Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Gator
    replied
    Parašė Blaze Rodyti pranešimą

    Lietuvoje jau išaugo karta, kuriai parkingas ir yra viešoji erdvė. "Čilinti parkinge" jau prieš 15 metų buvo populiari veikla.
    Gal labiau atvirkščiai, jau nueina ta mada. Pvz Kauno marių aikštelė prieš 20 m buvo oho reikalas suvažiuot ir čilint, prieš 5 mwtus jai to nebebuvo, ir čia kalbu apie laikus kai dar nemokama būdavo.

    Komentuoti:


  • Blaze
    replied
    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

    Būtu gerai viešoji erdvė, bet dabar automobilistai galės teisintis, nes ir studentų skverelis bus sutvarkytas.
    Lietuvoje jau išaugo karta, kuriai parkingas ir yra viešoji erdvė. "Čilinti parkinge" jau prieš 15 metų buvo populiari veikla.

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Parašė Effka Rodyti pranešimą

    Kam tas skveras, kai už gerų 50 metrų yra tarptautinius apdovanojimus pelniusi aikštė, baigiamas rekonstruoti studentų skveras. Priedu, paėjus dvigubai toliau - karo muziejaus sodelis.
    Tiesiog, kuo mažiau išmetamųjų dujų prie viešųjų pastatų, tuo geriau. O šiaip aš tikrai suprantu, kad ten jau daug kas pagerinta, nėra labai bjauru, ir tas skveras vietoj parkingo gal bus tada, kai būsim turtingesni, kai turėsim daugiau beveik nematomų parkingų ir geresnius darnaus judumo įgūdžius.

    Komentuoti:


  • Effka
    replied
    Parašė manometras Rodyti pranešimą

    Duokit pinigų, duokit mintį, padarys. Gal.

    Čia ne mano pasiteisinimas, čia ne mano parkingas, jį ne padariau ir ne man jo reikia. Po Kauno centrą savo automobiliu nevažinėju. Aš tik pasakiau faktus, kuriuos žinau. Bet ir man geriau, kad kažkas parkuosis toje aikštelėje, o ne šiaip ant šaligatvio, svetimame kieme ant žudomos pievutės ir pan.
    Ne visi dėstytojai ir studentai atvažiuoja ten savo automobiliais. Yra, kas ateina pėsti, atvažiuoja dviračiu, paspirtuku, riedlente, troleibusu ar autobusu. Galėtų žmonės parkuotis ie kitur, bet kažkam, kas projektavo pastatą ir aplinką, nekilo tokia mintis, kad parkingą verta panaikinti. O skvero įrengimas ten kainuotų kitus pinigus.
    Kam tas skveras, kai už gerų 50 metrų yra tarptautinius apdovanojimus pelniusi aikštė, baigiamas rekonstruoti studentų skveras. Priedu, paėjus dvigubai toliau - karo muziejaus sodelis.

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą


    nu bet ir pasiteisinimai... kelis medzius bent bytu pasodine... estetai mat
    Duokit pinigų, duokit mintį, padarys. Gal.

    Čia ne mano pasiteisinimas, čia ne mano parkingas, jį ne padariau ir ne man jo reikia. Po Kauno centrą savo automobiliu nevažinėju. Aš tik pasakiau faktus, kuriuos žinau. Bet ir man geriau, kad kažkas parkuosis toje aikštelėje, o ne šiaip ant šaligatvio, svetimame kieme ant žudomos pievutės ir pan.
    Ne visi dėstytojai ir studentai atvažiuoja ten savo automobiliais. Yra, kas ateina pėsti, atvažiuoja dviračiu, paspirtuku, riedlente, troleibusu ar autobusu. Galėtų žmonės parkuotis ie kitur, bet kažkam, kas projektavo pastatą ir aplinką, nekilo tokia mintis, kad parkingą verta panaikinti. O skvero įrengimas ten kainuotų kitus pinigus.

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė manometras Rodyti pranešimą
    Tas parkingiukas ten seniausiai buvo, tai jie nieko nepadarė, tik sutvarkė, užuot panaikinę.
    Kadangi ilgai nebuvom ir nesam superturtinga šalis, tai ir parkingai pas mus paprasti, nedžiugina pėsčiųjų ir estetų. Ir parkuotojų įpročiai dažnai bjaurūs.

    nu bet ir pasiteisinimai... kelis medzius bent bytu pasodine... estetai mat

    Komentuoti:


  • ernissss
    replied
    Parašė manometras Rodyti pranešimą
    Tas parkingiukas ten seniausiai buvo, tai jie nieko nepadarė, tik sutvarkė, užuot panaikinę.
    Būtent...

    Komentuoti:


  • manometras
    replied
    Tas parkingiukas ten seniausiai buvo, tai jie nieko nepadarė, tik sutvarkė, užuot panaikinę.
    Kadangi ilgai nebuvom ir nesam superturtinga šalis, tai ir parkingai pas mus paprasti, nedžiugina pėsčiųjų ir estetų. Ir parkuotojų įpročiai dažnai bjaurūs.

    Komentuoti:


  • Mantas256
    replied
    Gražiai tą VDU logo padarė ant stiklo, bet parkofkės tai mažiausiai reikėjo...

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė bimbam Rodyti pranešimą
    O statoma daugiaaukštė aikštelė visai prie pat būtų dar didesnis kontrargumentas.
    Nu, atseit vargšams dėstytojams reikės mokėti.

