Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"Bokštas" - gyvenamas namas Kęstučio g./Kanto g. Kaune

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Naujausias vaizdas toks. Is miesto sodo.

    Jau matosi ir aliuminio strypai.


    Kaunas yra Kaunas

    Comment


      Sakykit ką norit, bet iš miesto sodo pusės jis man jau ir dabar gerai žiūris
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        Įdomiai atrodo, gerai, kad ne dėžutė Bet vis tiek... Labai daug stiklo ir aliuminio... Labai modernistiška, žiūrint jaučiasi "šaltumo" atmosfera. Nors nėra ko norėt - eilinis biznio pastatas.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Protingiausias sprendimas tokioje vietoje būtų architektūrinis konkursas( kur galima idėjų atranka),o dabar demonstruojamas urbanistinis-architektūrinis neprofesionalumas(santykis su istoriniu bokšteliu ir gretimu namu gatvės išklotinėje ).

          Comment


            Nu. Namai neturėtų būti statomi aukštesni nei 2 aukštų.
            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

            Comment


              Bet už šalia esantį centrinį paštą šitas žemesnis?
              When a man lies, he murders some part of the world

              Comment


                Renderis vieno pastatėlio Amsterdame
                Panašumo kažkiek yra

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  Bet už šalia esantį centrinį paštą šitas žemesnis?
                  Abejoju.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    Pats pastatas man patinka. Tik kaip dažniausiai ir būna, jei geras pastatas tai netinkamoj vietoj.

                    Comment


                      Vaizdas nuo Nemuno salos:
                      www.donatas-mazeika.lt

                      Comment


                        man ta staciakampe dezute ant stogo gadina visa pastata

                        Comment


                          ėjau visai neseniai pro šalį, tai jau ryškiai matosi bokštelis ant tos stiklinės sienos

                          Comment


                            2007 01 27










                            Is akropolio garazo.

                            I love INNUENDO!

                            Comment


                              Panasu i tai kad galutinis variantas niekuom nesiskirs nuo renderio. O tai man labai patinka. Visi zinom kad nedaznas toks reiskinys
                              www.tomflagman.com

                              Comment


                                Teko apsilankyti centre, tad tai progai nufotkinau šį gražuolį.








                                Bokštelis atsispindi gražiai, bet iš miesto sodo tai praktiškai nesimato, to ir buvo galima tikėtis.

                                Comment


                                  Šis"blizgutis" taikliai apibūdintas paskutiniame "Statybų piloto" numeryje.

                                  Comment


                                    Kaip baisu

                                    Stenėjo, stenėjo Kaunas ir išstenėjo, dar reikia tokį patį kur nors Rotušės aikštėje pastatyti, arba prie pilies. Kad atsispindėtų

                                    Comment


                                      o man patinka šis pastatas, labai pagyvina tą vietą. kad tai suprastum, reikia pasivaikščiot aplink

                                      Comment


                                        Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                                        o man patinka šis pastatas, labai pagyvina tą vietą. kad tai suprastum, reikia pasivaikščiot aplink
                                        Galbūt. Reikės taip ir padaryti kai pastatys. Bent dabar atrodo labai išsišokantis iš tautinės visumos.

                                        Comment


                                          Parašė BrokenCloud Rodyti pranešimą
                                          Kaip baisu

                                          Stenėjo, stenėjo Kaunas ir išstenėjo, dar reikia tokį patį kur nors Rotušės aikštėje pastatyti, arba prie pilies. Kad atsispindėtų
                                          Na mano nuomone vienas kitas tokio pobudžio pastatas miesto centre ne tik kad nepagadina vaizdo, bet jį tik pagerina.
                                          Man asmeniškai šitas pastatas labai patinka.
                                          www.tomflagman.com

                                          Comment

                                          Working...
                                          X