Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Lengvosios atletikos maniežas Kaune, Perkūno al. 5

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Parašė digital Rodyti pranešimą
    Tai 2 metai?
    Sveiki atvykę į Vilnių, jei per du metus, statant viešuosius paskirties objektus, poliakalės baigia darbą, mes vertiname, kaip teigiamą rezultą.
    Aviate, navigate, communicate

    Comment


      #42
      Parašė AšNeRobotas Rodyti pranešimą

      Aš kiek suprantu maniežas skirtas miestiečiams ir nieko bendro neturi su stadionu.
      Maniežas bus skirtas atletams ir sporto studentams ir taip, jei vyks kažkokie lengvosios atletikos renginiai stadione, tai manieže jie galės apšilinėti.

      Comment


        #43
        Parašė TrippleA Rodyti pranešimą

        Tai ko noret, kai jie vykdo daugelio viesuju kauno projektu rangos darbus. Jie tik 2022 gale baige stadiona, jiem dar per siuos metus reik pabaigt mokslo salos muzieju, dar ir kiti smulkesni projektai kabo, todel jie manau tiesiog fiziskai pajegumu neturi. O skambiai apie pradzia pranesta tik 2022 vasari (https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...anieza-1064157 ), tai siulau nesamoniu nerasinet ir dezinformacijos skleidimu neuzsiminet, mylit jus ta Kauno zuvu pirsteliu ir krabu lazdeliu magnata ar ne. Ir taip jau forume bleniu pakanka.
        Juk parašė "metai nepraėjo", tai akivaizdu, kad ne nesąmones rašė, o netyčia suklydo 2021 vietoj 2022 parašęs.

        Comment


          #44
          Parašė TrippleA Rodyti pranešimą

          Tai ko noret, kai jie vykdo daugelio viesuju kauno projektu rangos darbus. Jie tik 2022 gale baige stadiona, jiem dar per siuos metus reik pabaigt mokslo salos muzieju, dar ir kiti smulkesni projektai kabo, todel jie manau tiesiog fiziskai pajegumu neturi. O skambiai apie pradzia pranesta tik 2022 vasari (https://kauno.diena.lt/naujienos/kau...anieza-1064157 ), tai siulau nesamoniu nerasinet ir dezinformacijos skleidimu neuzsiminet, mylit jus ta Kauno zuvu pirsteliu ir krabu lazdeliu magnata ar ne. Ir taip jau forume bleniu pakanka.
          Taip, suklydau rašydamas datą, bet poste aiškiai parašyta, kad pamatai įrenginėjami "tik" metus laiko.
          Man visiškai neįdomu ką jie dar veikia Kaune. Kiekviena sutartis ir kiekvienas objektas yra atskira istorija. Prisiimti objektų ir negebėti jų suvaldyti yra Autokaustos atsakomybė ir mane piktina kai žmonės jų nekompetenciją bando pateisinti daugybe objektų ir t.t.
          Apie kažkokias meiles ne meiles - geriau pasilikite nuomone sau.

          Comment


            #45
            paaiškinti nelygu pateisinti. Mane irgi piktina, kad “Autokausta” gauna daugiau objektų, negu sugeba padaryti.
            ПТН ПНХ
            «Русский военный корабль, иди нахуй!»

            Comment


              #46
              Parašė manometras Rodyti pranešimą
              paaiškinti nelygu pateisinti. Mane irgi piktina, kad “Autokausta” gauna daugiau objektų, negu sugeba padaryti.
              Pirmiausiai, mane piktina tai, kad Auto kausta gauna objektus. Jų nelaimi - o gauna.

              Comment


                #47
                Kyla

                Click image for larger version

Name:	0B05672C-1FFF-4A60-9341-56D5FFAD1492.jpeg
Views:	4433
Size:	2,11 MB
ID:	2025151

                Comment


                  #48
                  Parašė iPhone Rodyti pranešimą

                  Pirmiausiai, mane piktina tai, kad Auto kausta gauna objektus. Jų nelaimi - o gauna.
                  Formaliai ir teoriškai, aišku, laimi. Bet, mano manymu, vargu ar galėtų laimėti šitiek teisingų ir tinkamų konkursų.
                  ПТН ПНХ
                  «Русский военный корабль, иди нахуй!»

                  Comment


                    #49
                    Parašė iPhone Rodyti pranešimą

                    Taip, suklydau rašydamas datą, bet poste aiškiai parašyta, kad pamatai įrenginėjami "tik" metus laiko.
                    Man visiškai neįdomu ką jie dar veikia Kaune. Kiekviena sutartis ir kiekvienas objektas yra atskira istorija. Prisiimti objektų ir negebėti jų suvaldyti yra Autokaustos atsakomybė ir mane piktina kai žmonės jų nekompetenciją bando pateisinti daugybe objektų ir t.t.
                    Apie kažkokias meiles ne meiles - geriau pasilikite nuomone sau.
                    o mane stebina, kad jūs tai laikote pamatais, kas po žeme, nebūtinai yra pamatai.

