Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Projektai Kaune (archyvas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Hunte-r
    Naujas Mitsubishi ir Hyundai salonas prie Hyper Maximos:

    Ivaziavus i Kauna toks ispudis, kad jame nauji pastatai vien tik auto salonai.
    Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

    Comment


      O man toks įspūdis, kad tu niekad nesi "įvažiavęs" į tą Kauną.

      Comment


        Laikinoji sostinė

        "Jau pavasarį kauniečiai žinos, kokiose laikinosios sostinės vietose bus galima statyti dangoraižių, iki kokio aukščio jie galės iškilti miesto peizaže."

        raso, kad Kaune neturetu buti statomi aukstesni nei Prisikelimo baznycia dangoraiziai t.y. 55-70 metru, iki 20-24 aukstu
        Nesamone

        Comment


          Cia taip raso, tas... neprisimenu pavardes, nu, kad jo nuomone kaune neturetu buti aukstesniu nei prisikelimo baznycia pastatu. O paskui yra parasyta, kad Kauno aukstuminiai pastatai, butu statomi gelezinkelio stoties ir Pergales koncerno teritorijoje , ir prie didesniu sankryzu. Betkuriuo atveju, manau, kad Kauno NMC ir bus aplink stoti, iki pat nemuno. Vaizdas tikrai grazus turetu but...

          Comment


            Vilniuje, rodos, pastebėta tendencija nestatyti nieko aukščiau už "Europa", Kaune - už Prisikėlimo Bažnyčia, o Klaipėdoje nieks dangoraižių aukščių neriboja Tad ateity Lietuvoje aukščiausieji dangoraižiai bus.. Tik Klaipėdoje
            Westside is the best ! :jura:

            Comment


              Aš pilnai pritariui tokiam planaui, kad nebūtų viršyta Prisikėlimo bažnyčios aukštis, aišku minėtam stoties rajone aukštis gali būti ir didesnis, visgi Nemuno slėnis

              Comment


                Tai kiek as ir supratau tame straipsnyje, tam rajone ir nebutu toks apsurdiskas aukstis..

                Comment


                  bloga man jau nuo prisikelimos baznycios kas ten ka grazaus mato... leidziuos ana savaite nuo milikoniu kalno ir uzmeciau aki i ja... tragedija bent jau man deze.... jokio grozio nematau
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    O man pati gražiausia bažnyčia Kaune, ir tikrai nenorėčiau, kad modernios dėžes, kurios pasens ir taps nemoderniomis, užgoštų pastatą kuris bus visada gražus

                    Comment


                      Parašė Dzipas
                      O man pati gražiausia bažnyčia Kaune, ir tikrai nenorėčiau, kad modernios dėžes, kurios pasens ir taps nemoderniomis, užgoštų pastatą kuris bus visada gražus
                      na zinoma cia kiekvieno skonio reikalas
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Kiek as suprantu, tai ant kalno neleis virsyti baznycios? Bet prie stoties ar kokioje Vilijampole, gali statyti kiek nori

                        Comment


                          Ką ir sakau, kad slėniuose gali stayti tuos dangoraižius, bet tik ne žaliakalnį.

                          Comment


                            Parašė tech
                            Kiek as suprantu, tai ant kalno neleis virsyti baznycios? Bet prie stoties ar kokioje Vilijampole, gali statyti kiek nori
                            Taip, lygiai taip pat ir as supratau, tikiuosi taip ir bus!

                            Comment


                              Sutinku del statybu sleniuose, bet ne ant kalno. O dar man atrodo, kad reikia nugriauti ta sovietini Radijo gamyklos griozda prie Savanoriu ir Zemaites gatves. Jis visiskai uzstoja baznyzia -- nieko nesimato. Ir pats yra slykstus. As gal net padaryciau kokia "zaliaja zona" toj vietoj. Bet kadangi ten brangus nekilnojamas turtas, tai butu galima ir kokia mazaaukste statyba vystyti, kad negoztu vaizdo. Ka jus apie tai manot?

                              Comment


                                Parašė TKO
                                Sutinku del statybu sleniuose, bet ne ant kalno. O dar man atrodo, kad reikia nugriauti ta sovietini Radijo gamyklos griozda prie Savanoriu ir Zemaites gatves. Jis visiskai uzstoja baznyzia -- nieko nesimato. Ir pats yra slykstus. As gal net padaryciau kokia "zaliaja zona" toj vietoj. Bet kadangi ten brangus nekilnojamas turtas, tai butu galima ir kokia mazaaukste statyba vystyti, kad negoztu vaizdo. Ka jus apie tai manot?
                                Su banga butinai reiktu kazka daryti.
                                Pritariu TKO del zaliosios zonos. Butu grazu koks mazas parkelis su suoliukais, fontanais ar dar kuom. Nuo ten atsivertu labai grazus vaizdas i miesto centra. Apzvalgos aikstele dar viena grazi butu.
                                Beje ten butu galima ir isyvendinti lauko kavines ideja, kuri nepavyko pacioje baznycioje.

                                Comment


                                  na svajones skamba graziai, bet, kad labai netektu nusivilt siulau grist i realybe pamirskim zaliasias zonas... apie naujas net snekos nlb gali but, bet va man baisu, kad ir dabar egzistuojanciu naikint nepradetu
                                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                                  Auto Show Millennium 2007
                                  Retromobile 2007
                                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                                  Comment


                                    Kazink kiek ilgai tas bangos pastataas toks isilaikys...

                                    Comment


                                      www.development.lt kažką kalbama apie šį pastatą. Lyg ruošiamasi ten biurus daryti. Projektas pavadintas 'Žaliakalnis A class business center'

                                      Comment


                                        Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                        Comment


                                          Aaaaisku. Tam rajonui daug itakos darys busimas Mikrovisatos pastatas. Pagal development.lt, Mikrovisatos pastatas bus 42 metru. (Palyginimui, Prisikelimo baznycios aukstis -- 59 metrai.) Ir jei vienoj Savanoriu pusej pastatys toki dideli objekta, tai vargu ar skersai prospekta atsirastu subtili mazaaukste architektura, nes tada gautusi toks disbalansas. Del to as bijau, kad jei pastatys ta biuru pastata, tai vietoj Radijo Gamyklos ilgainiui irgi turesim kazka panasaus. Nors kiek pamenu, del Mikrovisatos aukscio dar buvo gincu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X