Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Pastatų atnaujinimas Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė GYARD-P Rodyti pranešimą
    Vaziavau pro sali siandien. Kelios melynu ir baltu balionu grandines ir tiek. Siaip fasadas atrodo tvarkingai. Viskass grazu. Tik dabar ten nera zmoniu, ir taip bus dar metus. Tik gaila niekas nevalo pozeminiu pereju stiklu. Nekaip atrodo
    Bet juk ir ana kryptim važiuoja traukiniai Ar aš klystu. Kiek pamenu vaikystėj tėvą ton pusėn išlydėdavau
    Mano nuotraukos @Fotki.com

    Auto Show Millennium 2007
    Retromobile 2007
    "Kova 1". Driftingo čempionatas
    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
    Kauno Marių Regioninis Parkas

    Comment


      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
      Bet juk ir ana kryptim važiuoja traukiniai Ar aš klystu. Kiek pamenu vaikystėj tėvą ton pusėn išlydėdavau
      Aisku, kad vaziuoja. Is stoties nevaziuos zmones tik vaziuojantys i vilniu

      Comment


        sveikas Daktare,

        nu va kauno rotuses didz.sale jau atrestauruota,gali uzeiti ir pasiziureti,ivertinti,dirbo 7 restauratoriai.antnaujintos sienos iskyrus grindis )

        Comment


          Kelio stoties foto yra čia:
          http://yessuz.blogas.lt/345694/baisi...er-grozis.html

          Comment


            Nesuprantu, kaip tuos žalius suolus paliko. Tiek viduje, tiek lauke.
            Kaunas yra Kaunas

            Comment


              Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą
              Nesuprantu, kaip tuos žalius suolus paliko. Tiek viduje, tiek lauke.
              Vilniuje irgi paliko tokius pat
              „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

              Comment


                čia nelabai įkirtau, ką ponas juratis parašė čia buvo skirta man?

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  čia nelabai įkirtau
                  parase, kad atrestauruota rotuses didzioji sale ir, kad tame procese dirbo 7 zmones. Taip pat pasiule apsilankyti ir ivertinti

                  Comment


                    /\ ačiū ačiū, tiek aš supratau, bet kodėl būtent aš buvau taip išskirtas?

                    Comment


                      /\ Gal todėl, jog tu, daktarėli, dažnai stogo pakeitimą, interjero restauraciją ar vienos sienos nudažymą nuvertini dažnai kaip kosmetinį remontą, o ne kaip pilnaverčią restauraciją (nors tai turbūt dažnu atveju ir nėra pilanvertis remontas fasado). Spėju, jog kokį kartą apie restauruojamą Rotušės interjerą atsiliepei kaip nors: " A, ir vėl kosmetinis remontas..., o jau tikėjausi...". Ar dar kaip nors. Nesenas pavyzdys su Soboro stogu
                      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                      Dordrechtas/Haarlemas
                      Nesebaras/Plovdivas
                      Kiolnas

                      Comment


                        /\ niekada nieko apie rotušės interjerą nesakiau porą kartų paverkiau dėl stogų, kad tik jiems kol kas tėra pinigų, bet ir jų matyt rado, kai ant galvų lyt pradėjo o šiaip kas dėl rotušės interjeto - nuostabu, kad jį tvarko, nes išorė juk nepriekaištinga šiuo atveju

                        Comment


                          Prie šio Kovo 11-osios g. 130A daugiaaukščio stovi didžiulis kranas, prikrauta apšiltinimo medžiagų. Įdomu, ar visą pastatą "apklijuos"
                          http://maps.google.com/maps?f=q&hl=e...,0.003648&z=18
                          www.kaunotvirtove.lt

                          Comment


                            Prie Savanorių-Kovo 11-osios sąnkryžos yra ne vienas daugiaaukštis renovuojamas. Dar kitoj pusėj pora yra, kiek giliau...

                            Comment


                              /\ jo ir aš tai pastebėjau jau seniai, gerai atrodo

                              Comment


                                Gal yra kokių Kauno atnaujinimo naujienų ?
                                Post in English - fight censorship!

                                Comment


                                  be laisvės šviestuvų keitimo ir kontaktinių stulpų dažymo kol kas nelabai ką užfiksavau kol kas...

                                  Comment


                                    O gražu būtų jeigu 2012 turistai pamatytų bent senamiestį iščiustytą.

                                    Beje, kažkurios dienos Lietuvos ryte skaičiau, kad vyskupyja ruošiasi kurti viešbutį kažkur netoli Rotušės aikštės. Matyt dar vienas atnaujinimas nusimato.
                                    Post in English - fight censorship!

                                    Comment


                                      nu tai labai tikimės, kad iki čempionato laisvės alėja jau bus sutvarkyta, arba bent jau baiginėjama, o senamiestis irgi turės jau daug sutvarkytų plotų, jau dabar vien aplink jėzuitų gimnaziją kiek darbų verda arba jau yra baigti. bet tobulumui kaip sakoma ribų nėra dirbt ir dirbt Kaune reikia, niekada nesustojant

                                      Comment


                                        Atnaujinamas pastatas Laisvės alėjoje, šalia naujų teismo rūmų. Atrodo, prieš tai pirmam aukšte buvo įsikūręs Parex banko padalinys.
                                        www.donatas-mazeika.lt

                                        Comment


                                          oj gerai būtų, kad tokia naujinimo banga nuriedėtų per visą laisvę nuo teismo rūmų...
                                          dar vienas pastatas smarkiai tvarkomas ir apvilktas pastoliais bei medžiaga yra miško gatvėje, šalia dariaus ir girėno gimnazijos.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X