                    Comment


                      #50
                      Man keista, kad kabinejamasi dėl tokio š, nes tiek pamatai tiek betoninės sienos atlieka ta pačią laikymo funkciją
                      Studentas

                      Comment


                        #51
                        Galim vadinti kaip tik norim, bet kiekvienam, bent dvi dienas buvusiam statybose žmogui, bus aišku kad čia yra totalus šūdo malimas.
                        Klausimas tik į kokį popieriuką tą š įviniosite..

                        Comment


                          #52
                          gerai statybininkai, tai tikriausiai šitiems "pamatams" pamatų nereikia
                          Tikriausiai visas detales žinote ar laiku viskas finansuojama, statybinių medžiagų tiekimo grafikus ir t.t.

                          Comment


                            #53
                            Click image for larger version

Name:	DSCF7726.JPG
Views:	3356
Size:	2,23 MB
ID:	2028843

                            Click image for larger version

Name:	DSCF7727.JPG
Views:	3350
Size:	2,10 MB
ID:	2028844
                            Keliauju per Lietuvą

                            Comment


                              #54
                              2023-03-04
                              Attached Files
                              Occupation: igra na balalaikach v traktirach

                              Comment


                                #55
                                Click image for larger version

Name:	7882A2B7-E84C-4CA4-B373-3FFD24B15F81.jpeg
Views:	2462
Size:	1,88 MB
ID:	2037839

                                Comment


                                  #56
                                  Oras geras, nešalta, saulė šviečia, pusė dviejų dienos. Dirba 4 darbininkai, dar vienas vaikšto... Visa technika tyli...

                                  Click image for larger version

Name:	DSCF8141.JPG
Views:	1978
Size:	1,99 MB
ID:	2040093

                                  Click image for larger version

Name:	DSCF8142.JPG
Views:	1953
Size:	2,12 MB
ID:	2040094

                                  Click image for larger version

Name:	DSCF8144.JPG
Views:	1957
Size:	2,70 MB
ID:	2040095

                                  Click image for larger version

Name:	DSCF8146.JPG
Views:	1956
Size:	1,89 MB
ID:	2040096
                                  Keliauju per Lietuvą

                                  Comment


                                    #57
                                    Autokaustos klasika
                                    Parašė Missoni Rodyti pranešimą
                                    Oras geras, nešalta, saulė šviečia, pusė dviejų dienos. Dirba 4 darbininkai, dar vienas vaikšto... Visa technika tyli...

                                    Comment


                                      #58
                                      Uždaro lengvosios atletikos maniežo statybos įsibėgėja.
                                      Statybininkai montuoja rūsio pertvaras, kolonas bei perdangas, ant kurių iškils bėgimo maniežas ir kitos konstrukcijos.
                                      Naujose erdvėse numatyta įrengti šešis 200 metrų ilgio ir aštuonis 60 m bėgimo takus, šuolių, rutulio stūmimo bei tolimųjų metimų (ieties ir disko) treniruočių sektorius. Taip pat treniruoklių ir gimnastikos sales.
                                      Planuojama, kad sportininkai moderniausią maniežą Lietuvoje išbandys jau kitais metais. Naujos erdvės pasitarnaus ne tik varžyboms besiruošiantiems profesionalams, bet ir šalia esančio Lietuvos sporto universiteto studentams.
                                      Video: https://www.facebook.com/reel/6482081105169953/

                                      Foto: https://www.facebook.com/kaunosavivaldybe/posts/pfbid0fgXY1cw73X15J9zGZAVo9MuTvg6SweCAyFt8LYmWTyCv CHbfqeVuvrHHWSRVCn1gl

                                      Click image for larger version  Name:	340895249_1731408160649812_7536453305384568  757_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=MtihfWeB-QsAX81jkwi&_nc_ht=scontent.flba1-1.fna&oh=00_AfAex5LlI6atSqVV6cYc9N8S1o9B3ZbLCIwnR0  iNSHwbxQ&oe=643B63BB.jpg Views:	0 Size:	590,7 kB ID:	2043221
                                      You can change your car, you can change your house, you can change your Wetherspoon, you can change your wife or religion, even you can change your sex. But you can never change the team you support...

                                      Comment


                                        #59

                                        Comment


                                          #60
                                          Per mėmnesį turim vieną naują sieną!!! URA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X