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą

    tikriausiai juokauji, kaip tvarkinga stovėjimo aikštelė gali gadinti vaizdą mieste?
    pries paradini iejima parkofka cia turetu but dviraciu stovai, medziai , ir skverelis, bei kelios vietas neigaliesiems bei rektoratui.

    Komentuoti:


  • bimbam
    replied
    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

    Būtu gerai viešoji erdvė, bet dabar automobilistai galės teisintis, nes ir studentų skverelis bus sutvarkytas.
    O statoma daugiaaukštė aikštelė visai prie pat būtų dar didesnis kontrargumentas.

    Komentuoti:


  • RokasLT
    replied
    Parašė bimbam Rodyti pranešimą

    Gal iš nuotraukos nesimato. Aš kai pamačiau irgi labai supykdė. Tai juk įėjimas į universitetą? Kokios dar parkavimo aikštelės? Čia turi būti suoliukai ir medžiai, nesvarbu kad Vienybės aikštė prie pat. Čia visiškai nereikia stovėjimo aikštelės. Universiteto, o ne kokio fabriko kiemelis. Tiesa sakant jau geriau panaikinčiau šitą aikštelę, o ne tą priešais Magnumą. Ten bet kokiu atveju beviltiška automobilistano erdvė iki kol nebus KM pr. transformacijos.
    Būtu gerai viešoji erdvė, bet dabar automobilistai galės teisintis, nes ir studentų skverelis bus sutvarkytas.

    Komentuoti:


  • bimbam
    replied
    Parašė nepolitikas Rodyti pranešimą

    tikriausiai juokauji, kaip tvarkinga stovėjimo aikštelė gali gadinti vaizdą mieste?
    Gal iš nuotraukos nesimato. Aš kai pamačiau irgi labai supykdė. Tai juk įėjimas į universitetą? Kokios dar parkavimo aikštelės? Čia turi būti suoliukai ir medžiai, nesvarbu kad Vienybės aikštė prie pat. Čia visiškai nereikia stovėjimo aikštelės. Universiteto, o ne kokio fabriko kiemelis. Tiesa sakant jau geriau panaikinčiau šitą aikštelę, o ne tą priešais Magnumą. Ten bet kokiu atveju beviltiška automobilistano erdvė iki kol nebus KM pr. transformacijos.

    Komentuoti:


  • nepolitikas
    replied
    Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
    parkofke gadina labai vaizda.
    tikriausiai juokauji, kaip tvarkinga stovėjimo aikštelė gali gadinti vaizdą mieste?

    Komentuoti:


  • DeSadas
    replied
    parkofke gadina labai vaizda.

    Komentuoti:


  • Missoni
    replied
    VDU K. Donelaičio g.52

    Click image for larger version

Name:	DSCF6094.JPG
Views:	1069
Size:	1,12 MB
ID:	1982132

    Click image for larger version

Name:	DSCF6097.JPG
Views:	1048
Size:	1,72 MB
ID:	1982133

    Click image for larger version

Name:	DSCF6098.JPG
Views:	1048
Size:	1,20 MB
ID:	1982134

    Click image for larger version

Name:	DSCF6100.JPG
Views:	1048
Size:	1,27 MB
ID:	1982135

    Click image for larger version

Name:	DSCF6102.JPG
Views:	1048
Size:	2,19 MB
ID:	1982136

    Click image for larger version

Name:	DSCF6103.JPG
Views:	1049
Size:	2,77 MB
ID:	1982137

    Komentuoti:


  • Missoni
    replied
    K. Donelaičio g. 69

    Click image for larger version

Name:	DSCF6095.JPG
Views:	1060
Size:	1,73 MB
ID:	1982130

    Komentuoti:


  • Missoni
    replied
    Viešoji biblioteka Radastų gatvėje po renovacijos įgaus bene pirmykštį vaizdą - kas nežinos, kad ji buvo renovuota, nelabai ir supras.

    Click image for larger version

Name:	DSCF6032.JPG
Views:	1064
Size:	2,82 MB
ID:	1982126

    Click image for larger version

Name:	DSCF6035.JPG
Views:	1038
Size:	2,49 MB
ID:	1982127

    Click image for larger version

Name:	DSCF6037.JPG
Views:	1045
Size:	1,84 MB
ID:	1982128

    Komentuoti:


  • Missoni
    replied
    Trakų g. 2 atsinaujino. Galvojau, kad atnaujino tik pusę namo, bet pagal adresus kita pusė, kuri yra Trakų g.4 liko nepaliesta. Nors nežinodamas ir nepasakytum. kad čia du namai...

    Click image for larger version

Name:	DSCF6003.JPG
Views:	1068
Size:	1,78 MB
ID:	1982118

    Click image for larger version

Name:	DSCF6004.JPG
Views:	1043
Size:	2,17 MB
ID:	1982119

    Atnaujintas įėjimo portalas.

    Click image for larger version

Name:	DSCF6005.JPG
Views:	1036
Size:	2,53 MB
ID:	1982120

    Senosios pašto dėžutės

    Click image for larger version

Name:	DSCF6007.JPG
Views:	1046
Size:	3,68 MB
ID:	1982121

    Kita namo dalis - Trakų g.4

    Click image for larger version

Name:	DSCF6008.JPG
Views:	1031
Size:	1,47 MB
ID:	1982122

    Trakų g. 4 pašto dėžutė

    Click image for larger version

Name:	DSCF6009.JPG
Views:	1041
Size:	3,03 MB
ID:	1982123

    Ir dar senos tarpukario durys

    Click image for larger version

Name:	DSCF6012.JPG
Views:	1036
Size:	2,37 MB
ID:	1982124

    Komentuoti:

Working...
X