Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Prekybos miestelis „URMAS“ Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Dom@s Rodyti pranešimą
    Sauniai atrodo!!!! ar cia gal tokie stiklai kaip banknotas???
    nepasakyčiau.... iš tikrųjų apstulbino, bet sakyčiau labai provincialu, kičinis vaizdelis. na gal to ir reikia "liaudžiai"...
    yra urmas, yra urmo klientai ir jų skonis, tai bus pagal juos ir biurų pastatas.
    ...šiaip įdėja vaizduoti ant stiklo labai nebloga, bet pinigą, ir dar 1000 lt... na nežinau, kažkuo labai primena anksčiau kioskuose ir urmo bazėje labai populiarius "išskirtinės kokybės" raktų pakabukus su dolerių banknotais...

    Comment


      Parašė paulius 05 Rodyti pranešimą
      nepasakyčiau.... iš tikrųjų apstulbino, bet sakyčiau labai provincialu, kičinis vaizdelis. na gal to ir reikia "liaudžiai"...
      yra urmas, yra urmo klientai ir jų skonis, tai bus pagal juos ir biurų pastatas.
      ...šiaip įdėja vaizduoti ant stiklo labai nebloga, bet pinigą, ir dar 1000 lt... na nežinau, kažkuo labai primena anksčiau kioskuose ir urmo bazėje labai populiarius "išskirtinės kokybės" raktų pakabukus su dolerių banknotais...
      bet seip galetu ne doleriai buti o eurai, litai jau vistiek tuoj baigsis

      Comment


        /\ vat būtent - liaudžiai juk pats supranti, koks kontingentas urme prekinasi - visa lietuva. bet nesutinku, kad fasadas kičinis, man jis kaip tik išskirtinis labai

        Comment


          kicinis ne kicinis, bet zmones kalbeti privers. O tai jau papildoma reklama Tik idomu ar gausis taip ryskiai tas litu vaizdas realiai?

          Comment


            Kad išskirtinis tai tikrai, bet tas banknotas tikrai kažkoks kičas. Raižyto stiklo pavyzdžiai atrodė labai gerai ir buvo labai daug žadantys, tačiau šios vizualizacijos . Tik pamatęs vizualizacijas pokštas čia pagalvojau.

            Comment


              /\ tai juk galbūt tik pati pirminė vizualiacija. galutinis variantas tikrai neatrodys lygiai taip, kaip čia nupiešta, juk daug kartų taip yra nutikę. manau, čia tik pirminis eskizas bendram vaizdui susidaryti

              Comment


                Palaukit cia tik vizuacija visada vizuacijos buna klaidinancios. Pamatysit bus kaip su SAULES MIESTU tai dangoraizis turejo apvalus buti ir pats pastatas apvalesni o paskui negavo leiimo statyt dangoraizio medziagu kai kur tokiu negavo ir dabar gavosi toks kvadratinis kaip sandelys tik darko miesta tokie

                Comment


                  Na man jis vien savo unikalumu patinka Nors kičas aišku labai juntamas
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    O gal čia į Lietuvos tūkstantmetį orientuojamasi?

                    Šauniai atrodo. Juk ne senamiestyje.

                    Comment


                      Kičas ne kičas, bet man patinka Nustebino
                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                      Comment


                        Nesąmonė, man nepatinka Nesąmonių nesąmonė
                        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                        Comment


                          man kažkaip ir nei šis, nei tas na kalbų bus tikrai

                          Comment


                            O kaip tas banknotas bus uždėtas ant stiklo? Įsivaizduoju, kad stikle bus išraižytas tas banknotas, ar ne?
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              Parašė amiko Rodyti pranešimą
                              O kaip tas banknotas bus uždėtas ant stiklo? Įsivaizduoju, kad stikle bus išraižytas tas banknotas, ar ne?
                              Vitražiniai stiklai
                              Mano nuotraukos @Fotki.com

                              Auto Show Millennium 2007
                              Retromobile 2007
                              "Kova 1". Driftingo čempionatas
                              "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                              Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                              BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                              Kauno Marių Regioninis Parkas

                              Comment


                                Nu bet tikrai - nei A, nei B
                                BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                Comment


                                  Kažkaip padvelkė Rusija man pažvelgus į tą pastatą Net nežinau kaip čia bus, reik laukt kol gyvai bus galima įvertinti

                                  Comment


                                    Nesąmonė natūrali

                                    Comment


                                      Tegu kuo greičiau šitą "nesąmonę" užbaigia. "Urmas" šaunuoliai. Dar man pritariančių bus? Džiaugiuos, kad šitas pastatas bus kitoks, kažkuo išsiskirs, galėjo žinoma apdėt stiklu (paprastu), bet tada nebūtų nieko ypatingo
                                      Paskutinis taisė ; 2007.01.21, 17:35.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        /\ visom 4!

                                        Comment


                                          Pritariu Ash. Visiškai išskirtinas pastatas nusimato. Gal ir kiču kvepia, bet žiūrisi labai netgi gerai.
                                          Birth, school, METALLICA, death

                                          Comment

                                          Working...
                                          X