36 yra tos 'firmos' koordinates (taip jau man pasake kazkokia blonde)

              Comment


                Ten gi architektu dirbtuves reklamavosi.
                Kaunas yra Kaunas

                Comment


                  Tai galėčiau pasakyt kad keistokai ten tie kotedžai aprašyti
                  Beje šiandien pamačiau dar vieną daugiabutį naują, netoli Kalniečių vidurinės. Jis jau kelis aukštus iškilęs bet nieko taip ir negirdėjau apie tokį

                  Comment


                    Parašė aMariux
                    Kiek suprantu 4 ausktai ir viskas?
                    kol kas 4, o kaip ten toliau bus tai neaisku. aplinkui nemaciau jokiu iskabu su projekto foto

                    siaip ten aplinka tokia, kad as neisivaizduoju kaip zmonems gyvent reikes. praktiskai is visu pusiu shiukslynai. ok, prie pat namo sutvarkys viska, taciau kas ten stovi uz kokiu 20 metru tai net klaiku ziuret
                    Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                    Comment


                      /\ tai tikekimes kad aptvarkys ten aplinka, o gal but kvartalas plesis kazkada ir tie siukslynai dings

                      Comment


                        Balandžio pradžios vaizdai. Foto: Džabas

                        Medis:






                        Comment


                          siaip siame name ir as noreciau tureti butuka, bet ne pagal mano kisene...

                          Comment


                            /\ tai manau kad ne tu vienas to noretum

                            Comment


                              http://www.baileksas.lt/index_files/Page336.htm IDOMU butu suzinot daugiau nuomoniu apie situs namus.Nes ten galvojam pirkt buta.

                              Comment


                                /\ tai va ka is to baisuoklio isspaude nu galiu pasakyt kad galutiniam variante viskas atrodys

                                Comment


                                  Išskyrus tai, kad šalia liko senas pilkas jau apgyvendintas monstras

                                  O butai senam korpuse normalūs - tik lubos žemos ir kažkaip kreivai plokštės sudėtos, bet manau naujuose butuose tokių problemų nebus

                                  Comment


                                    smagu savo butą turėt... nzn kaip ten butai bet atrodo neblogai, man žiauriai patinka butai per 2 aukštus... beveik kaip nuosavas namas... o su mašinom nebus ten problemų? yra kokia aikštelė kieme?

                                    Comment


                                      Aikštelė yra, bet ne per didžiausia, nors turbūt už tų naujų korpusų irgi bus aikštelės, taip kad su parkavimu nemanau, kad bus problemų

                                      Comment


                                        Mes irgi ziurejom ten buta, bet kas atbaide tai kiemo nebuvimas, automobiliai tikrai ten netilps, be to jie aiksteles kazkaip idomiai kvadratiniais metrais o ne vienetais parduoda. Kas dar nepatiko - koridorius per visa auksta, kuriame tikrai kas nors sugebes prirukyti..

                                        Comment


                                          Parašė moo
                                          Išskyrus tai, kad šalia liko senas pilkas jau apgyvendintas monstras

                                          O butai senam korpuse normalūs - tik lubos žemos ir kažkaip kreivai plokštės sudėtos, bet manau naujuose butuose tokių problemų nebus
                                          kaip mane nervina tie monstrai kaune tai jomajo

                                          Comment

                                          Working...
                                          X