Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

"SBA" gyvenamasis ir verslo rajonas H. Ir O. Minkovskių g.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #21
    aš jau užsiprenumeravau pardavimo skelbimus. Norėčiau ten gauti ( įpirkti) butą.
    Русский военный корабль, иди нахуй!

    Comment


      #22
      Jo, pavadinimas kvartalo ne kažką.
      Kaunas yra Kaunas

      Comment


        #23
        Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą
        Jo, pavadinimas kvartalo ne kažką.
        Tai savivaldybė, Kauno dienos, Kas vyksta Kaune pasidalino per fb ir visokios Feisbuko bobulytės pasiilgusios gimtojo kaimo, Nerimdaičių, Žygaičių ir Paulaičių subalsavo už Nemunaičius

        Comment


          #24
          Viskas tvarkoje su tuo pavadinimu. Jeigu kažkas jaučia kažkokius kompleksus dėl lietuviškų kaimų pavadinimų, tai čia jau yra jų asmeninės problemos. Visi lietuviai dar visai neseniai buvo dideli kaimiečiai, tai yra mūsų identiteto dalis. Man daug svarbiau, kad projektas būtų išvystytas pagal pasaulinio lygio standartus

          Comment


            #25
            Parašė bimbam Rodyti pranešimą

            Tai savivaldybė, Kauno dienos, Kas vyksta Kaune pasidalino per fb ir visokios Feisbuko bobulytės pasiilgusios gimtojo kaimo, Nerimdaičių, Žygaičių ir Paulaičių subalsavo už Nemunaičius
            Jo, kiečiau butu koks River town ar Neman city.

            Comment


              #26
              Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
              Viskas tvarkoje su tuo pavadinimu. Jeigu kažkas jaučia kažkokius kompleksus dėl lietuviškų kaimų pavadinimų, tai čia jau yra jų asmeninės problemos. Visi lietuviai dar visai neseniai buvo dideli kaimiečiai, tai yra mūsų identiteto dalis. Man daug svarbiau, kad projektas būtų išvystytas pagal pasaulinio lygio standartus
              Parašė Gator Rodyti pranešimą

              Jo, kiečiau butu koks River town ar Neman city.
              Aš nesiūlau kažkokio "newtown'o" arba "workland'o" (laisvės al. toks yra). Tiesiog manau, kad toks ilgas, nepatogus, provincinis pavadinimas netinka didmiesčio naujam rajonui. Manau Nemupiai buvo labai paprastas ir modernus. Aš visiškai už Lietuviškus pavadinimus.

              Comment


                #27
                Parašė bimbam Rodyti pranešimą

                Aš nesiūlau kažkokio "newtown'o" arba "workland'o" (laisvės al. toks yra). Tiesiog manau, kad toks ilgas, nepatogus, provincinis pavadinimas netinka didmiesčio naujam rajonui. Manau Nemupiai buvo labai paprastas ir modernus. Aš visiškai už Lietuviškus pavadinimus.
                Tiek ''Nemunaičiai'', tiek ''Nemupiai'' nėra nei per ilgi, nei provinciniai pavadinimai. Tiesa, Kaunas nėra didmiestis, o gal netgi labiau provincija, žiūrint kokiam kontekste žiūrėsime

                Comment


                  #28
                  Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                  Tiek ''Nemunaičiai'', tiek ''Nemupiai'' nėra nei per ilgi, nei provinciniai pavadinimai. Tiesa, Kaunas nėra didmiestis, o gal netgi labiau provincija, žiūrint kokiam kontekste žiūrėsime
                  O koks būtų provincinis pavadinimas? Man tai labiausiai visokie 'Lietuvaičiai' su tuo asocijuojasi. Lietuvos kontekste didmiestis, tai ir yra svarbu, nes užsieniečiai nelabai ką supranta ir nesvarbu jiems.

                  Comment


                    #29
                    Parašė Čikupakas Rodyti pranešimą
                    Tiek ''Nemunaičiai'', tiek ''Nemupiai'' nėra nei per ilgi, nei provinciniai pavadinimai. Tiesa, Kaunas nėra didmiestis, o gal netgi labiau provincija, žiūrint kokiam kontekste žiūrėsime
                    Žiūrime Lietuvos kontekste, kuriame yra 5 didmiesčiai.
                    Carinės Rusijos kontekste buvo provincija.

                    Comment


                      #30
                      Pavadinimas visai normalus. palyginkite su kokiu nors "Zverynas", "Eiguliai", "Karkazai" ir panasiai

                      Comment


                        #31
                        Parašė liutass Rodyti pranešimą
                        Pavadinimas visai normalus. palyginkite su kokiu nors "Zverynas", "Eiguliai", "Karkazai" ir panasiai
                        Lyginti reikia su NT projektų pavadinimais, o ne mikrorajonų pavadibinais.

                        Comment


                          #32
                          Man pavadinimas ok, balsavau uz Upius. Visokie pseudo angliski kaip Nemunas Town skamba provincialiai, o neva modernus ten koks Nem05 tai kaip vardiniai numeriai ant X6.

                          Comment


                            #33
                            Jei išpildymas bus, kaip Vienybės aikštės ar bent Doko, tai dėl manęs, nors ir Pimpiškės gali vadintis. Prie pavadinimų kažkaip lengviau priprantama, nei randų ant miesto veido.

                            Comment


                              #34
                              Parašė Gator Rodyti pranešimą

                              Žiūrime Lietuvos kontekste, kuriame yra 5 didmiesčiai.
                              Carinės Rusijos kontekste buvo provincija.
                              Nereikia žiūrėti taip toli į praeitį. Aš turiu omeny dabartį ir Europą. Pavyzdžiui vien Lenkijoje yra 10 miestų didesnių už Kauną. Lietuvoje - taip, Kaunas yra ''didmiestis''.

                              Comment


                                #35
                                mano nuomone, pasirinko patį prasčiausią variantą iš tų 3 finalininkų. tie patys Minkovskiai geriau skamba. bet dzin, svarbu architektūra bus gera.
                                Kaunas yra Kaunas

                                Comment


                                  #36
                                  Na tikėkimės, kad "SBA" nepasišlemėkins po Vienybės aikštės rekonstrukcijos ir pratęs savo kaip kompanijos, kuri asocijuojasi su kokybe įvaizdį.

                                  Comment


                                    #37
                                    Čikupakai, pilnai tau pritariu irgi tikiuosi.

                                    Comment


                                      #38
                                      Vaizdas iš Minkovskių gatvės

                                      Click image for larger version

Name:	DSCF1223.JPG
Views:	2469
Size:	1,90 MB
ID:	1891770

                                      Click image for larger version

Name:	DSCF1224.JPG
Views:	2446
Size:	2,84 MB
ID:	1891771

                                      Click image for larger version

Name:	DSCF1226.JPG
Views:	2440
Size:	2,45 MB
ID:	1891772

                                      Click image for larger version

Name:	DSCF1230.JPG
Views:	2441
Size:	1,55 MB
ID:	1891773
                                      Keliauju per Lietuvą

                                      Comment


                                        #39
                                        Skamba lyg Karbauskio darnios Lietuvos subprojektas

                                        Click image for larger version  Name:	2021-06-09 10_13_05-Window.jpg Views:	0 Size:	46.0 KB ID:	1891907
                                        Paskutinis taisė skyrma; 2021.06.09, 10:20.

                                        Comment


                                          #40
                                          O man "darnios ir harmoningos" tai skamba panašiai kaip "sviestas sviestuotas"

                                          Comment

                                          Working...
                                          X